folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Enpara'dan "Aidat Veren" Kredi Kartı

Enpara'dan "Aidat Veren" Kredi Kartı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Bu sabah uygulama da açılmış kredi kartı bölümü başvurdum şansımı s..km :)

" Sayin.. Enpara.com kredi karti basvurunuz bankamizin mevcut kredi politikalari cercevesinde ne yazik ki olumsuz olarak degerlendirildi. Basvurularin olumlu degerlendirilmesindeki en onemli etkenler, tum bankalardaki kredi/kredi karti odemelerinin duzenli yapilmasi ve toplam kredi/kredi karti borclarinin gelire gore makul bir seviyede olmasidir. Dilerseniz ilerleyen donemlerde internet veya cep subemizden tekrar basvuru yapabilirsiniz. " 

-750 eksi hesap bir de 1.000tl'lik bir kredi vardı 6 ay vadeli 3ayı ödenmiş şekilde en parada. Bitirip öyle danaya gireceğiz o zaman. Bir de şuan sigorta yok kesin o önüme taş olur.

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    EricNorthman bunu yazdı

Bu sabah uygulama da açılmış kredi kartı bölümü başvurdum şansımı s..km :)

" Sayin.. Enpara.com kredi karti basvurunuz bankamizin mevcut kredi politikalari cercevesinde ne yazik ki olumsuz olarak degerlendirildi. Basvurularin olumlu degerlendirilmesindeki en onemli etkenler, tum bankalardaki kredi/kredi karti odemelerinin duzenli yapilmasi ve toplam kredi/kredi karti borclarinin gelire gore makul bir seviyede olmasidir. Dilerseniz ilerleyen donemlerde internet veya cep subemizden tekrar basvuru yapabilirsiniz. " 

-750 eksi hesap bir de 1.000tl'lik bir kredi vardı 6 ay vadeli 3ayı ödenmiş şekilde en parada. Bitirip öyle danaya gireceğiz o zaman. Bir de şuan sigorta yok kesin o önüme taş olur.

sigorta olmadıgı için red edilmiştir,

benim başvuruyuda 2 saattir inceliyorlar , çok kalbimi kırdın enpara

le le le sakine
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek

Ben yıllardır enpara kullanıyorum. Bir ekstremi atlatmış değilim, bir kredi ödememi geçiktirmiş değilim ama bende başvurma ekranı bile yok :)

Üzdün bizi EnPaRa reiz...

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Bana yeni mail geldi basvurdum anında 2000 limit açıldı ama az bunu arttırsaydım diğerlerini iptal edecektim. 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek
    AdReNaLiNe bunu yazdı

Ben yıllardır enpara kullanıyorum. Bir ekstremi atlatmış değilim, bir kredi ödememi geçiktirmiş değilim ama bende başvurma ekranı bile yok :)

bende bulamadım uygulamada veya online işlemlerde enpara bizi adam yerine koymuyor mu demek oluyor bu :((((((

WitchKing tarafından 23/Kas/17 15:20 tarihinde düzenlenmiştir

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    WitchKing bunu yazdı
    AdReNaLiNe bunu yazdı

bende bulamadım uygulamada veya online işlemlerde enpara bizi adam yerine koymuyor mu demek oluyor bu :((((((

Hem aradım hem mail attım bi deneyin 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek

heç beklemiyordum hee

Abure cubure subure dubure re re re tey tey tey
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

PanxeR tarafından 23/Kas/17 16:35 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek

Gördükçe delleniyorum :) ............................................................................

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Haricen başvuru yapamıyor muyuz?

uygulamada çıkmasını mı beklemeliyiz?

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 136157 Toplam Mesaj: 244
enpara