folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Erkekler Neden Futbolu Sever ??

Erkekler Neden Futbolu Sever ??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Tv'de futbol izlemeyi pek sevmem ama orada olmayi severim, tribunde olmak baska birseydir.Dertler tasalar biter,omuz omuzasindir renktaslarinla.Takim o gun oradan galibiyetle ayrilsin baska hicbirseyin onemi yoktur.Tribunler bircoklarinin sandigi gibi bos beles insanlarin mekanida degildir.Is adamlarindan tutunda,doktoruna , muhendisine,tornacisina,elektrikcisine,tesisatcisina,issizine... kadar binlerin bir arada oldugu bir yerdir.Yagan yagmurun altinda semsiyesini,montunu,gazetesini , simidini, sizinle paylasan binlerce insan vardir orada...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
    1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
      nurk
      nurk's avatar
      Üstün Hizmet Madalyası
      Erkek

compü abi reklam yapmayalım bak :D :D

[22817//kaanabak]
    2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
      FeRoCi
      FeRoCi's avatar
      Erkek

pim bunu yazdı:
      -----------------------------

futbol gayler icindir kasli adamlarin bakip kendiyle kiyaslama yaparlar genelde

eger heyecanli seyler ariyorsaniz sörf veya atlayis yapin

edit.. yeni üyeymiş değmez..

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
    3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
      Kutengri
      Kutengri's avatar
      Erkek

Doğasında vardır çoğunda.Doğarsın, baban hangi takımlıysa o takımdan olursun(İstisnalar hariç), Sakarya,Kocaeli,Adana,Eskişehir gibi futbol şehirlerinde yaşıyorsan futbolun şehre olan etkilerinden etkilenirsin.Sokağa çıkarsın, erkekler futbol oynar, sende onlarla oynamak istersin.Maç günleri herkes tek ses olmuş maçı izler.Futbol hayattır, futbol yaşam tarzıdır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
      zefyhr
      zefyhr's avatar
      Erkek

bir yönetim biçimi...

toplumların afyonu...

bir komünist sporudur aynı zamanda.. başlangıcından sonuna kadar statükoyu yüceltmeye çalışır

mesela milli marşla başlar..

hııvfffffffff.... fhüüüüüüüüüüüüü.
    5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
      MaviGozluDev
      MaviGozluDev's avatar
      Erkek

baron_27 bunu yazdı:

maçları takip etmekten daha önemli işlerim var, ben fenerbahçeliyim ancak sorsan takımın hepsinin adını sayamam. fanatik değilim.

kimisi hobi için, kimisi zevk için, kimisi de daha önemli işi olmadığı için takip eder.

bide iddia dalgası vardır oda işin kumar boyutu.

harfiyen katılıyorum :) :) bizim memlekette de genelde  "daha önemli işi olmadığı için" kısmı hakim :p
      kadroyu iyi kötü sayarım haberlerden bildiğim kadarıyla da
      alex var bizde onu biliyom ama kesin :) :)

.
    6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
      MaviGozluDev
      MaviGozluDev's avatar
      Erkek

ComputerWolf hocamın tribün tezine de katılıyorum..  Fenerbahçeliyim, kadrosunu sayamasamda , hiç bi klübe-takıma fanatikliğim bağlılığım felan yok ama tribün olayı farklı oluyo.

Önemli olan, spor ne olursa olsun aradaki rekabet bence, eurosport ta oturup buzda bişiler kaydırdıkları bi turnuva var onu izliyodum o bile zevk veriyo bana ama hiç birini tanımıyorum. Olay benim için müsabakayı yapan taraflar değil müsabakanın kendisi. Futbolla içiçe değilimdir ama bazen oturp yabancı liglerden maç izleyebiliyorum takımlardan birini tutup ya da tenis maçlarında taraflardan birini sanki tanıyomuşum gibi tutarak :) 
      "hacı gel alisamiyen e derbiye gidiyoz" derse arkadaşlar giderim gs tribününde tazahürat yaparak izlerim zevk ala ala :) :)

.
    7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
      HaYVaN
      HaYVaN's avatar
      Erkek

"Tipik türk kızı Futbol dan anlamaz. " 10 kişi bi topun peşinden koşuyor , Ayy ne aptalca " diyecek kadar aptaldır. Doğru dürüst hiç bir spor dalının kurallarını bilmez , spor müsabakası izlemez."

Şeyhin yazdığı makaleden alıntıdır.

Makalenin tamamını okumak için: http://www.tahribat.com/Dokuman-Tipik-Turk-Kizlari-110/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
      CyberAngel
      CyberAngel's avatar
      Banlanmış Üye
      Erkek

ben sevmem.Sorsarsalar beşiktaşlıyım ama beşiktaşın b'sinden anlamam.Türkiye maçlarını kupa'da izlemiş ve desteklemiştim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
      FeRoCi
      FeRoCi's avatar
      Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

"Tipik türk kızı Futbol dan anlamaz. " 10 kişi bi topun peşinden koşuyor , Ayy ne aptalca " diyecek kadar aptaldır. Doğru dürüst hiç bir spor dalının kurallarını bilmez , spor müsabakası izlemez."

Şeyhin yazdığı makaleden alıntıdır.

Makalenin tamamını okumak için: http://www.tahribat.com/Dokuman-Tipik-Turk-Kizlari-110/

ne makaleymiş yahu :) helal :)

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
    Toplam Hit: 13981 Toplam Mesaj: 95