Enpara.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Yahu iyi hoş. Adamlar geldi açtı hesabı. İnternet şubesine girdik işlemleri yaptık o da güzel. 

Ancak bu heriflerin telefon için uygulaması yok mu? Finansbank uygulamasını indirdim ordan girişi kabul etmiyor. 

Ayrıca kartları çok dandik. Migros da verilen kartlar gibi. Üzerinde kabartmalı değil normal bir şekilde ismin dahi yazmıyor. Neyse görsellik önemli değil işimizi görsünde bu adamların android için uygulaması yok mu ben mi bulamadım?

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı

Yahu iyi hoş. Adamlar geldi açtı hesabı. İnternet şubesine girdik işlemleri yaptık o da güzel. 

Ancak bu heriflerin telefon için uygulaması yok mu? Finansbank uygulamasını indirdim ordan girişi kabul etmiyor. 

Ayrıca kartları çok dandik. Migros da verilen kartlar gibi. Üzerinde kabartmalı değil normal bir şekilde ismin dahi yazmıyor. Neyse görsellik önemli değil işimizi görsünde bu adamların android için uygulaması yok mu ben mi bulamadım?

kartların öyle olması fakirlikten filan değil hocu. adamların asıl amacı online işlemler olduğu için pek önem vermemişler kartlara filan.

hani böyle bütçeden kısan adamlar olsa yanında hediye filan göndermezlerdi.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

80 bin liraya

32 günde 506 lira veriyor

Yatırım amaçlı ev alcağımıza buraya yatırsak daha iyi galiba

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı

Kartı aldıktan sonra müşteri hizmetlerini arayıp üzerinde ismimi yazılı olduğu kart istiyorum dersen 4-5 gün içerisinde özel kurye evine ücretsiz olarak getiyor.Android uygulaması içinse kaç zamandır çıkacak diyorlar hala bi bok yok.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    Cosmic bunu yazdı

gördüğüm tek eksi yanı atmye kart sokup para yatırılamaması

artık atm den para yatırabiliyorsun. adamlar sistemlerini yavaş yavaş geliştiriyorlar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı

Kartı aldıktan sonra müşteri hizmetlerini arayıp üzerinde ismimi yazılı olduğu kart istiyorum dersen 4-5 gün içerisinde özel kurye evine ücretsiz olarak getiyor.Android uygulaması içinse kaç zamandır çıkacak diyorlar hala bi bok yok.

Kreyzi bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı

kartların öyle olması fakirlikten filan değil hocu. adamların asıl amacı online işlemler olduğu için pek önem vermemişler kartlara filan.

hani böyle bütçeden kısan adamlar olsa yanında hediye filan göndermezlerdi.

Hızlılık açısından demek ki böyle yapmışlar. Biraz kullanalım kart isterim tekrar. Ancak android uygulmasını en acil şekilde çıkarmaları gerek. Bir mail atayım belki biraz tınlarlar :) Yani internet bankacılığı olduğuna göre uygulaması da olması gerekir. Adamlar direk parasını yatırsınlar faiz ile çalıştıralım mantığı yapmış sanırım. Online işlemler sitesi hoşuma gitti ama. 

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

Az önce iki tane eli yüzü düzgün güzel ablamız geldi sözleşmemi imzaladım, paketimi aldım. İOS için uygulamayı sordum yakında çıkacak dediler. Bakalım inş. ios uygulaması çıkarda aktif olarak hesabı kullanırım. Yoksa internet şubesine gir çık sms şu bu traş.

Maresca tarafından 14/May/13 15:27 tarihinde düzenlenmiştir

Gel bili bili gates
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

bende haftaya cagirdim bakalim, kartimla beraber soru cevaplamaya gelicekler:)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

paypal için almayı planlıyorum ne dersiniz.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

beyler bizzat kullandım ben test ettim onaylamadım :D

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
Toplam Hit: 6410 Toplam Mesaj: 49