En Uygun Sınırsız İnternet Paketi Hangisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Müridler Avea kullanıcıyım ayda 19 TL ye 1 GB İnternet , 1.000 Heryöne Mesaj , 1.000 Avealılara konusma (dakika) paketı kullanıyorum.

Ama ;

* Ay sonuna 1.000 Heryöne Mesaj , 1.000 Avealılara konusma (dakika) dolduramadıgım gibi ,  3 gun demeden 1GB paketın tozunu attırıyorum :D

-  Konturlu olan bıldıgınız sınırsız ınternet paketı var mı?

-  Gerekırse Avea dan cıkalım baska operatore geceyım cunku internet şart.

-  Hızı 96 Kbps ' lara düşen paketler var , Anlayanlardan ricam o paketlerde video izlenırmı? Videodan kastım oturum 1,5 saatlık fılmı ızlemek degıldır. Sadece 40 - 50 sanıyelık kısa filmlerı ızlemektır. (Öyle uzun uzadıya yuklenmesıne gerek olmayacak ama izlerken de takılıp kalmayacak sekılde 40 sanıyelık bır vıdeoyu ızleyebılırmyıım o paketlerle?)

Konudan anlayan murıdlerden yardım ıstıyorum.

Tavsiye İnternet paketlerı beklıyorum (eski dilde KONTURLU , yeni dilde TL ÖNYÜKLEMELI paketlere.... )

İmza YOK !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Walla suha kardeşim tl olarak bişey diyemicem ama ben turkcell gold plus kullanıyorum. Yıllardır faturalıyım. Dikkat ettiğim birşey var Turkcell de faturalı-kontorlu internet bağlantısı fark ediyor. Faturalıda daha ii gibi.

Bende aylık 2 gb var. Hızıda 21 mps ye kadar çıkıyor. 3g de 6.5 mps nin altına düştüğünü görmedim. Pc de donarak izlenen video yu bile telde sorunsuz izliyebiliyorum..

Turkcell diğerlerine göre biraz daha pahalı ama gerçekten kaliteli hizmet sunuyor.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/SECBaglanPaketiFaturali

10 tl + paket seçiyorsun

• S.E.Ç. BAĞLAN Paketi'ni sadece faturalı S.E.Ç. 500, S.E.Ç. 1000, S.E.Ç. 1500, S.E.Ç. 3000 tarifelerindeki müşterilerimiz satın alabilirler.
    • Paket kapsamında ayda 10 TL'ye yurt içi SINIRSIZ İNTERNET sunulmaktadır.
    • SEÇ BAĞLAN internet paketinin 1GB adil kullanım hakkı dolduktan sonra internet erişim hızınız 96kbps'a düşer ve bu hızdan fatura kesim tarihinize kadar devam eder.
    • EÇ BAĞLAN internet paketinizi 18.12.2012 tarihinden önce aldıysanız internet erişim hızınız 1GB adil kullanım hakkı dolduktan sonra 128kbps'a düşer ve bu hızdan fatura kesim tarihinize kadar devam eder.

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

İyi de hocam ne diyor bak :)

''S.E.Ç. BAĞLAN Paketi'ni sadece faturalı S.E.Ç. 500, S.E.Ç. 1000, S.E.Ç. 1500, S.E.Ç. 3000 tarifelerindeki müşterilerimiz satın alabilirler.''

Fatura olayına gırmek ıstemıyorum yokmudur bunun baska paketı , baska yolu falan? :(

İmza YOK !!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

çzkk

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Walla suha kardeşim tl olarak bişey diyemicem ama ben turkcell gold plus kullanıyorum. Yıllardır faturalıyım. Dikkat ettiğim birşey var Turkcell de faturalı-kontorlu internet bağlantısı fark ediyor. Faturalıda daha ii gibi.

Bende aylık 2 gb var. Hızıda 21 mps ye kadar çıkıyor. 3g de 6.5 mps nin altına düştüğünü görmedim. Pc de donarak izlenen video yu bile telde sorunsuz izliyebiliyorum..

Turkcell diğerlerine göre biraz daha pahalı ama gerçekten kaliteli hizmet sunuyor.

Tel modelin ne
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    mettoman bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı

Tel modelin ne

S3 - Atrix veya HTC olabılır hocam :) Modelle ne alakası var kı? :)

Telefon Androıd ve Çok yakan cinsinden :)

(Günde ortalama 300 - 400MB ) kadar yiyorum dıyeyım :)

İmza YOK !!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Turkcell artık kotasızlaştı yani sınırsız gibi düşün  19,90 tl ye 1 GB kotalı  1 gb kota doldumu 3 gün önce 96 kps ye düşürüldü ama 96 gibi değil la, bildiğin 3g li gibim memnun ve mutluyum turkcellden.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    ExcaliburTBT bunu yazdı

Turkcell artık kotasızlaştı yani sınırsız gibi düşün  19,90 tl ye 1 GB kotalı  1 gb kota doldumu 3 gün önce 96 kps ye düşürüldü ama 96 gibi değil la, bildiğin 3g li gibim memnun ve mutluyum turkcellden.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/internet/cepteninternet/genel.aspx

1gb kotalı derken bu adil kullanım gibi mi yoksa limitinmi o kadar kullandıktan sonra bitiyormu ?

bide o tarife hangisi bulamadım

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Ups....!

İmza YOK !!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

neredeyse 1 yıldır internet kullanmıyorum kafam rahat :D  vodafone mini red kullanıyodum 2gb heryöne konuşma 2bin heryöne sms vs bide 2gb interneti vardı, fiyatıda 79 lira mıydı neydi, bi kere mi 79 lira gelmez arkadaş fatura :d 100-150 ler havalarda uçtu anasını satayım :) ha hız olarak süperdi, benim evdeki internetten hızlıydı eyvallahta, o kadar parayı verdikten sonra internette biyerleri görmek değil o yerlere gitmek isterim arkadaş :d faturasıza geçtim, kapadım internetide, ooh temiz :D zaten paso evdeyim arada çıktığımdada acil bişey olmadıkça lazımda olmuyo internet :D kafam rahat , cebim rahat :D diğer operatörleri bilemicem, avea nın hızına çok sövüyolar etrafımdakiler ama vodafone çatır çatır yüklüyodu hız olaraktan

.
Toplam Hit: 4195 Toplam Mesaj: 22