folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ermenilerden Özür Diliyoruz Kampanyasına Karşı Bir Kampanyam Var Desteklerinizi Bekliyorum

Ermenilerden Özür Diliyoruz Kampanyasına Karşı Bir Kampanyam Var Desteklerinizi Bekliyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Arkadaşlar  listede adı geçen Yavuz Bingöl ve Şebnem Sönmez adlı sözde aydınlar için şöyle bir şey düşündüm pana filme mesaj yağdırsak bu konuda yavuz bingöl nede olsa  Eşref Saatinde oynuyor o listeden çıkması yada diziden men edilmesi için aynı şeyi elveda rumelinede yapsak onlarda bizim yaptırım göcümüzü görseler iyi olmazmı örneğin pana filme 500 tane şikayet gelse yavuz bingöl adına panafilm yavuz bingölle bu konuyu konuşmazmı

nese birtaz karışık oldu ben şu şekilde mail attım

mail adresi :iletisim@elvedarumeli.com

mail:     Dizilerinizden Elveda Rumelinde oynayan Şebnem Sönmez türk halkına örnek teşkil edebilcek bir rolü canlandırmaktadır fakat Sayın Şebnem Sönmezin Ermenilerden Özür Diliyoruz adlı kampanyaya destek vermesi biz Bilinçli Türk gençlerini çok üzmüştür , Burası Ermenistan değil biz diaspora gençleri değiliz Aklı başında türk gençleriyiz yapımcı olarak sizin , senaristlerinizin  ve çektiğiniz Elveda Rumeli adlı dizinin misyonuna aykırı bir şekilde hareket eden   Şebnem Sönmez'in destek kampanyasından geri çekilmesi yada  diziden men edilmesini talep ediyoruz Saygılarla

mail:info@panafilm.com

mail:      Dizilerinizden Eşref Saatinde oynayan Yavuz Bingöl türk halkına örnek teşkil edebilcek bir rolü canlandırmaktadır fakat Sayın Yavuz Bingöl'ün Ermenilerden Özür Diliyoruz adlı kampanyaya destek vermesi biz Bilinçli Türk gençlerini çok üzmüştür , Burası  Ermenistan değil biz diaspora gençleri değiliz Türk gençleriyiz yapımcı olarak sizin , senaristleriniz, çektiğiniz Kurtlar Vadisi Pusu ve Eşref Saati adlı dizilerin misyonuna aykırı bir şekilde hareket eden Yavuz Bingöl'ün   destek kampanyasından geri çekilmesini yada  diziden men edilmesini talep ediyoruz Saygılarla

sizden ricam bu mailleri atmanız

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gawath
    gawath's avatar
    Erkek
    Sen şimdi bilinçli türk gencimisin?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    İyi bir kampanya bu maili göndereceğim.
    Ve sen bilinçli bir Türk gencisin teşekkürler...

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

@gawath

ne demek istiyorsun

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CoxupeR
    CoxupeR's avatar
    Erkek

@ gawath

en azından bişiler yapıyo sen bişi yapmayı denedinmi ?

laugh alone and the world thinks your an idiot
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    yok ben burda nerede yanlış bişe var onu çözemedim bu aslında o kadar uyduruk bir fikir değil

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek
    ikisinede gönderdim hocam ... iyi düşünmüşsünüz .. umarım daha fazla kişi göderirde dikkate alırlar ..

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    semihsenturk1
    semihsenturk1's avatar
    Erkek
    hemen mail gönderiyom
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    tamamdır 1 dk sürmedi hatta 3 tane mail adresim var üçündende yolladım

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    saolun arkadaşlar

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

dizide bi karakter orospuluk yapıyosa gerçek hayatta da orospuluk mu yapmalı ?

bu mudur yani? 

Zimbabwe
Toplam Hit: 5887 Toplam Mesaj: 45