Enpara Sanal Kart Özelliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

2030 da banka kartınada sanal kart özelliği getirirler artık. 2030 u bekleyelim.

okadar hevesle almıştım baktım sanal kart yok tırt birşey diye kapatmıştım.

bir ara gurursuzluk yapıp tekrar aldım sonra kullanmayınca yine kapattım.

şuanda yapıkredi akıyor. şu krediler biterse düşürünüz enparayı.

ama takıntım var. birşeye uyuz olduum mu ağzı ile kuş tutsa sevemiyorum.

bu arada  kartı 2. defa açtırdığımda eski işlemlerim geri gelmişti. 

arayıp sağlam konuşmuştum . imza filan dediler kaldı öyle.

yapacaksan tam yap banka kartınada getir.

zaten en çok kartını kullanıyorlar kredi kartına sanal getireceğine normal karta getir.

valla yapıkredi bence türkiye'deki en kötü bankalardan biri.

annemin ihtiyaç kredisini öderken kredi küsüratlı olduğu için hep şubeden yatırmak zorunda kalıyordum çünkü kredi öderken mesela 179 TL kredi 180 TL yatırıyorum atm de 1 tl yi hesaba aktar diye seçenek sunmuyor. o kredi bitene kadar iyi ben kafayı yemedim.

ardından kirayı yapıkredi den ödüyoruz fakat benim yapıkredi hesabım yok , yapıkredi atm sinden yapıkredi hesabına para yatırayım dedim 26 TL ücret istedi 1.500 TL kira için , enpara eksi limitteydi para yatırsam çekecekti aq başkasına verip ondan yatırttım , müşteri hizmetleri ve şubesindeki çalışanları da yine aynı şekilde aşırı ilgisiz.

enpara

cepteteb

senin bankan

bu üçü hala en iyi hizmeti sunuyor tabiki enpara aralarında en iyisi ama başka yerde kampanya varsa gidin onu kullanın.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek

Android'e güncelleme geldi de kredi kartımız yok.hesap kartına da gelse güzel olurmuş.

bu arada yapıkredide ön ödemeli sanal kart diye bişi var bilgisi olan varmı?

bununla normal hesap kartına sanal kart mı tanımlamış oluyoruz ?

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Yiğidi öldür hakkını yeme.

Enpara ya çamur atan arkadaşlar akbank yapıkredi garanti vs vs bu bankalardan 6 aylık 80 tl yıllık 160tl kart parası ödediniz mi hiç? Müşteri hizmetlerini aradığınızda taşşşak geçer gibi yarısını veririz ama yarısını vermeyiz cevabını aldınız mı?

Yüzyıllardır kredi akrtı kullanırım büyük krediler de kullandım yapıkredi kadar amatör, mahalle bakkalı kafasında çalışan banka görmedim. Akbank ve garanti kadar müşteriyi nereden dürtsek diyen banka görmedim.

Enpara candır gerisi heyecan.

Cepteteb i denemedim merak ediyorum bakıcam bir ara

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı

Enpara ya çamur atan arkadaşlar akbank yapıkredi garanti vs vs bu bankalardan 6 aylık 80 tl yıllık 160tl kart parası ödediniz mi hiç? Müşteri hizmetlerini aradığınızda taşşşak geçer gibi yarısını veririz ama yarısını vermeyiz cevabını aldınız mı?

Yüzyıllardır kredi akrtı kullanırım büyük krediler de kullandım yapıkredi kadar amatör, mahalle bakkalı kafasında çalışan banka görmedim. Akbank ve garanti kadar müşteriyi nereden dürtsek diyen banka görmedim.

Kesim yapiyorlar, ariyorum; ucretin tamamini geri yatirmazsaniz kartimi iptal edin diyorum, geri yatiriyorlar. İptal etselerde sikinti yok, dolu banka var.

vatandaşa kafam girsin!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

Banka kartına neden getirmiyorlar? Maliyetli mi? Garanti nırmal hesap kartına sunarken diğer bankalar neden sunmuyorlar? Kredi kartına teşvik etmek işin mi? Mantığı ne acaba 🤔

tekrar soruyorum cevap bulamadım

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı

enparayı düne kadar pos cihazına sokmaya çekiniordu esnaflar.  üstünde hesap nosu bile yok. dolandırıcı materyali gibi birşeydi şimdi nasıl bilmiyorum

10 yıldır sanal kartı beceremediler daha.

şimide kredi kartlarında sanal yok.

yapıkredide mobil telefon ve canlı destek ile çözmediğim iş yok denecek kadar az.

ben hiç kartlarımda kesinti görmedim. zamanında konuşmuştum çözmüşlerdi.

ogün bugundür zımba gibi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı

Banka kartına neden getirmiyorlar? Maliyetli mi? Garanti nırmal hesap kartına sunarken diğer bankalar neden sunmuyorlar? Kredi kartına teşvik etmek işin mi? Mantığı ne acaba 🤔

Maliyetle ilgili bi açıklamasını daha önce @rakkoc yapmıştı başka bi konuda. Üretilen her kart için ücret ödemeleri gerekiyordu hatırladığım kadarıyla.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı

Maliyetle ilgili bi açıklamasını daha önce @rakkoc yapmıştı başka bi konuda. Üretilen her kart için ücret ödemeleri gerekiyordu hatırladığım kadarıyla.

kredi karti icinde ucret oduyorlar.

rakkoc'un dedigi sanal kart numarasini degistirmek ile alakaliydi.

az insan çok huzur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

bende aktif değil sanal kart adamına göre muamelemi var amk 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

bende aktif değil sanal kart adamına göre muamelemi var amk 

kredi karti, kart ve limit bilgileri altinda cikiyor ustad.

tabi once store'dan kontrol et surumun guncel mi.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
Toplam Hit: 3603 Toplam Mesaj: 32
bankadan güzeli enpara