folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ergenekon Olayı Hakkında Bir Komplo Teorisi

Ergenekon Olayı Hakkında Bir Komplo Teorisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

valla konu ne kadar kalıcı olur bilmiyorum ama, geçen gün birkaç kişiye "bak görürsün Atatürk ü de katarlar bu işin içine" dediğimde, bayağı bir alay konusu olmuştum :) sonradan dediğim oldu, şimdi de ileriye doğru başka bir düşüncemi sizlerle paylaşmak istiyorum.

bu ergenekon davası kapsamında akpye muhalif olan tüm üst düzey elit kişiler etkisiz hale getirilmeye başlandı, ve eğer bu kişiler hapse atılırsa çıkıp da akpye muhalefet edebilecek pek bir kimse kalmayacak, akp bu şekilde ülkeyi babasının çiftliği gibi kullanmaktan da öteye gidecek..

gene bazı sınırlara dayanıldığında da, "ergenekonun silahlı kanadı" diye bir safsata uydurup, Türkçü eğilimli gençleri toplayıp örgütün silahlı kanadına üye yaptıkları vs vs saçmalamaları başlayacak, ve nette göze batmış olan tüm Türkçü,Ulusalcı gençleri sudan sebeplerle örgüt üyesi olmak suçundan içeri alacaklar..

ve potansiyel direnişçi gençler de ortadan kaldırıldıktan sonra, artık amerika desteğiyle darbe mi yaparlar, amerikan mandasına mı girerler, yoksa direk anahtarları abdye mi teslim ederler bilmiyorum..

aha buraya yazdım :) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

katarlar tabi

ergenekonun ortak noktası akp karşıtlarıydı.Bu eşrefsizleirn bir çoğunu asilleştiren adam Atatürk tür.Şimdi sıra onda.Bizlerede gelcek anti akpciyiz die

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XCoder
    XCoder's avatar
    Erkek
    bu şerefsizlerin yapmayacağı şey yoktur o yüzden bunu da yapmalarını beklerim

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the force.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSTaN_BuLL
    iSTaN_BuLL's avatar
    Erkek
    ergenekonun kilit ismi dün yine konusuyordu. dikkat edersenız finansal kollarına hiç dokunulmadı dedi. içeri alınanlar hep halka yakın olan, fikir adamları falan. sonuç ne olur? ergenekonun tasfiyesini tayyip yapmıs olur. en tepedekiler o paralarla yine dallanır budaklanır.

savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye; zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın. raksederken mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın, şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sagukn
    sagukn's avatar
    Erkek
    Amaçları 2.cumhuriyet yöntemiyle yeni türkiye.Bu yeni Türkiye fikrinde eyalet sistemi var.Yani doguda kürt devleti.Abd mandası falan olayı olmaz.Çünkü su anda zaten bir nevi öyle.

Deli sevdalarım vardır benim çünkü ben Al Bayrağımın aşığıyım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    o zekeriya bilmemne denilen savcının anasıyla yakın ilişkiye girmeleri yakındır, hele 2500 sayfadan hic bir boq cıkmassa herifin ecdadını s*kicekler

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    ergenekon kapsamında içeri alınmak istioyorum.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Pretty_Child bunu yazdı:
    -----------------------------
    Zekeriya Göt :D valla haklısın hocam,bi bok cıkmazsa bu iddaalardan örgüt bırakmaz bu adamın yakasını :)

-----------------------------

Ya ne örgütü?? Koskoca paşaları içeri aldılar, bu kadar mühim adamı içeri aldılar sence bunlar yetmez mi?? 

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    Bir kere atatürk olayını sen yanlış anlamşsın kardeş baştan ofsaytsın. İkincisi operasyonun akp ile alakası yok. içeri alınanların dhkpc pkk gibi örgütlerle bağlantısı oldğuna dair ciddi deliller var. üçüncüsü yasadışı işlere bulştıkları eski mit müsteşarı tarafından söylendi. bu ergenekon ne sağcıdır ne solcudur arkadaşlar iyi bakın çevrenize. atatürkçü falan da değiller. atatürk görse bunları kahrındn ölürdü. atatürkçü böyle mi olur. atatürkçülüğe leke sürüyor bunlar kemalist düşünceye aykırı hareketler.

We can be more, we can be much more.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

dhkpc nin pkk nın içine sızmış kişiler olmadıklarını nerden biliyosun bahsettiğin kişilerin?

ayrıca örgütün büyük çoğunluğu şamanist, şamanist dediğin adam Türk ırkçısıdır, ve bu örgütün temeli büyük ihtimalle çok çok eskilere uzanıyor, Türk milletinin koruyucu melekliğini yaptı binlerce yıldır, fakat şimdi amerikan uşakları bu örgütü çökertmek için ellerinden geleni yapıyorlar.. 

bak görürsün, Kaşgarlı Mahmud a da ergenekoncu diyecekler ilerde :)

ortada bir örgüt olduğu doğru olabilir ama terör örgütü değil.. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    peki söz konusu örgütün faydası nedir? yani kuruluş amacı nedir. kafalarına göre devleti mi denetler bunlar bu atatrükçü bu değil tarzı . bu mudur? sonra kendilerine ters olan hükumetleri devirmek.. demokrasi nerede burda? cumhuriyet demokrasidir aynı zamanda. demokrasi yoksa cumhuriyet olmaz o zaman da laiklik işe yaramaz ;)

We can be more, we can be much more.
Toplam Hit: 7535 Toplam Mesaj: 59