Enpara.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı

Yahu iyi hoş. Adamlar geldi açtı hesabı. İnternet şubesine girdik işlemleri yaptık o da güzel. 

Ancak bu heriflerin telefon için uygulaması yok mu? Finansbank uygulamasını indirdim ordan girişi kabul etmiyor. 

Ayrıca kartları çok dandik. Migros da verilen kartlar gibi. Üzerinde kabartmalı değil normal bir şekilde ismin dahi yazmıyor. Neyse görsellik önemli değil işimizi görsünde bu adamların android için uygulaması yok mu ben mi bulamadım?

Kartı aldıktan sonra müşteri hizmetlerini arayıp üzerinde ismimi yazılı olduğu kart istiyorum dersen 4-5 gün içerisinde özel kurye evine ücretsiz olarak getiyor.Android uygulaması içinse kaç zamandır çıkacak diyorlar hala bi bok yok.

Kreyzi bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı

Yahu iyi hoş. Adamlar geldi açtı hesabı. İnternet şubesine girdik işlemleri yaptık o da güzel. 

Ancak bu heriflerin telefon için uygulaması yok mu? Finansbank uygulamasını indirdim ordan girişi kabul etmiyor. 

Ayrıca kartları çok dandik. Migros da verilen kartlar gibi. Üzerinde kabartmalı değil normal bir şekilde ismin dahi yazmıyor. Neyse görsellik önemli değil işimizi görsünde bu adamların android için uygulaması yok mu ben mi bulamadım?

kartların öyle olması fakirlikten filan değil hocu. adamların asıl amacı online işlemler olduğu için pek önem vermemişler kartlara filan.

hani böyle bütçeden kısan adamlar olsa yanında hediye filan göndermezlerdi.

Hızlılık açısından demek ki böyle yapmışlar. Biraz kullanalım kart isterim tekrar. Ancak android uygulmasını en acil şekilde çıkarmaları gerek. Bir mail atayım belki biraz tınlarlar :) Yani internet bankacılığı olduğuna göre uygulaması da olması gerekir. Adamlar direk parasını yatırsınlar faiz ile çalıştıralım mantığı yapmış sanırım. Online işlemler sitesi hoşuma gitti ama. 

uygulama şart zaten. 2 hafta önce büyük sıkıntısını çektim bu yüzden. ama yaparlar ilerde. 

bu haliyle gayet kral bi sistem.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    iphone icin mobil uygulama cikmis android icin ise yapim asamasindaymis

Ben aslında yoğum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

ilk ciktigi zamanlardan beri kullaniyorum

finansbank atm lerinden para yatirip cekebilirsiniz (ek ucret olmadan)

ayrica musteri hizmetleri cok iyi, en guzel yanida ortada bi sube olmadigi icin subeye gitmek zorunda kalmiyosunuz herhangi bisey icin. hesabin aninda acilmasi muhabbeti nasil oluyo onu anlamadim. basvuruyosun sonradan gelmiyolarmi ?

Erkek olursa Esat Oktay, kız olursa Sabiha Gökçen
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

faiz haram hacılar

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek
    hatayi bunu yazdı

faiz haram hacılar

kepenkleri kapatıyoruz beyler merkez bankasını fesh ediyoruz aboooo

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    hatayi bunu yazdı

faiz haram hacılar

asya bank seni bekler hacım. faizsiz faiz kazandıran banka.

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    hatayi bunu yazdı

faiz haram hacılar

illa faiz yemek zorunda değilsin. adamların on numara hizmeti var. hesap işletim ücreti adı altında milleti soymaktansa bu tarz kullanıcı dostu sistemler daha iyi.

en basitinden işbankdan işbanka havale bile 4 lira kesiyor mk. atm'den para yatırsan bile havadan 4 lira gidiyor.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben denedim bi sikime yaramıyo bilginize ilk ay veriyo %10 sonra %8 normal bankalar da veriyo onu

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

banka işlemlerinden anlayan herkesin ilk tercih ettiği kart bu,

ayrıca hemen her banka çalışanının cebinde ortak tek kart var oda bu kart, 

doğrusu bende ilk kez bir banka kartından bu kadar memnun kaldım, üstelik hiç masrafı yok

9200 feetde alınan ilk nefes...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

diğer bankaların bankamatiklerindende 1,45 tl gibi düşük bir ücretle para çekilebiliyor. finansbank bankamatiği aramaya gerek yok :)

Bittik biz bittik
Toplam Hit: 5213 Toplam Mesaj: 49