folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eski Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi [Tavsiye]

Eski Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi [Tavsiye]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar başlık gayet açıklıyor istediğim şeyi sanırsam.Yarın kızın doğum günü yıllar oldu ayrılalı ama ben hala onda kaldım:s doğum gününü kutlamak istiyorum başka bir şehirde kendisi çiçek göndermek istiyorum.Sizce nasıl bir şey seçmeliyim? 1 2 saat içinde karar vermem gerek bir şiir yazdım onuda kargolayacağım çiçekçiye yanına iliştirip gönderteceğim kargo kapanmadan..Şöyle asil duran birşeyler olsun kır çiçeği filan pek sarmadı beni hüzün hasret kokan özlemimi anlatacak birşeyler lazım özellikle mürideler siz olsanız hangi çiçeği isterdiniz.bi el atın be haci:))

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

ciceksepeti.com dan bakabilirsin çiçeklere :)

ancak kızın çıktığı falan varmı şimdi. sakat bi durum olmasın sonra

Naber la?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

sanane bunu yazdı:
    -----------------------------

ciceksepeti.com dan bakabilirsin çiçeklere :)

ancak kızın çıktığı falan varmı şimdi. sakat bi durum olmasın sonra

-----------------------------

hacım bakıyorum zaten ordanda hangisini seçmeliyim karar veremedim:S

kız 20 yaşında balık burcu aşırı hassas birisi rock müzik dinler dünyalar güzeli ahh ahhh:s bu özelliklerine göre bir öneride bulunabilirsiniz.Yok hacım kimseyle bir ilişkisi yok Nitrojan sağolsun;))) en sakat durum benim durumum

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

9 şubatta gönderdim. hiç bişey olmadı. ya güller hedefe varmadı yada daha kötü bişey oldu.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

cam vazoda 40 adet gül var o olabilir mesela. gayet güzel görünüyor

Naber la?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

orkide..

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

orkide pahalı oluyo baya ama güzel çiçektir. 40 gül ile tek orkide hemen hemen aynı fiyata geliyor.

Naber la?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

lale yada nergis yolla hocam

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

bence cok şık bir şey gönderme..Soluk bi çiçek gönder :)

"ayrıldığımızdan beri bende soldum" manasını verir belki ;)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clickanddie
    Clickanddie's avatar
    Erkek

Eğer gerçekten çiçekten anlıyorsa ona Beyaz Menkşe gönder ama beyaz olsun yoksa papatya gönder... beyaz paptya :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebmarteu
    ebmarteu's avatar
    Erkek

balik burcu kizlar cok anlasilmaz oluyo be haci, 1 saati digerini tutmuyor. bugun sana sevgi sozcukleri dokuyor ertesi gun suratini asmis sana ama sen bile bilmiyorsun nedenini :D 3 senedir balik burcu kizi ile cikiyom cikmiyom arasinda bi cizgideyim, en iyi sen ben anlarim. eger bi hediye secceksen, senin tarafindan olusturulmus bisi onu daha cok mutlu eder. mesela ben buyuk bir kagida karakalem ile mukemmel bi resmini cizmistim, kiz o gunden beri bana hasta birakamiyor :D bi kac kere ayrilmistik, geri dondu bana. yani demek istedigim sanat a onem verirler, ama genede sana kalmis. hediye secceksen sanatsal bise olsun

**EbMaRtEu**
Toplam Hit: 4098 Toplam Mesaj: 25