folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Erkekler Neden Futbolu Sever ??

Erkekler Neden Futbolu Sever ??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Y_O_H
    Y_O_H's avatar
    Homo

aynen şeyhimiz ne güzel yazmış ; gayet mantıklı ..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

içindeki vahşiliği ve hırçınlığı canlı olarak gördüğü için, kapılmamak elde değil

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

futbol sadece bi oyun değil yaşam tarzıdır.

Futbol sevgidir, takımına duyulan bir aşktır. Futbola aşık olan birisi futbolu altadamaz futbolda onu:)

Futbol zevktir. renkler ve zevkler tartışılamaz.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

Futbol Türkiye'de ikinci bir dindir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dipe
    dipe's avatar
    Erkek

Çünkü oynamak için sadece ayağının olması yeterlidir.İyi yada kötü oynamak ikinci plandadır.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ben nefret ederim nedense 

kendi cinsimin neden sevdiğini kendim de anlamadım 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    joen18
    joen18's avatar
    Erkek

melekTBT bunu yazdı:
    -----------------------------

Erkek arkadaşı olan biri olaraktan hep merak etmişimdir bu futbolu erkekler niye bu kadar çok sever diye etrafımdaki erkeklere sorduysam da tam bir cevap alamadım , bende izliyorum ama Türkiye'nin maçları hariç hiç bir maçtan zevk alamıyorum , izlemeyi geçtim maç sonraları tartışmalarda ayrı bir durum. Tbt'de erkeklerin çok olduğunu göz önüne alaraktan siz müridlere soruyorum niye futbolu bu kadar seviyorsunuz ??

Her erkek Aynı değildir :) Kimisi oynar ama seyretmez.. Kimisi OYNAYAMAZ ama seyretmesini sever. Bu " ERKEKLER " ile bütünleştirilmemeli kişisel birşey :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melekTBT
    melekTBT's avatar
    Dişi

joen18 bunu yazdı:

melekTBT bunu yazdı:

Erkek arkadaşı olan biri olaraktan hep merak etmişimdir bu futbolu erkekler niye bu kadar çok sever diye etrafımdaki erkeklere sorduysam da tam bir cevap alamadım , bende izliyorum ama Türkiye'nin maçları hariç hiç bir maçtan zevk alamıyorum , izlemeyi geçtim maç sonraları tartışmalarda ayrı bir durum. Tbt'de erkeklerin çok olduğunu göz önüne alaraktan siz müridlere soruyorum niye futbolu bu kadar seviyorsunuz ??

Her erkek Aynı değildir :) Kimisi oynar ama seyretmez.. Kimisi OYNAYAMAZ ama seyretmesini sever. Bu " ERKEKLER " ile bütünleştirilmemeli kişisel birşey :)

Öle tabiki büyük bir çoğunlugunuz sevdiği için 'erkekler' ile bütünleştirdim yoksa tabiki sen gibi istisnalar var

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bluekecks
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

hepiniz(kadınlar)eş güdümlümü düşünüyorsunuz aynı soruya ben de maruz kaldım:)haberi yok üstelik bole bi konudan:D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    joen18
    joen18's avatar
    Erkek

melekTBT bunu yazdı:

joen18 bunu yazdı:

melekTBT bunu yazdı:

Öle tabiki büyük bir çoğunlugunuz sevdiği için 'erkekler' ile bütünleştirdim yoksa tabiki sen gibi istisnalar var

İstisnai olmak güzel birşeydir :)

Toplam Hit: 11267 Toplam Mesaj: 95