folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Eskişehir'de 8 Mbps, Akk'sız, Taahhütsüz 40 TL'ye Feniks İnternet Hk.

Eskişehir'de 8 Mbps, Akk'sız, Taahhütsüz 40 TL'ye Feniks İnternet Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreamth
    dreamth's avatar
    Erkek

1 seneye yakın kullandım. İlk etapta gayet iyi idi. Bir ara ciddi bir teknik problem yaşadılar. İki gün internet sağlayamadılar. Elektrik kesintisinden cihazları yanmış. Düzeltmeden sonra nedense dikiş tutmadı. İnternet arıza öncesi kadar hızlı olmadı bir daha. Ama fiyat olarak çok uygun. Kullanılabilir. Ben mahalleye fiber gelince aboneliği iptal ettim. Kablonete geçtim. Dükkan merdiven altı olabilir ama sahipleri düzgün çocuklar. Abonelik açacaksan muhakkak gelen arkadaşın cep telefon numarasını al. Dükkana her zaman ulaşamıyosun. Ön ödemeli sistemleri var. Taahhüt yok. Ödemezsen kapanır. Çok düşünecek bir durum yok. Tavsiye ederim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onbasi_yamtar
    onbasi_yamtar's avatar
    Erkek
    cache bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı
    onbasi_yamtar bunu yazdı

2011 yılından beri bu tür link aktarımları kablosuz teknolojiler vs. uğraşırım  bu firmalar ülkenin bi çok yerinde hizmet veriyorlar  şunu baştan söyleyim hava şartlarından etkilenmiyor olayı biraz atarlı olmuş  sonuçta havayı kullanıyor  ve bu durumlarda  sinyal girişimlerine  ve kötü hava koşullarından nasibini alacaktır kullandığı  ürünler  bildiğimiz kullandığımız ürünler  koruma önlemi alsalar bizimde haberimiz olurdu  bu cihazlarda bu gibi durumlarda sorunlarla karşılaşırsınız  ama  yoklukta  işinizi görecek alternatif çözümdür. 

Hocam basit wifi cihazlarinda (2.4ghz) soylediginde haklisin sonuna kadar katiliyorum. ancak 5ghz lerde durum biraz daha farkli agir bi firtina cikmadigi surecek cok fazla etkilenme yapmiyor 3 km de guvenlik kamerasi icin veri atimi yaptik yagmur camur dinlemiyor ancak cihazlar iyi olmasi gerekiyor. dipnot baz istasyonlarida birbirleriyle haberlesmeyi kablosuz yapiyorlar

Bölgedeki turkcell baz istasyonlarının bakımlarını yapıyorum. Aynı zamanda internet işiyle de uğraşıyoruz, 5 ghz kar yağmadığı sürece aman aman etkilenmez. Bazı kurumsal müşterilerimize baz istasyonundan 24 ghz ile basıyoruz. P2P(point to point) herangi bir sıkıntı yaşamadık şuan :)

Üstad 24 ghz eyvallah lafım yok ama  5 ghz cihazlarda nemli havalarda yoğun buharlaşma  meydana geldiğinde paket kayıpları arttı bad tcp paketleri yoğunlaşıp aradaki  bağlantı kalitesini oldukça olumsuz etkilediğine kendim şahit oldum bide mesafelerde önemli bu işleriçin ben yaklaşık olarak en yakın istasyonum 46 km uzaktaydı sizlerinki ne kadardır bilemem.

Mey biter saki kalır, Her renk solar haki kalır. Diploma insanın cehlini alsada, Hamurunda varsa eşeklik; baki kalır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

Beyler 26 Mart 2017'den beri kullanıyorum. Hergün hayvan gibi dizi film indiriyorum. Hız 700 kbps'nin altına hiç inmedi. Başka birşey olursa burdan yazıcam. Şimdilik sorunsuz.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

1 ay önce alsaydın ya şunu :D

Yağmurlu hava da nasıl gerçi 26 marttan bu yana yağmur yağdımı hatırlamıyorum.

Torrentte mi 700 kbps? Ping nasıl? Kurulum ücret vs. nasıl?

Detaylı açıklama bekliyoruz

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

hiçbir şeyleri güven vermiyor.

com.tr bile almamışlar.

web sitesi amatör.

dükkanları zaten fiyasko.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

Sanırım böyle olursa latency çok yüksek olacak.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek
    ZaZu bunu yazdı

1 ay önce alsaydın ya şunu :D

Yağmurlu hava da nasıl gerçi 26 marttan bu yana yağmur yağdımı hatırlamıyorum.

Torrentte mi 700 kbps? Ping nasıl? Kurulum ücret vs. nasıl?

Detaylı açıklama bekliyoruz

valla hocam para ancak denk geldi harçtan borçtan

yağmur yağmadı galiba bende hatırlamıyorum.

kurulum için 260 TL ödüyorsun. ilk 30 gün para ödemiyorsun. 31. gün ödeme yapmış olman gerekiyor yani ön ödemeli bir sistem. ödemezsen kullanamıyorsun. aşağıda paylaştım test bilgilerini.

Speed Test Sonucu

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

benzer bir hizmeti izmirde kullanmıştım, 2mbit 15 lira falandı 

"2 mbitle anca sözlük okurum" diye düşünürken (sanırım simetrik olduğu için) 360p video falan izleyebiliyodum. 

söyleyin adamlara gelsin taksınlar anteni, zaten esnaf gibi duruyolar "abi 1/2 gün deneyelim paranı öyle vercez" desen laga luga yapar gibi gelmedi

black implies white, self implies other, life implies death.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

benzer bir hizmeti izmirde kullanmıştım, 2mbit 15 lira falandı 

"2 mbitle anca sözlük okurum" diye düşünürken (sanırım simetrik olduğu için) 360p video falan izleyebiliyodum. 

söyleyin adamlara gelsin taksınlar anteni, zaten esnaf gibi duruyolar "abi 1/2 gün deneyelim paranı öyle vercez" desen laga luga yapar gibi gelmedi

+1

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

dsmart ile bugün sözleşme yeniledik 1 yıllık

16 mbit 50 akkn  aile kanalları + belgesel + ilk 6 ay bütün kanallar 12 al tahhüt aylık 56 TL :)))

tam 1 saat pazarlık yaptık

DJ_Alper tarafından 05/Nis/17 14:39 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 4154 Toplam Mesaj: 31
internet akksız taahhütsüz