folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Enpara'dan "Aidat Veren" Kredi Kartı

Enpara'dan "Aidat Veren" Kredi Kartı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

bana da verdıler :D 

gecen hafta dedım dalgamı gecıyorsunuz lan enbasından berı kullanıyoruz kac tane adam soktuk sısteme dedım 

snra hesaplarımı baska yere tasırım yoksa dıyecektım 

lısteye ekleleyım sızıde onumuzdekı hafta bır mıktarda daha musterımıze teste acacagız dedıler aldılar sagolsnlar 

can ya enpara kısıselı de şirketi de 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Ben uygulamadan yazdım. Geri aradılar eklioz deduler listeye. Dun. Bugun uygulamaya gelmis başvurdum.

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

mail attım gelen cevap : 

Enpara.com internet sitemizden ilettiğiniz kredi kartı başvuru talebiniz ---- numaralı kayıt ile bize ulaştı.

Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız kredi kartı ürünümüz için son kontrollerimizi yapabilmek adına başvuru ekranlarını sınırlı sayıda müşterimize açtık. Çok kısa bir süre içinde de tüm müşterilerimizle güzel haberi paylaşacağımızı bilmenizi isteriz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Bize her zaman her konuda Çözüm Merkezi'mizden ulaşabilirsiniz.

Enpara.com

WitchKing tarafından 23/Kas/17 18:47 tarihinde düzenlenmiştir

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Para vardı kapattirdim buna başvurdum 6100 lira ile onaylandı 

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

kredi kartının şekli böyleymiş

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

kredi kartı limiti 1300 tl yapmışlar şaka gibi hesapta nakit para 100k var :) ben bunla ne alayım ps4 alsam olmyacak anca markette alışveriş olur bununla teknoloji olarak 3-1 alırım. sanırım 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı

kredi kartı limiti 1300 tl yapmışlar şaka gibi hesapta nakit para 100k var :) ben bunla ne alayım ps4 alsam olmyacak anca markette alışveriş olur bununla teknoloji olarak 3-1 alırım. sanırım 

bankalara paralı adam lazım değil her yere borcu harcı olacak o zaman min 5k limit verirler. yakın arkadaşımdan biliyorum 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

Gecen hafta cuma 18:30da kuryeye teslim ettik dediler, 1 hafta geçti hala kart yok lan

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kredi kartınız gelince eski kartı makasla kesip imha edebilirsiniz. Artık eski karta ihtiyaç kalmıyor. Bu arada bende 1 haftadır kuryeyi bekliyorum. Müşteri hizmetlerini aradım yolda gelecek diyorlar başka bir şey demiyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Test müşteri süreci bitmiş dün itibari ile yıl sonuna kadar ürün herkese açılacakmış falan filan dedi Esra hanım

-
Toplam Hit: 136173 Toplam Mesaj: 244
enpara