folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eski Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi [Tavsiye]

Eski Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi [Tavsiye]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

Arkadaşlar önerileriniz için çok teşekkürler.

Sayenizde kafamda bir kaç alternatif oluştu.Bunlardan hangisi daha güzel olur sizce?

1 23

456

7

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

hocam madem haalaa kopamadın ozaman kopmadığınıda göster saçından bir tutam kes şiire bantla :D yada birşekilde saçınıda gönder yada sakalın uzunsa ondanda olabilir hasretin hüznünde yanan gözlerimden akan yaşlar ıslattı aciz bedenimden çıkan saçları v.s gibigibi bişiler uydur yani balık diyosunuz klasik romantik değil onlar extrem romantiktirler tıpkı benim gibi :F

tahribat.com a can feda
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clickanddie
    Clickanddie's avatar
    Erkek

ben olsam 7 gönderirdim ama 1 ve 3 de  diğer tavsiyelerim...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

Hacım o ne öyle ya parfümümdende sıkim mi şiire:) vala çok conovari geldi bana o hareket.Bu kız biraz aristokrat havalarında töbe bakmaz bi daha suratıma:|

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

krutulmuş cicek gönder...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

ebmarteu bunu yazdı:
    -----------------------------

balik burcu kizlar cok anlasilmaz oluyo be haci, 1 saati digerini tutmuyor. bugun sana sevgi sozcukleri dokuyor ertesi gun suratini asmis sana ama sen bile bilmiyorsun nedenini :D 3 senedir balik burcu kizi ile cikiyom cikmiyom arasinda bi cizgideyim, en iyi sen ben anlarim. eger bi hediye secceksen, senin tarafindan olusturulmus bisi onu daha cok mutlu eder. mesela ben buyuk bir kagida karakalem ile mukemmel bi resmini cizmistim, kiz o gunden beri bana hasta birakamiyor :D bi kac kere ayrilmistik, geri dondu bana. yani demek istedigim sanat a onem verirler, ama genede sana kalmis. hediye secceksen sanatsal bise olsun

Tamamen katılıyorum arkadaş çok iyi tarif etmiş :) bana kalırsa photoshoptan kızın resmine güzel bi vektör çalışması yap fotoğrafçıdan çıkar şık bi çerçeve kullan gönder.Hazır şeylerden değilde el emeği olan şeylerden gerçekten çok hoşlanırlar..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

Arkadaşlar teşekkürler değerli fikirleriniz için ama düşündüm taşındım olayı yerinde görmeye karar verdim:) 1 saat sonra yola çıkacağım inşallah yaklaşık 1000 küsür km yol katedeceğim.İnşallah götüme baka baka geri dönmem dualarınız benimle olsun.bi kurdela alıp boynuma fiyonk yapacağım al sana hediye ediyorum kendimi dicem:D şaka tabi benim evimden onun evine kadar yolda ne kadar çiçek varsa hepsini toplayıp bir buket yapacağım çok fantazik oldu buda:) neyse buluruz birşeyler elbet.Hadin kalın sağlıcaklan.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

Nitrous bunu yazdı:

sanane bunu yazdı:

ciceksepeti.com dan bakabilirsin çiçeklere :)

ancak kızın çıktığı falan varmı şimdi. sakat bi durum olmasın sonra

hacım bakıyorum zaten ordanda hangisini seçmeliyim karar veremedim:S

kız 20 yaşında balık burcu aşırı hassas birisi rock müzik dinler dünyalar güzeli ahh ahhh:s bu özelliklerine göre bir öneride bulunabilirsiniz.Yok hacım kimseyle bir ilişkisi yok Nitrojan sağolsun;))) en sakat durum benim durumum

kızın pc ye logger mu koydun la :D olum ne adamsın la sen :D

az insan çok huzur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

farklı olsun, yenilebilen çiçeklerden gönder hacı : http://www.bonnyfood.com/ bak burdan :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

sıçarım böyle işe lan:/ hediyeye vereceğiniz parayı kızılaya ayıracak zamanı derslerinize döktüğünüz gözyaşını barajlara akıtsanız bu dünyada cennet olur aq ciddiyim:|

Toplam Hit: 4100 Toplam Mesaj: 25