folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder En Çok Ne Kadar Uyanık Kaldınız?

En Çok Ne Kadar Uyanık Kaldınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek

rekorum 48 saat onunda yaklasık 30 saatini çalışarak gecirdim ama artık son dakikalarda nesneler bugulu görünüyordu...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

40 küsür saat uyumadım, duyduklarımı algılayamamaya saçma saçma gülmeye filan başlamışım arkadaşlar öyle dedi :D 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

bi ara finallere inanılmaz hırs yapmıştım 15 günde toplam 9 saate yakın uyumuştum sanırım 3,5 gün ayaktaydım başlangıçta

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

52 -53 saat arasi .. hersey bi oyun yuzunden basladı ..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

gokcan bunu yazdı:
    -----------------------------

bi ara finallere inanılmaz hırs yapmıştım 15 günde toplam 9 saate yakın uyumuştum sanırım 3,5 gün ayaktaydım başlangıçta

yok devenin bale papucu

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blood_rhyme
    blood_rhyme's avatar
    Erkek

bende üniversitede 2. senemin başında 70 saatten fazla uyumadığımı biliyorum :)

ilk gün otobüsle istanbuldan elazığa gittim yolda uyku yok zaten

ikinci gün o zamanlar dağcılıkla uğraşıyoduk kulüp falan yeni üyeler gelmişti onlarla tanış eğlence falan sabaha kadar içme şekli:)

üçüncü gün dağa çıkıcaz dediler bende atladım geliyorum diye :) bütün gün yürüdüğümü biliyorum :)

çok acayipti :D en son titremeye başlıyo insan :)

EY YARALI KÜKREYEN ASLAN, SENİN GEZDİĞİN GÜZEL SAHRALAR ZULMÜN KÖPEKLERİNE KALDI, ARTIK GAFLET UYKUSUNDAN UYAN ! ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

2-3 gun uykusuz oldugum gunler cok oldu.

vucut acaip dengesizleşiyor.konusmakta zorlanmalar.giderek gormede zorlanma,üşüme,düşünememe yani aklı muhakeme yok gibi

bir arkadasda demiş hayaller of hemde nasıl artık uykusuzluk oyle bir hal alıyorki yani 2gunu gecmiş olmalı

gun yani etrafta ucusan beyaz bulutlar görmeye baslıyorsunuz.

mademki türksün systeme göster ürksün
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

benim rekorum 4 gün we uyku gözlerimden akarken yatağa yatınca faltaşı gibi açılıodu 96 saat yani ama halisülasyonlar görüodum çok berbat bi durumdu amanın istemem bidaa

dewdim dewrildim geldim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

1 buçuk 2 ay oldu ..saat olarak bilmiyorumda 2 buçuk 3 hafta uyumadıgım oldu çünkü bacagım komple yanmıştı cok ağrı sızı oluyodu istesende uyuyamıodun sağ dönemion sola dönemiyosun yürüyemiosun delirmiştim salak salak gülüyodum herşeye piskoloji namına bişi kalmamıştı gözlerin görmüyodu resmen bi yere bakıyosun ama öyle bakıyosun beynin geç algılıyodu herşeyi :)

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

aLcoLiq bunu yazdı:

rekorum 48 saat onunda yaklasık 30 saatini çalışarak gecirdim ama artık son dakikalarda nesneler bugulu görünüyordu...

asagı yukarı benımkıyle  aynı ben 35 saatını calısarak gecırdım

kontra bisiklet
Toplam Hit: 10567 Toplam Mesaj: 98