folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eşek Arılarından Nasıl Kurtulurum?

Eşek Arılarından Nasıl Kurtulurum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    Opsiyonel_Bilgiler bunu yazdı
    moustache bunu yazdı
    Lightsaber bunu yazdı
    Mert045 bunu yazdı

biraz önce ev arkadaşımla birer saç spreyi ve çakmak aldık elimize yaklaşık 50 arının mına koyduk. yuvalarını dağıttık şerefsizlerin. ama hala borunun içi dolu bir giriş kısmını yıktık

aklıma şu geldi, efsane :D

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/131044/baygon-sivrisinek-ilaci-ile-sinek-oldurmek

hahahah reneydi dimi o :D

rene kim bu arada?

aboo. hiç bir şeyden anlamayan biri işte. Bi holy bi de rene var gereksiz.

:D şaka bi yana hocam büyüklerimizi ,"abilerimizi " ,şeyhlerimizi ,tarikat liderlerimizi en kısa zamanda tanıman lazım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Hocam bir ara bi tv programında izlemiştim esekarilari ezip öldürünce bi sıvı salgiliyormus buda diğer Arıların iyice sinirlenmesine neden oluyormuş buyuzden tek tek yakalıyor çubuklar suyun içine atıyordu olsun diye yani dediğim şu ki oldurursen daha kötü olabilir dikkat et izlediğim programda adam en son sırtında kocaman böcek ilaçla cihazı gibi ama ucundan ilaç yerine alev çıkaran bi cihazla gelip tüm yuvayi yakmisti tabi bu arı yetistiricilerinin olduğu bi programdi

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek

Belediyeden yardım iste.

Bizim evin çatı katına yuva yapmılardı. Belediyeden yardım istedik. Geldiler. Yuvaya su gibi bir şey sıkıp dağıttılar.

Bir daha ne arı gördüm ne yuva.

Bilgi Güçtür.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Eşek arısı olduğunu nerden biliyorsun? Belki kovan arısıdır foto varsa atarmısın buraya.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Eğer hepsini birden yok edemeyeceğini düşünüyorsan hiç elleşme sonu iyi olmuyor. Ortalıkta kim varsa tepesine çöküyor. Bizzat çocukken denedim hoş olmuyor. Koku yayma meselesini bal Arılarından bizzat deneyim yaptım. Nokta atışı sokuyorlar. Geçen yaz tarlada Bir tanesi ensemden soktu 10 sn geçmedi biri daha aynı yerden soktu. İkiside öldü ancak peşinden bir tugay arı geldi rüzgara kaçarak kurtuldum. Tabi kaçarken 3 tane daha arı soktu. Sakın bilinçsiz bir şekilde hareket etme.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

bizim de araba garajının girişin iç tarafına yuva yapmışlardı. sopayla vurup kaçıyordum. hiç bi işe yaramıyordu. bi gün gece park ettim arabayı, baktım yuvada hepsi ama uyuyorlar. aldım kaldırım taşını vurdum yuvaya. düştü yuva. üstüne tekrar attım kaldrım taşını. sonra 0 dan 100 e 3 saniyede çıktım :D ertesi gün baktım şerefsizler yine yuva yapmış. 1 günde nasıl hızlı çalıştılar anlamadım bile :D

aynı taktikle tekrar yuvayı indirdim ertesi gün bi daha çalışıyorlardı bu sefer deodorantı bastım, yuvayı indirdim en sonunda pes ettiler gittiler :D

diyeceğim o ki o arılar oraya yuva yapmaya karar vermişse kendine yeni ev baksan iyi olur :D böyle inat bi hayvan yok. boşuna eşek değil amk arısı.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

fareyle mücadele günlerim aklıma geldi :) kolay gelsin hocam börtü böcek pislikle ugrasmak zor iş

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yetersizbakiye
    Yetersizbakiye's avatar
    Erkek

Hocam hiç kendin öldürmeye çalışma orduyla saldırırlar mümkün olduğunca ilaçla hallet en makulu o olur

Olmaz olmaz deme, olmaz olmaz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Yak gitsin hepsini.. 

Syntax error..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

hocam ne olursa olsun zarar verme canlılara böyle durumlarda ben hep karşımdakinin yerine koymaya çalışırım kendimi eğer bizim yerimizde o arılar olsaydı sana nasıl davranmalarını isterdin,böyle düşünürsen eğer farklı yollarla çözebilirsin sorununu ne olursa olsun zarar verme onlara,ben fabrikada 5. katta önüme çıkan böcekleri elime alıp dışarı yeşilliklerin arasına bırakıyorum çünkü bulunduğum yerde beslenebilecekleri gıda yada su yok niye öldüreyim yada ölmelerine göz yumayım ki,dışarıda belki hayatta kalabilirler diye alıp çıkarıyorum bence sen de bi şekilde uzaklaştırmaya çalış onları oradan dumanla vs.

ayrıca öldür gitsin diyenler maymunlar cehennemi'ni izlesin,bakış açılarını değiştirir umarım

Toplam Hit: 6673 Toplam Mesaj: 54
yuva arı eşşek arısı