folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Enpara - İphone 11 64GB Alın, 750 TL Sini Biz Ödeyelim Kampanyası

Enpara - İphone 11 64GB Alın, 750 TL Sini Biz Ödeyelim Kampanyası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Kahramann bunu yazdı

Bu neyh len ^^D`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kredide ona girecek faizde ona girecek o düşünsün.

Amerikada elin gavurunun garsonluk yaparak bir haftalık maaşıyla aldığı telefona bizim millet anca kredi çekerek kavuşur. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gamahawk
    gamahawk's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Kredide ona girecek faizde ona girecek o düşünsün.

Amerikada elin gavurunun garsonluk yaparak bir haftalık maaşıyla aldığı telefona bizim millet anca kredi çekerek kavuşur. 

en çok zoruma gidende bu işte onlar 700 birim öderken bizim millet 7000 birim ödüyor düşündükçe sinirleniyorum sinirlendikçe düşünüyorum ve kısır döngüye giriyorum :/  . Kardeşim öğrenci , oda borç alıp sipariş vermiş kutuyu açmadan satacakmış diyorki 200 300 kar etsem iyidir. te allahım !

hawk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

@Kahraman hahaha sen de haklısın :D

@mkyb Benim de hiç umurumda değil istediği kadar faiz girsin. Ama böyle salaklıklar yüzünden borç batağına giriyorlar çevreye de zarar veriyorlar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    motka bunu yazdı

@Kahraman hahaha sen de haklısın :D

@mkyb Benim de hiç umurumda değil istediği kadar faiz girsin. Ama böyle salaklıklar yüzünden borç batağına giriyorlar çevreye de zarar veriyorlar.

Doğal seçilim işliyor elleme.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    motka bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    manyaksi bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Stok bitmiş bile. iPhone 11'de tek güzelliği Migros 6.000 liraya satarak yaptı.

stok bitmiş mi millette ne para var..

sadece beyazı sepete ekle secenegi var diğerlerin de yok şimdi baktım

Bende onu çözemiyorum. Laf paraya gelince herkes ağlıyor ama iPhonelar kapış kapış gidiyor. Seneye modası geçecek bir şeye bu kadar büyük paralar absürt geliyor. 

iPhone almak için kredi çeken gördüm hocam. Kafalar bir değişik insan telefon almak için neden kredi çeker? Günümüzde telefon ihtiyaç fakat bütçene göre almak gerekli diye düşünüyorum.

vallahi bende @Murcie'den duydum öyle birini bkz. @PanxeR

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    manyaksi bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Stok bitmiş bile. iPhone 11'de tek güzelliği Migros 6.000 liraya satarak yaptı.

stok bitmiş mi millette ne para var..

sadece beyazı sepete ekle secenegi var diğerlerin de yok şimdi baktım

Bende onu çözemiyorum. Laf paraya gelince herkes ağlıyor ama iPhonelar kapış kapış gidiyor. Seneye modası geçecek bir şeye bu kadar büyük paralar absürt geliyor. 

Hacı üste başa bakmak gibi düşün. Adamın ayağında nasıl kalitesiz ayakkabı varsa bu adam fakir diye düşünüyorsa millet,aynı şekilde adam galaxy S3 çıkarıncada bu adamda para yok diye düşünüyorlar.

Millet amerikada gösterişini 1 milyon dolarlık eviyle, 2 k $ lık Rolexiyle yapıyor bizdekilerde parası buna yettiği için bununla yapıyorlar. Bide bizde millet suni bir lükse alıştı. Herkes instagram storysi tadında hayat yaşamaya çalışıyor imkanları buna el vermesede.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ihtiyacı olan gider alır

isteyen krediyle alır

isteyen peşin alır

beğenmeyen almaz

yok şöyle yok böyle

sen günde kaç saat çükünle oynuyorsun kaç saat o cihazı kullanıyorsun fayda maliyete bölünce şuanda dünya da en fazla kullandığın cihaza ister 500tl veririm ister 5000 tl ister 15000 tl kime ne!!

not : param yok şuan mate 20 lite kullanıyorum.

a kişisi

Samsung alan aptaldır

b kişisi

apple alan aptaldır

c kişisi 

huawei alan aptaldır.

hepimiz 3310 kullanalım madem ?

problem telefonların pahalı olması değil problem

hastane randevusunu edevlet işlemlerini bile yaptığımız cep telefonunudan ötv almaktır trt payı almaktır tl nin değersiz olmasıdır

teknoloji sizin düşmanınız değil cehalet sizin düşmanınız.

PanxeR tarafından 20/Ara/19 18:25 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

ihtiyacı olan gider alır

isteyen krediyle alır

isteyen peşin alır

beğenmeyen almaz

yok şöyle yok böyle

sen günde kaç saat çükünle oynuyorsun kaç saat o cihazı kullanıyorsun fayda maliyete bölünce şuanda dünya da en fazla kullandığın cihaza ister 500tl veririm ister 5000 tl ister 15000 tl kime ne!!

not : param yok şuan mate 20 lite kullanıyorum.

a kişisi

Samsung alan aptaldır

b kişisi

apple alan aptaldır

c kişisi 

huawei alan aptaldır.

hepimiz 3310 kullanalım madem ?

problem telefonların pahalı olması değil problem

hastane randevusunu edevlet işlemlerini bile yaptığımız cep telefonunudan ötv almaktır trt payı almaktır tl nin değersiz olmasıdır

teknoloji sizin düşmanınız değil cehalet sizin düşmanınız.

kimse parası olana neden 10-15k basıp iphone aldın demiyor. götünde kapanmayacak kadar büyük bir açık varken kredi çekip yüksek vadeyle almanın amcukluk belirtisi olduğunu savunuyor...

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

@Kahramann hocam o ney yahu..! İki dakkada Samsungcuları Terörist ilan etmişler.. Ne edem bende de Samsung Galaksi Not5 var, atammı bir şeymi edem ne edem acep.. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 3226 Toplam Mesaj: 30
iphone kampanyası