Erkekler NEDENN?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek

İkiden fazla erkekle yatmış olan alışkanlık kazanıyor demiştim daha önce ; alışkanlık kazanan ve sıkça farklı erkeklerle cinsel ilişki kuran bir kadının gen yapısı bozuluyor ; hamileliği önleyici aletlet edevetlar zaten bozuyor da ayrıca alet kullanmamış olanların durumu daha kötü ki çocuk düşürüyolar, rahim yapıları , yumurtaları bozuluyor, sütü olmaya başlıyor v.s sonuç oalarak her erkekten bir artık-katık kalıyo bedenlerinde dolayısıyla da doğacak çocuğun gen yapısıda direkt babanın genlerini taşımıyor bir kaç babanın geninin taşımış oluyor. (nereden biliyosun diye sormayın araştırın, jinekologlara sorun)

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Her bir boka Kuranıda sokmasanız olmuyor..

Kendi fikrinizi yazın şuraya. Erkeler sorunlu yaratıklar ama kadın milletide az aptal değil doğrusu.Erkeklerde sahiplenme duygusu var kadınlar başı boş yaratıklar abi bu kesin akılları bir organlarına vurunca ewlenme krizleri tutuyor.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MangonelHACK
    MangonelHACK's avatar
    Erkek

VALLA OYLE Bİ OLAY OLACAK. SHOTGUNLA CAKARIM

HTTP://SOZLUK.SOURTIMES.ORG BI ARASTIRIVERIN

NE KADAR BİLİRSEN BİL, BİLDİĞİN SADECE KARŞIDAKİNİN ANLADIĞI KADARDIR...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fartziuhm
    fartziuhm's avatar
    Erkek

Kadınlar tecrübeli erkek isterler erkekleri daha önce ilişkiye girmeye mecbur ederler

SONRADA BANA NE BİZ DE YAPÇAZ DER DURURLAR

KARILARA GÜVEN OLMAZ BİZİ MECBUR EDENLER DE ONLAR SUÇLAYANLAR DA

ARZU m a aşık FATİH
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

buradan ayrıntılı bilgiyi alabilirsiniz.

www.birisihacknasilyapilirdiesorsadaogretsek.com.tr.tc ana sayfadır..

http://www.zibidi.net/db/antikky/Zar.htm ilgili dökümandır.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    -

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    echidna
    echidna's avatar
    Dişi

kız erkek eşitliği yokmu diye haykırmaya gerek yok bikere çünkü yok..yazılı var belki ama olamaz yaaa..bende bir kızım ama yok erkekler daha üstün olmak zorunda.gecenin bir yarısı dışarda yürüyen bri erkek için kimse kötü düşünmez ama kadın hemen fahişe olur..sürekli başka kızlarla görünen bir erkek çapkın olur ama kız yine fahişe olur..bu durumdan dolayı kadınlar dikkatli davranmalı edepli ve türk gelenek göreneklerine uygun davranmalılardır..dar kafalılık bu diyenlere de bizim adetlerimizin bu oldugunu söylüyorum..burası Türkiye ve bazı tabuların kalkması pekde mümkün değildir.onun için yaşadıgı ortama ayak uydurmalı herkes diyorum..

aynen bekaret olayıda aynı oluyor sanırım..erkeklerin ve kadınların bu konuda ayrılmamamsı olanaksız..ama bir hatun kişiyi bir insanla cinsel ilişkiyegirdi diye yagılamak yanlıştır..kiminle cinsel ilişkiye gireceği o hatun kişnin karar vereceği şeydir ve eğer uzun süre hayatını paylaştıgı bir insanla cinsel ilişkiye girdi diye ona damga vurmak beleş fahişe demekte yanlıştır..zaten o hatun kişi ona beleş fahişe diyecek insanlarla cinsel ilişkiye girmeycektir..onun cinsel ilişkiye girdiği insan onun arkasından hiçbirzaman konuşmayacaktır..belkide evlendiği insan olacaktır..

yani;

1-genelleme yapmamak lazım

2-hakaret etmemek lazım

3-kendi hyatlarınızdaki canlı örneklere bakarak yorum yapmamak lazım.

leave no trace!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scream_vasiyet
    scream_vasiyet's avatar
    Erkek
    ya bırah yah öle şeymi olur herhalde bakire kızla evlenilir.bi söz var:kız dediğin istanbul gibi olmalı 1000 kişi ister bi kişi fet eder(yani bozar:) ) bi arkadaşta kız erkek eşit ama erkek biraz dahamı eşit demişte şimdi bende saymaya kalksam nese biraz sayayım
    1.okulda hocalar kızlara zayıf vermio hep notları destelio
    2.okulda gezi düzenlendi kızlara yarı fiyattı
    3.okulda kızla tartışıyorum sataşan kız ama suçlu benim nie çünkü o kız...
    ve daha birsürü şey işte...
    ya zaten boşu boşuna koşmuyo erkekler kızların peşinden. ilişkide çapkın olan taraf erkek oluo kaçan taraf kız oluo.bütün kızlar genele gidene bozdursa zaten erkeklerde kızların peşinden koşmaz.hepsi erkeklerin üstüne atlıo olsa erkekler ne die uraşsın kız kız kız die.adamlar kız tavlama kızı eve atma filan die site filan bile açmış:):)

açım diye ağlama marketleri yağmala xP
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scream_vasiyet
    scream_vasiyet's avatar
    Erkek
    erkeklerin çapkın olmasının sebebi kızlara söylüyorum;öle matraklık olsun die deil rahat olun herşeyde olduğu gibi bununda bilimsel açıklaması var testesteroyal hormanları(karşı cinse olan cinsel istek hormanları)erkeklerde kızlardan tam 9 kat fazla yani arada korkunç bir fark var o yüzden erkekler daha sapık o yüzden herşeyde her ilişkide cinselliği ön planda tutarlar..

açım diye ağlama marketleri yağmala xP
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    dostum boşver bu konuyu açılalı seneler olmuşşşşş

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 12526 Toplam Mesaj: 45