Erkekler NEDENN?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviOnlineTeaM
    MaviOnlineTeaM's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    heh 150 $ verdinmi di$ doktoru bile bakire olmayan kadinlari bakire yapiyor.. hatta ve hatta 48 - 49 yaşındaki kadınları bile isterse bakire olabiliyor...
    Önemli olan iki bacak arasında deil kafada bakire olmalı insan!

BEŞİKTAŞ bir gerilla"nın hayata itirazıdır, Susarsa ÇATIŞMA, Konuşursa SAVAŞ, Yazarsa DESTAN, Severse DEVRİM olur..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tazzy
    tazzy's avatar
    Dişi
    Ya mesela bana da saçma geliyor bu düşünce ama bir erkek gözüyle baktığımda bende istemem yani çünkü ben artık bakire değilim istediğimle olayım zihniyeti hakim ama mesela bazı ark.lar var 2 sene çıktığı çocukla olmuş dile kolay 2 sene yani ateş barut olayı... Şimdi bu kız evlenmeyi haketmiyormu?
    Ve nice arkadaşlarım var ev kızı gibi tam evlenilcek hatun diye tapıyor erk. ark.ları ama o zmn ben arka koltukta içimden gülüyorum..Bakire ama oo neler yaptı neler die...onun haricinde :)
    Bence de önemli olan ruhu kirletmemek yoksa ark.ın dediği gibi 150$ a insan tekrar bakire olabiliyor

Tüm genellemeler YANLIŞTIR!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dragontr
    Dragontr's avatar
    Erkek
    Wallahi Eger Gerçekten Seviyor ve Seviliyorsam Bakireliğin Benim İçin Hiç Bir Önemi Yok...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kahkaha_100
    kahkaha_100's avatar
    Erkek
    karşındaki bakire yada değil ne farkeder acaba??? ınsan sevdıkden sonra bekaretı ararsa bu sevgı degıl namus bekcılıgı olur...

NasıL Biriydi? Küçük Bir Çocuktu YaLnızdı... GüLmezdi, GüLse öLürdü..! Görmezdi, Görse öLürdü..! Uyumazdı, Uyusa öLürdü..! Sevmezdi, Sevdi... Ve öLdü..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSYANKAR
    iSYANKAR's avatar
    Homo
    maksat şudur:düşünki sen erkeksin ve bi hatunla evlendin bi gün dışarı çıktınız bi yere oturdunuz yan masada bi kac erkek var senin hatunu tanıyolar adamlara kulak kabarttın adamlardan biri bu kız manyak sevişir bekaretini ben bozduydum dese oteki adam biliyom daha once bende iş tutum dese napacan bunu bi düşün ve cevaplayıver

ALAYINA iSYAN
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dragontr
    Dragontr's avatar
    Erkek
    Öleee 10 larca Kişi ile yatmıssa O bakireliğini degil Tazzy"ın dedigi gibi Ruhunu Kaybetmiştir...

Dedigin gibi Bir Sey Basıma Gelse Ne yapardım Biliyon mu İsyankar...

Kadına Orada bir Tokat Ve bagıra bagıra bir cevap

"Kızım Yakında Ölecen 10 seneden beri Aids li dolasıyon hala doktora gitmedin... "

bırak gerisini Konusanlar düşünsün...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSYANKAR
    iSYANKAR's avatar
    Homo
    walla dragon sana sabrından dolayı bravo baya hafif şekilde bırakıyon ben olsam o kadar insaflı olmam direk öldürürüm hiç şaşmaz korkumda yok olmazda zaten

ALAYINA iSYAN
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSYANKAR
    iSYANKAR's avatar
    Homo
    kahkaha_100 ayrıca sanada helal olsun namus bekçiliği olur diyonda UNUTMAKİ HER İNSAN NAMUSU VE ŞEREFİ İÇİN YAŞAR sonuna kadar namusuna sahip çık gerekirse namus bekçisi ol alemde adın yanlış çıkmasın maksat hem kendine hem ailene hem karına coluguna çocuguna laf getirme benim sana tafsiyem

ALAYINA iSYAN
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dragontr
    Dragontr's avatar
    Erkek
    Yaw adamım Diyelimki Hatun 25 kişiyle yattı gününü gün Etti (Yattıgı adamlarında Hepsi Ölsün Diyelim...) Daha sonra yukarıda yazıyor bilmiyom ne kadar saglam oluyor 150$ Diktirdi Sen kıza asık oldun Evlendin Söle Hoca sen nereden Bilicen...

Namusunu nasıl korucan... Bilmiyorsunki namusun Kirlendigini Bence Burada Senin Namusun Degil Kadının Namusu Gidiyor...

Neye bunlar inca konular bir daha cevap yazmim...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSYANKAR
    iSYANKAR's avatar
    Homo
    karının namus gittimi senin namusta gitmiştir o yüzden evlenmeden önce karını iyi seçecen

ALAYINA iSYAN
Toplam Hit: 12537 Toplam Mesaj: 45