Ethereum Madenciliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı

Ripple var bankacılık alt yapısına uygun daha geçenlerde akbankla anlaştı. 0.04 dolar falandi tanesi en son baktigimda

nasıl alıcaz?

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı

Ripple var bankacılık alt yapısına uygun daha geçenlerde akbankla anlaştı. 0.04 dolar falandi tanesi en son baktigimda

Hocam ne diyosun yukselir mi geleceği var mı sence :D deneme için bi 50 liralık alsak mı acep :)

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı

nasıl alıcaz?

hocam alabilecek güvenli yerler var mı alalım 300-500 tane

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

işte biri çıkıyo şu coin iyi alın edin ama nası alcaz onu anlatan yok.

sürekli olarak aldım sattım şu kadar kar ettim diyenleri görüyoruz, ama soruyosun aga nası yaptın, cevap yok..

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

sürekli olarak aldım sattım şu kadar kar ettim diyenleri görüyoruz, ama soruyosun aga nası yaptın, cevap yok..

pampa sakin ol :D Çoğu insan araştırmadan beleşçilik yapıp yardım istiyor.(TBT için geçerli değil dediğim) Adam utanmasa aga tw id verim de baglan yap iki dakka diyecek vs.vs.vs.

Önce bi nekadar güvenli olur nasıl olur bunu netleştirelim alım konusuna gelince ayrı konu açar oradan yardımlaşırız no panik :) Önce bi bakalım almaya değer mi eğer geleceği varsa alım satım bi şekilde olur :) 

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

Bitkapital var, daha önce kullanan var mı?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

pampa sakin ol :D Çoğu insan araştırmadan beleşçilik yapıp yardım istiyor.(TBT için geçerli değil dediğim) Adam utanmasa aga tw id verim de baglan yap iki dakka diyecek vs.vs.vs.

Önce bi nekadar güvenli olur nasıl olur bunu netleştirelim alım konusuna gelince ayrı konu açar oradan yardımlaşırız no panik :) Önce bi bakalım almaya değer mi eğer geleceği varsa alım satım bi şekilde olur :) 

Hocam herşey netleşince tw id pass vereyim de bağlan yap 2 dakika sana zahmet :D :D 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

hocam mevzu beleşçilik değil. bitcoin olayında da birilerine sordum pek düzgün cevap alamadım.

işte siteden alıyom satıyom dio. iyi de o siteye parayı nası gönderion, alırken nası oluyo, sonuçta gerçek parayı sanal paraya çevirmek öyle internet bankacılığından döviz alır gibi değil.

doğru düzgün bi kaynak da bulamadım, herkes kendince yöntemlerle yapıyor ama biri de çıkıp, bakın ben böyle yapıyorum, direkt olarak tavsiye etmiyorum ama bu şekilde yapılabilir dese, biz de denesek, ha beceremesek bile sorun değil, en azından denemiş olalım.

aralık ayında bu ethereum almak için çabaladım, r10 dan birkaç kişiyle görüştüm, o zamanlar 8 $ civarındaydı, ama bi türlü tam anlamıyla yardımcı olan çıkmadı, alamadım.

1000 lira civarında para gömüp onu unutacaktım. Şimdi bakıyorum 1 eth 77 $ olmuş dün itibariyle, aralık ayında dolar da 3 tl civarındaydı, yani o gün 1000 lira yatırmış olsaydım şimdi 10-11 bin lira olacaktı bu para.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

@LynXMaSTeR hocam gözünden kaçmış olabilir bak bu konuda baya konuştuk bu konu üzerine. Ben bildiklerimi aktardım bilmediklerimi de öğrendim..

http://www.tahribat.com/forum/guvenilir-btc-alinabilecek-siteler--227296

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

@LynXMaSTeR hocam gözünden kaçmış olabilir bak bu konuda baya konuştuk bu konu üzerine. Ben bildiklerimi aktardım bilmediklerimi de öğrendim..

http://www.tahribat.com/forum/guvenilir-btc-alinabilecek-siteler--227296

hocam oraya baktım, ancak o sıralar türk siteleri kapandı, bankalara havale yapılmıyor gibi haberler vardı o sebeple girişimde bulunamadım.

hatta konuda mesajım da var.

LynXMaSTeR tarafından 03/May/17 10:53 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW