Erkekler NEDENN?

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  cancanBey
  cancanBey's avatar
  Kayıt Tarihi: 05/Aralık/2003
  Erkek

  İkiden fazla erkekle yatmış olan alışkanlık kazanıyor demiştim daha önce ; alışkanlık kazanan ve sıkça farklı erkeklerle cinsel ilişki kuran bir kadının gen yapısı bozuluyor ; hamileliği önleyici aletlet edevetlar zaten bozuyor da ayrıca alet kullanmamış olanların durumu daha kötü ki çocuk düşürüyolar, rahim yapıları , yumurtaları bozuluyor, sütü olmaya başlıyor v.s sonuç oalarak her erkekten bir artık-katık kalıyo bedenlerinde dolayısıyla da doğacak çocuğun gen yapısıda direkt babanın genlerini taşımıyor bir kaç babanın geninin taşımış oluyor. (nereden biliyosun diye sormayın araştırın, jinekologlara sorun)


  İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8mm
  8mm's avatar
  Üstün Hizmet Madalyası
  Kayıt Tarihi: 01/Mart/2003
  Erkek

  Her bir boka Kuranıda sokmasanız olmuyor..


  Kendi fikrinizi yazın şuraya. Erkeler sorunlu yaratıklar ama kadın milletide az aptal değil doğrusu.Erkeklerde sahiplenme duygusu var kadınlar başı boş yaratıklar abi bu kesin akılları bir organlarına vurunca ewlenme krizleri tutuyor.


  Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  MangonelHACK
  MangonelHACK's avatar
  Kayıt Tarihi: 07/Aralık/2003
  Erkek

  VALLA OYLE Bİ OLAY OLACAK. SHOTGUNLA CAKARIM


  HTTP://SOZLUK.SOURTIMES.ORG BI ARASTIRIVERIN


  NE KADAR BİLİRSEN BİL, BİLDİĞİN SADECE KARŞIDAKİNİN ANLADIĞI KADARDIR...
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  fartziuhm
  fartziuhm's avatar
  Kayıt Tarihi: 21/Temmuz/2003
  Erkek

  Kadınlar tecrübeli erkek isterler erkekleri daha önce ilişkiye girmeye mecbur ederler


  SONRADA BANA NE BİZ DE YAPÇAZ DER DURURLAR


  KARILARA GÜVEN OLMAZ BİZİ MECBUR EDENLER DE ONLAR SUÇLAYANLAR DA


  ARZU m a aşık FATİH
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  renegadealien
  renegadealien's avatar
  Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
  Kayıt Tarihi: 23/Mart/2003
  Erkek

  buradan ayrıntılı bilgiyi alabilirsiniz.


  www.birisihacknasilyapilirdiesorsadaogretsek.com.tr.tc ana sayfadır..


  http://www.zibidi.net/db/antikky/Zar.htm ilgili dökümandır.


   


  Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Noyan
  Noyan's avatar
  Kayıt Tarihi: 22/Temmuz/2003
  Erkek
  -

  Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  echidna
  echidna's avatar
  Kayıt Tarihi: 11/Mart/2004
  Dişi

  kız erkek eşitliği yokmu diye haykırmaya gerek yok bikere çünkü yok..yazılı var belki ama olamaz yaaa..bende bir kızım ama yok erkekler daha üstün olmak zorunda.gecenin bir yarısı dışarda yürüyen bri erkek için kimse kötü düşünmez ama kadın hemen fahişe olur..sürekli başka kızlarla görünen bir erkek çapkın olur ama kız yine fahişe olur..bu durumdan dolayı kadınlar dikkatli davranmalı edepli ve türk gelenek göreneklerine uygun davranmalılardır..dar kafalılık bu diyenlere de bizim adetlerimizin bu oldugunu söylüyorum..burası Türkiye ve bazı tabuların kalkması pekde mümkün değildir.onun için yaşadıgı ortama ayak uydurmalı herkes diyorum..


   aynen bekaret olayıda aynı oluyor sanırım..erkeklerin ve kadınların bu konuda ayrılmamamsı olanaksız..ama bir hatun kişiyi bir insanla cinsel ilişkiyegirdi diye yagılamak yanlıştır..kiminle cinsel ilişkiye gireceği o hatun kişnin karar vereceği şeydir ve eğer uzun süre hayatını paylaştıgı bir insanla cinsel ilişkiye girdi diye ona damga vurmak beleş fahişe demekte yanlıştır..zaten o hatun kişi ona beleş fahişe diyecek insanlarla cinsel ilişkiye girmeycektir..onun cinsel ilişkiye girdiği insan onun arkasından hiçbirzaman konuşmayacaktır..belkide evlendiği insan olacaktır..


  yani;


  1-genelleme yapmamak lazım


  2-hakaret etmemek lazım


  3-kendi hyatlarınızdaki canlı örneklere bakarak yorum yapmamak lazım.


  leave no trace!
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  scream_vasiyet
  scream_vasiyet's avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Ocak/2006
  Erkek
  ya bırah yah öle şeymi olur herhalde bakire kızla evlenilir.bi söz var:kız dediğin istanbul gibi olmalı 1000 kişi ister bi kişi fet eder(yani bozar:) ) bi arkadaşta kız erkek eşit ama erkek biraz dahamı eşit demişte şimdi bende saymaya kalksam nese biraz sayayım
  1.okulda hocalar kızlara zayıf vermio hep notları destelio
  2.okulda gezi düzenlendi kızlara yarı fiyattı
  3.okulda kızla tartışıyorum sataşan kız ama suçlu benim nie çünkü o kız...
  ve daha birsürü şey işte...
  ya zaten boşu boşuna koşmuyo erkekler kızların peşinden. ilişkide çapkın olan taraf erkek oluo kaçan taraf kız oluo.bütün kızlar genele gidene bozdursa zaten erkeklerde kızların peşinden koşmaz.hepsi erkeklerin üstüne atlıo olsa erkekler ne die uraşsın kız kız kız die.adamlar kız tavlama kızı eve atma filan die site filan bile açmış:):)

  açım diye ağlama marketleri yağmala xP
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  scream_vasiyet
  scream_vasiyet's avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Ocak/2006
  Erkek
  erkeklerin çapkın olmasının sebebi kızlara söylüyorum;öle matraklık olsun die deil rahat olun herşeyde olduğu gibi bununda bilimsel açıklaması var testesteroyal hormanları(karşı cinse olan cinsel istek hormanları)erkeklerde kızlardan tam 9 kat fazla yani arada korkunç bir fark var o yüzden erkekler daha sapık o yüzden herşeyde her ilişkide cinselliği ön planda tutarlar..

  açım diye ağlama marketleri yağmala xP
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  antivir-US
  antivir-US's avatar
  Kayıt Tarihi: 04/Ocak/2006
  Erkek
  dostum boşver bu konuyu açılalı seneler olmuşşşşş

  Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 4993 Toplam Mesaj: 45