folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Erkek - Kadın Dialogları / Farkları

Erkek - Kadın Dialogları / Farkları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

meraba televole ha ha ha :D :D herneyse gelelim konuya.

abi, işin özü şudur.

"kendim"ce örneklendiriyorum.

Bir hatunla konuşurken, onun nasıl bir konuşma tarzı ve düşünce yapısı oldugunu önceden biliyorsam bir çok şeyi yüz yüze konuşmanın aksine sanaldan çok daha rahat yapabiliyorsun.

nedense hatunlar net ortamında daha bi rahatlar ama ben öyle değilim dışarıda ki ortamda da gayet açıklayıcı ve sınırları zorlamadan derdimi anlatıp yada sorumu sorabiliyorum.

tabi bunu bi bayana söylemeye calıştıgınızda hal ve hareketleriniz ( mimikleriniz cok önemli ) ses tonunuz vs. birisiyle telefonda veya yüz yüze konuşurken çok dikkat ederim.

bir bayanla konuşurken, normalin 1,2 katı diyelim biz şuna sesimi daha bir yumuşak bir tonda ayarlar o şekilde kendimi ifade ederim. ( radyocu gibi sesim olduğunu söylerler :D )

ayrıca, netten konuştuğumda cümlelerime çok dikkat ederim sınırları zorlamadan hayvani bir şekilde şappadak dalmam olaya. Bilmiyorum.. yeni tanıştığım bir hatun şahsıma çok güvenir. ( nedendir bilmem.. )

geyik muhabbeti ya da dediğin gibi gömlek olayına söyle yaklaşırım..

Çok rahatımdır, konuşurken kesinlikle kız erkek diye ayırmam dilediğimi söyleyebilirim.( tabi bu cinsler arası farklılık gösteriyor söylenmeyecek noktalar illaki oluyor )
    pek fazla ayrım yapmam, sonuçta aynı dünya üzerinde yaşıyoruz. tamam fiziksel ve düşünme acısından farklılıklar olabilir ama bu herşeyin kısıtlanacağı ya da maymun moduna ( şekilden şekile, kızlar için özellikle. kendini olduğundan daha da aşırı kibar gösterme çok saygılı şekilleri ) geçeceğin anlamına gelmez.

konuştuğunuzda ses tonunuzu iyi ayarlayın, yada nette konuşurken mantıklı cümleler kurun.. gerisi sizin hal ve hareketlerinize kalmış.

dip not : öyle gözler vardır ki, dediklerini onaylamaz. öyle bir ses tonu vardır ki dedikleri, bakışlarını onaylar :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

senem35 bunu yazdı:
    -----------------------------

Hani şu Türk erkeklerinin rus hastalığını anlıyorum.. tamam bakımlı kadınlar.. güzeller.. benim memleketimin kadınları yıllarca ezik büyüdüklerinden yeni yeni aynayı keşfettiler... çocuk büyüt,ev işini yap,tarlada çalış, nasır tutmuş eller, güneşten kavrulmuş bir ten... inek kokan elbiseler...
    peki ne işe yaradı bunca eziyet.. kocanın seni başkasına tercih etmesine
    ben böyle hayatın tam ortasına sıçarım..kimse de durduramaz beni...
    rus karıları gibi..giyinip kuşanıp her daim makyajlı,saçı boyalı kadınlar büyük şehirler de vardı..yeni yeni ülkeme yayılıyor..  anam kadınlar yapmazsanız küserim...
    erkekler rus kadınlarının sevişmesine hasta...daha düne kadar erkeğe bakmanın bile günah olduğu.. vücüdumuzdan utanmamızın öğretildiği ülkede bedeni zevk almak kimin haddineydi...
    Türk erkeği rus kadınının kendisiyle meyhane de oturup içki içmesine hasta...
    içki içince orospu sayıldığın ülkem de bak sen neler oluyor....
    Hani bunları geçtim... iyi de..bastı bacak,saçsız..önde göbeği gezen türk erkeği aynaya bakmadan karsısnın alyasını satarak birlikte olduğu rus kadını, türk erkeğinde ne buldu..sizce açıklamaya gerek var mı....
    Bunu geçtim sanki rus kadınını becerileriyle ayarlamış gibi dağa taşa balandıra ballandıra anlatan Türk erkeği sana söylüyorum paran kadar övün....

Alıntıdır

doğduğundan beri böyle bir konunun açılmasını bekleyen kadın :)

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

xzxz bunu yazdı:

vallahi bıkmadınız baymadınız şu karılar şöyle erkekler böyle geyiğinden , eee çünkü onlar kadın belki ondan olabilir mi ? ama kadınlar daha bi meraklı bu geyiğe sürekli erkek ve kadın arasındaki farkları irdeleyip dururlar ki biraz da elma ile armut arasındaki farkı irdeleseler belki bir yerlere daha kolay varırlar , ben söyleyim cevabını - tamam ikiside ağaçta yetişiyor ama biri elma ve diğeri armut bundan dolayı farklı isimler konulmuş hiç bir dil yoktur ki üzüm ile karpuza aynı kelime ile adlandırmış olsun. allahın ingilizleri bile man ve woman diye iki farklı kelime kullanırlar yani onlar bile farketmiş farklı organizmalar olduklarını  tamam iki gözü iki kulağı fln var da benzemeyen yanları da var, her sakallıya dede mi diyorsun sende, sakallılar arasındaki farkı araştırmak için bu kadar çaba harcıyon ?

karıların muabbeti iğrençmi değilmi bilmem de, bu geyikten daha saçma değildir heralde ne yani oturup kuantum fiziğimi tartışıyoz biz erkekler de karıların muabbeti iğrenç, eeee madem taşşak sahibiyiz niye evrenin sırlarını atom altı parçacıkları fln tartışmayalım dimi ? 

bence sen rusyaya değilde bi mektebe git koçum hem daha ucuz bi stresini atar gelirsin 

sen rahat ol koçum  senin el ele tutuşabileceğinden daha fazla kızla birlikte olmuşumdur.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neo_brn
    neo_brn's avatar
    Erkek

ne kadar saçma muhabbet la :D Her Türk erkeği gibi rus kızlarını beğenirim. Güzeldirler ama erken çökerler. Onun yanında bizim türk kızları da gayet güzeldir, şuh ve çekicidir. Fakat eğri oturup doğru konuşalım. Bizim Türk kızları kadar naz yapan kızlar da yok dünyada. Konu sadece cinsellik değil. Türk erkeğine Rus kızlarının güzel olma sebebi naz yapmamalarından ötürüdür. :D

İşte tüm olay bundan ibaret.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

güzel yazı olmuş laa tuttum bunu amk :D

ama kadında erkek te sonuçta 2 sindede beyin var ama yaşadıkça etrafındaki insanların sayesinde başına gelenler tecrübeler insanları çoook acip durumlara sokor ...

Living Death
Toplam Hit: 3073 Toplam Mesaj: 16