folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Erkek - Kadın Dialogları / Farkları

Erkek - Kadın Dialogları / Farkları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Vallahi oturuyordum öyle can sıkıntısı + yazı yazma isteğinden bişey çıktı.Deneme mi, standup tadında note mu, ne denirse artıkın.

----------

Biz erkekler kendi aramızda konuşurken daha doğalız bence.Tamam biraz ayılıkta mevcut (biraz dediysem benim çevremde; yoksa tamamen ayılıklarda mevcut) neyse;

Düşmanı, dostu olması fark etmez, bizler küfürlü konuşuruz.NEdeni testesterondur.Erkek rekabetçidir, hemcinslerini eler, sevmez, tiksinir..Dostu olmasıda fark etmez.konuşmalarımızda feci halde argo vardır, fakar ordaki küfür sadece erkeksilikten gelir;

- naber aq

- hahah lem yavşak herif nerelerdesin ? vs..

Birde bizim aramızda öyle iltifat neyin yoktur.

- Aa Mustafacığım vallahi o gömlek süper ya, rengi hele yüzünü açmış, nerden aldın ? 

gibi bir durumda , ortalama bir erkeğin vereceği cevap bellidir ;

+ ne diyosun amk ? yumuşadın mı lan NEvzat zuhahahhaha

ÖYle saçmış, başmış, ayakkabıymış önemli değildir erkekler için.Şunları bir erkeğin diğerine söylerken görürseniz şaşırın ;

- olm saçın süper olmuş,- oo ayakkabılar sağlammış, yüzünü açıyor(! ne alaka lan :D kızda söylese şaşırırım neyse)

Hele cinsel konuşmalar yok mu !! Zaten her geçen dişi nesne bi süzülür, 30 dakikalık (benim için 2 saat diyelim :D [ee yazımızda kendimizi övmek lazım]) mevzu için kız seçilir.Fakat günün geri kalan 23.30 saatinde (evet benim için 22 saat) kızın ne kadar aptal olduğunu, zevklerin uyumsuz olduğunuz falanını filanını düşünmediğimizden (hayır ben düşünürüm) işler iyice sarpa sarar.

- olm var ya kız olsam sana verirdim (arkadaş ne çok vermeye meraklıymışsınız)

daha ilginci mi ? Daha ilginci olmaz mı, köşeyi dön, en kral delikanlı, en sağlam müslümandır.E arkadaş nasıl götürdüğünü, pozisyonlarını anlatıyordun 2 dakika önce ???

---

Neyse neslimi bok etmeden (testesteron yüzünden) kızlara geçelim;

Kızların ilişkileri daha bi iğrençtir.bu kadar yalaka, bu kadar birbirini beğenen, az sonra sevişecekmiş gibi muhabbet eden (hee orda olsak hoşta olurda , bunada neyseee diyelim) bir dialog yoktur.Erkek ne kadar ;

ben erkeğim, kızlardan hoşlanıyorum, sende erkeksin, sende kızlardan hoşlanıyorsun ama birbirimizle sevişebilme ihtimalimiz 0,000001 olsada siktir git, modundaysa ; kızlarda tam tersidir.

- Ayy Filiz nerelerdesin canım ? özlettin kendini, geçen Handelerleydik, vallahi kullaklarını çınlattık, biliyor musun Mervenin de bebeği olmuş nokta nokta notka ....

+ Ay canım 1989 yılında doğmuşum, 1 yaşındayken yürüyüp konuştum ... geçen Hamdi den ayrıldım , sonra ordan geçerken Ayşe'yi gördüm oturdum ....

Noluyo lan , nasıl bir dialogtur bu, nasıl bir muhabbettir.HAdi aranızda yaptınız, bizim aramızda yapmayın.Biz erkeğiz, basitiz, sonuca odaklıyız.Bizim için şehre gitmek önemlidir, neyle, hangi araçla, nasıl havada, kimlerle, hangi kıyafetle, vs.. gittiğimizin önemi yoktur :/

Hele bide birbirini süzmeleri ? Allah Allah !!! ARkadaş erkekler bile bu kadar süzmüyor kızları napıyorsunuz siz ? Erkeklerde kıza bakıyor, kızlarda.NE garip durum ? Bi erkeğin yakışıklı olduğu nasıl anlaşılır ?

Cevap : yanındaki kızın güzelliği ile.İşte bu komple durumu özetleyecek.

FAcebookta falan yorumlara baktınız mı hiç ? Amanınnn, zaten kızlar ve erkeklerden tek resmi 50-100 kişi beğenmiş, yorumlar falan aboww.Zaten hoşlanan erkeklerde direkt orda belli oluyor.10 resim varsa, 4 üne yorum, 8 ini beğeni..

Hele bu ilgiyi karşılıksız bırakmayanlar ? Hayranlarımı doyurayım moduyla adsuhfasuı haha :D napıyorsunz arkadaş ? Sosyal ağ dedik te, az kaldı sanal sekse ? Hayırdır ??

Vallahi garip iş, biz mi garibiz kızlar mı? Yoksa komple garip miyiz anlayamadım ...Bildiğim birşey varsa; bizler sonuca odaklıyız, kadınlarda detaya ;

---

Örnek vermk gerekirse ; insanların aşık olma amacı bilimsel şşunsan bunsalla kanıtlanabileceği gibi : neslini devam ettirebilmektir.

Gel gel, halk arasındaki kullanıma, argo konuş . NEdir nesli devam ettirebilme  ? Seks ... Bu.İnsanlığın aşık olma amacı sekstir.Erkekler sonuca odaklı olduğu için sekse odaklıdır.

Kadınlar ? Kadınlarsa , detay odaklıdır.Bu yüzden seksin detayına inip, aşka odaklanır.He erkeklerde zaman içinde şeytani kadınların karşısında çakallaşmaya çalışarak aşkı kullanmaya başlamış.

Amann öff, hadi erkekler gidelim rusyaya falan.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Gidelim Rusyaya valla çok iyi olur. Bizim kızları rusyaya rus kızlarını da buraya getireceksin. O zaman bizimkiler bizim kıymetimizi rus erkekleri de rus kızlarının kıymetini anlayacak. Sonuç: biz mutlu rus kızları mutlu geri kalan rus erkeklerle bizim kızlar umrumuzda değil :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kont239
    kont239's avatar
    Erkek

yapılan araştırmalarda  başbakanın 3 çocuk olayını rus kızları ile sağlayabilioruz hadi beyler başbakanı memnun edelim :)

4641544948---53415249544153
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    soyle birseyde kesinki kizarkadasin yok misal kizarkadasin oluyor misal hala gozun disarda erkek milleyiyiz aq. maymun istahli hala daha ii si daha guzeli olsun elindekinin kiymetinj anlamaz insanoglu kacirinca ben biraz o moddayim baska yerde kutahyadayim ayri kalinca boyle oluyor her seferinde e simdi bende hakliyim yanimda bi hatun gecince bakmayimmi .. bazende bakmiorum harbi. lan neyse kafam karisik aq. siz anladiniz.

matematik24.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Farklı dünyaların erkekleriyiz o halde :)

We can be more, we can be much more.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

biz bu kadar abaza olduğumz için mi kadınların kıçları havada, yoksa onlar artiz olduğu için mi biz abazayız ??

amk bi erkein 30 dakikalık seksi düşünüp, kızla ilgilenmesi saçma geliyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

biz bu kadar abaza olduğumz için mi kadınların kıçları havada, yoksa onlar artiz olduğu için mi biz abazayız ??

kısaca peçete gibi kullanıp atın diyosun sen bize

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

eğitimsizlikten adımız abaza millete çıktı lan. rusyayı kerhane sanıyor hala millet. yazık ya. 

http://www.turizmguncel.com/?tg=guncel&i=6270

http://www.sacitaslan.com/yasam-abdli-turistlere-uyarilar_41932.html

http://www.turizmhabercisi.com/?p=25125

=)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Proxykaspersky bunu yazdı:

zumsuk bunu yazdı:

kısaca peçete gibi kullanıp atın diyosun sen bize

yok aksine şimdi öyle diyorum.Kızın bacağına, göğsüne kalçasına bakmak neden ? Skes için.Seks ne kadar sürecek ? 30 dk bilemedin 1 saat.1 saat mutlu olalım diye 23 saatin içine ediyoruz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

vallahi bıkmadınız baymadınız şu karılar şöyle erkekler böyle geyiğinden , eee çünkü onlar kadın belki ondan olabilir mi ? ama kadınlar daha bi meraklı bu geyiğe sürekli erkek ve kadın arasındaki farkları irdeleyip dururlar ki biraz da elma ile armut arasındaki farkı irdeleseler belki bir yerlere daha kolay varırlar , ben söyleyim cevabını - tamam ikiside ağaçta yetişiyor ama biri elma ve diğeri armut bundan dolayı farklı isimler konulmuş hiç bir dil yoktur ki üzüm ile karpuza aynı kelime ile adlandırmış olsun. allahın ingilizleri bile man ve woman diye iki farklı kelime kullanırlar yani onlar bile farketmiş farklı organizmalar olduklarını  tamam iki gözü iki kulağı fln var da benzemeyen yanları da var, her sakallıya dede mi diyorsun sende, sakallılar arasındaki farkı araştırmak için bu kadar çaba harcıyon ?

karıların muabbeti iğrençmi değilmi bilmem de, bu geyikten daha saçma değildir heralde ne yani oturup kuantum fiziğimi tartışıyoz biz erkekler de karıların muabbeti iğrenç, eeee madem taşşak sahibiyiz niye evrenin sırlarını atom altı parçacıkları fln tartışmayalım dimi ? 

bence sen rusyaya değilde bi mektebe git koçum hem daha ucuz bi stresini atar gelirsin 

herşeyin bir şeyi vardır
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    senem35
    senem35's avatar
    Dişi

Hani şu Türk erkeklerinin rus hastalığını anlıyorum.. tamam bakımlı kadınlar.. güzeller.. benim memleketimin kadınları yıllarca ezik büyüdüklerinden yeni yeni aynayı keşfettiler... çocuk büyüt,ev işini yap,tarlada çalış, nasır tutmuş eller, güneşten kavrulmuş bir ten... inek kokan elbiseler...
    peki ne işe yaradı bunca eziyet.. kocanın seni başkasına tercih etmesine
    ben böyle hayatın tam ortasına sıçarım..kimse de durduramaz beni...
    rus karıları gibi..giyinip kuşanıp her daim makyajlı,saçı boyalı kadınlar büyük şehirler de vardı..yeni yeni ülkeme yayılıyor..  anam kadınlar yapmazsanız küserim...
    erkekler rus kadınlarının sevişmesine hasta...daha düne kadar erkeğe bakmanın bile günah olduğu.. vücüdumuzdan utanmamızın öğretildiği ülkede bedeni zevk almak kimin haddineydi...
    Türk erkeği rus kadınının kendisiyle meyhane de oturup içki içmesine hasta...
    içki içince orospu sayıldığın ülkem de bak sen neler oluyor....
    Hani bunları geçtim... iyi de..bastı bacak,saçsız..önde göbeği gezen türk erkeği aynaya bakmadan karsısnın alyasını satarak birlikte olduğu rus kadını, türk erkeğinde ne buldu..sizce açıklamaya gerek var mı....
    Bunu geçtim sanki rus kadınını becerileriyle ayarlamış gibi dağa taşa balandıra ballandıra anlatan Türk erkeği sana söylüyorum paran kadar övün....

Alıntıdır

http://www.facebook.com/pages/Kisisel-Gelisim-ve-Psikoloji/
Toplam Hit: 3063 Toplam Mesaj: 16