En Uygun Sınırsız İnternet Paketi Hangisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

neredeyse 1 yıldır internet kullanmıyorum kafam rahat :D  vodafone mini red kullanıyodum 2gb heryöne konuşma 2bin heryöne sms vs bide 2gb interneti vardı, fiyatıda 79 lira mıydı neydi, bi kere mi 79 lira gelmez arkadaş fatura :d 100-150 ler havalarda uçtu anasını satayım :) ha hız olarak süperdi, benim evdeki internetten hızlıydı eyvallahta, o kadar parayı verdikten sonra internette biyerleri görmek değil o yerlere gitmek isterim arkadaş :d faturasıza geçtim, kapadım internetide, ooh temiz :D zaten paso evdeyim arada çıktığımdada acil bişey olmadıkça lazımda olmuyo internet :D kafam rahat , cebim rahat :D diğer operatörleri bilemicem, avea nın hızına çok sövüyolar etrafımdakiler ama vodafone çatır çatır yüklüyodu hız olaraktan

Hocam mecburum kullanmaya :D

İmza YOK !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Beyler yeni konu açmadan sorayım 1 gb lık internet paketim var cepte, bu 1 gb'a ne yapılır kaç şarkı dinlenir mesela kaç video izlenir ?

Bütün gün fizy'den şarkı dinliyorum götüme kaçmasın fatura.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    ExcaliburTBT bunu yazdı

Turkcell artık kotasızlaştı yani sınırsız gibi düşün  19,90 tl ye 1 GB kotalı  1 gb kota doldumu 3 gün önce 96 kps ye düşürüldü ama 96 gibi değil la, bildiğin 3g li gibim memnun ve mutluyum turkcellden.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/internet/cepteninternet/genel.aspx

1gb kotalı derken bu adil kullanım gibi mi yoksa limitinmi o kadar kullandıktan sonra bitiyormu ?

bide o tarife hangisi bulamadım

Turkcell kamu 1gb sınırsız internet. Evet akk gibi oluyor. Bende de aynı internet var. Hızı bariz düşüyor arkadaşın dediği gibi değil yani video falan izlerken takılıyor ama whatsapp, facebook, twitter gibi uygulamalar için süper. Ben gibi sürekli resim gönderip alan birisi için gayet iyi. Geçen ay 14.90 tl idi bu ay 19.90 tl ye yükseldi.

ahanda bu bak dediği tarife.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/internet/cepteninternet/faturalihat/Kamu-1GB-Sinirsiz-Cepten-internet.aspx

qoqo tarafından 27/Oca/13 11:34 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam adam gıbı bı kampanya yok :) kontorluler ıcın .

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zachariah
    Zachariah's avatar
    Erkek

Bende Avea 1 GB kullanıyorum. Sınırsıza geçicem çünkü yetmiyor. Vodefone da 2gb akk lı sınırsız internet paketi varmış sanırsam. 14 tl ye. Freezone miydi neydi o bilen varmı ?

Anime - Manga
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı

Hocam adam gıbı bı kampanya yok :) kontorluler ıcın .

Farkındayım hocam ya :( Amk hep faturalılarda var ...

Onlarda aylık ucret vss gecıyorlar zaten aradı farkı :D

İmza YOK !!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Zachariah bunu yazdı

Bende Avea 1 GB kullanıyorum. Sınırsıza geçicem çünkü yetmiyor. Vodefone da 2gb akk lı sınırsız internet paketi varmış sanırsam. 14 tl ye. Freezone miydi neydi o bilen varmı ?

Hocam ıyı bırseye benzıyor bu soyledıgın bak bakalım ben ınceledım vodafone sıtesınde bulamadım.

Bulursan bı lınk falan eklersen TAKIPTEYIM :)

İmza YOK !!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    Mobil olduğun zamanlarda kullanmak için telefonunda data paketin olsun ama eve sınırsız adsl al. üniversite öğrencileri için ttnet 31 ocağa kadar herşey dahil 45 tl ye (normalde 65+15tl dir) sınırsız adsl veriyor. Evdeyken bilgisayardan yada telefonun wi-fi ile adsl hattınan bağlanıp girsin internete. Dışarda cep telefonundaki data hattından bağlan. Bir ara superonline işyeri sahiplerine 36tl ye sınırsız adsl veriyordu. Evede alabiliniyordu adsl. Devam ediyorsa ve vergi levhası bulabilirsen (adına olmak zorunda değil ama fatura senin adına gelir) bunuda düşünmelisin. En ekonomik yol melez kullanman.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

hocam ben de 19a yıkılan kullanıyoru maynı dertten muzdaribim çiziyorum takipteyim 

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    microkabus
    microkabus's avatar
    Erkek
    ExcaliburTBT bunu yazdı

Turkcell artık kotasızlaştı yani sınırsız gibi düşün  19,90 tl ye 1 GB kotalı  1 gb kota doldumu 3 gün önce 96 kps ye düşürüldü ama 96 gibi değil la, bildiğin 3g li gibim memnun ve mutluyum turkcellden.

hocam benim vodafone 15 kpbs ye düşüyor 96 kpbs demek benm için uzaya çıkmak :D tabi benm aylık 10 tl  gereçekten tam olarak 96 kpbs kulanabiliyormusun ?

Coffe and Cigarettes (2003) ;) ! A.L.o.N.e
Toplam Hit: 4197 Toplam Mesaj: 22