folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Erkeklerde Küpe

Erkeklerde Küpe

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek

bu konuda tahirbatın görüşlerini almak istiyorum... ankette gördüm kafama takıldı..

şimdi yavus sultan selimde(başkasıda oalbilir hatırlamıyom)  takardı demeyin..artık eskidio herkez biliyo ben halkımın kölesi olduğum için takıyorum mevzuunu..

bence yakışan adam sonuna kadar taksın..ama yakışmayanlarda bi zahmet çöpe atsın...ben takıyorum ark.lar yakıştıını sölüyo ama mıknatıslı takıyom zırt pırt kayboluyo ama önmli diil...zaten siyah bişiler giyersem takıyom sadece

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAGRI
    CAGRI's avatar
    Erkek

takıyorum seviyorum, ba$kası ne der yakı$ır yakı$maz önemli degil ben yakı$tıgını dü$ünüyorum ve beni mutlu ediyo..

hatta kürdo cok sevmi$ti gelecek seneki adana bulu$masnda ona da bi tane alıcam aynısından :P

en cok nick dei$tiren mürid
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

abi bu anket bana garip geldi

evet şıkkı war ama hayır şıkkı yok..

bn hayır dicem ama caiz olma durumumdan diil,sadece yakışmadıgından

çocuktum,büyüdüm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cep_telefonu
    cep_telefonu's avatar
    Erkek

ben küpenin bayan aksesuarı olduğnu düşndüğüm için erkeklere yakıştıramıyorum pek... geri benimde saçlar omuzlarda ama :) ama bide küpe takan erkekten erkeğe değişiyor tabi bazı arkadaşlarr var küpeyi takınca erkekliklerinide kaybetmiş gibler kırıla kırıla konuşmalar,kırıtmalar böle gayımsı tavırlar vs işte öyle adamları görünce küpe erkeğe yakışmaz diyorum ama küpe takıp çok babadır delikanlıdır diyebileceğim insanlarda var ben birazda küpeyi insanların kişiliklerine tavırlarına göre değerlendiyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    tel kardeş doru bi tespitte bulunmuş....ben eskiden küpeli biri görünce bne vaayy diyodum.. ama tavırlarda değişme oldumu işte o zmn yine aynı şeyi diyom :D...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

aşın artık aşın....

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    daha 2 ay önce deldirdim kulağımı vallaha acaip çekici gelio küpe şahsen seviorum sol kulağımda büyükçene bi yuvarlak pırlanta güzel bişey :D

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

hay sokaim.. milyon tane konu açıldı noldu? takan takdı takmayan yoluna devam..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    takmıyorum. onla uğraşacak zamanım yok. takmıycamda. takan takar takmayan takmaz salla biradeer

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahir
    tahir's avatar
    Erkek
    Cennet mekan yavuz sultan selim han küpeyi ne amaçla taktı veya takmadı neyse artık ama dinimizce kulak deldirmek küpe takmak kızlara mahsustur kısacası caiz değildir bu görüş benim değil islam alimlerinin görüşüdür

Cenab-ı Hak sana amel defterinin oku dediği zaman yanına da Kur"an-ı Kerim"i koyacak Soracak: "Bu günahı Benim kitabımın neresinde buldun da yaptın," buyuracak Mahmud Efendi Hz. (k.s.)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    milleti boşverin abicim kendine yakiştıran takar yok erkek adam takmaz diyen takmasın başkasına karişmayın

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
Toplam Hit: 6868 Toplam Mesaj: 52