Enpara Sanal Kart Özelliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sonunda tek kalan eksiği gidermişler. Sadece kredi kartında var, banka kartında yok.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

2007 yılında bonus sanal kullanmıştım .

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Daha bana güncelleme gelmemiş, bankomat kartlarda sanal kart benim kullandığım ürünler arasında sadece Vakıfbank'ta var şuan

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sanal kart konusunda en geniş seçenek sunan İş bankası. Hem bildiğimiz sanal kart sunuyor hemde isterseniz ana kartın şifresini 1 saatliğine başka şifreyle değişiyor. 

Netflix, Google gibi siteler bazen sanal kart olduğunu anlayıp kabul etmeyince çok işe yarıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Sanal kart konusunda en geniş seçenek sunan İş bankası. Hem bildiğimiz sanal kart sunuyor hemde isterseniz ana kartın şifresini 1 saatliğine başka şifreyle değişiyor. 

Netflix, Google gibi siteler bazen sanal kart olduğunu anlayıp kabul etmeyince çok işe yarıyor.

İş bankası benden hesap işletim ücreti aldığında erken kredi ödeme ile krediyi kapatıp banka hesabımı kapatmıştım hocam. (hesap işletim ücreti alınmayacağını belirtmişlerdi, kredi kartı yoktu, bankomat kartı vardı, adamlar o dönem krediyi yatırdığım (hafta sonu olduğu için eft yapamıyordum) hesaba hesap işletim ücreti aldılar. 

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Hakkaten en sonunda dedirten gelişme

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    twilight_flame bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

İş bankası benden hesap işletim ücreti aldığında erken kredi ödeme ile krediyi kapatıp banka hesabımı kapatmıştım hocam. (hesap işletim ücreti alınmayacağını belirtmişlerdi, kredi kartı yoktu, bankomat kartı vardı, adamlar o dönem krediyi yatırdığım (hafta sonu olduğu için eft yapamıyordum) hesaba hesap işletim ücreti aldılar. 

Müşterisi var nalına mıhına .

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Sonunda

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

iosda en son 2.4.1 sürüm görünüyor.

edit: uygulama sayfasına girince yeniden güncelleme geldi, sanal kart çıktı.

iyi olmuş, kullanırız.

LynXMaSTeR tarafından 25/Nis/20 02:05 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

2030 da banka kartınada sanal kart özelliği getirirler artık. 2030 u bekleyelim.

okadar hevesle almıştım baktım sanal kart yok tırt birşey diye kapatmıştım.

bir ara gurursuzluk yapıp tekrar aldım sonra kullanmayınca yine kapattım.

şuanda yapıkredi akıyor. şu krediler biterse düşürünüz enparayı.

ama takıntım var. birşeye uyuz olduum mu ağzı ile kuş tutsa sevemiyorum.

bu arada  kartı 2. defa açtırdığımda eski işlemlerim geri gelmişti. 

arayıp sağlam konuşmuştum . imza filan dediler kaldı öyle.

yapacaksan tam yap banka kartınada getir.

zaten en çok kartını kullanıyorlar kredi kartına sanal getireceğine normal karta getir.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Senede 10 tane kart oluşturma limiti varmış. 

Toplam Hit: 3568 Toplam Mesaj: 32
bankadan güzeli enpara