Ethereum Madenciliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

işte biri çıkıyo şu coin iyi alın edin ama nası alcaz onu anlatan yok.

sürekli olarak aldım sattım şu kadar kar ettim diyenleri görüyoruz, ama soruyosun aga nası yaptın, cevap yok..

@LynXMaSTeR hocam gözünden kaçmış olabilir bak bu konuda baya konuştuk bu konu üzerine. Ben bildiklerimi aktardım bilmediklerimi de öğrendim..

http://www.tahribat.com/forum/guvenilir-btc-alinabilecek-siteler--227296

hocam oraya baktım, ancak o sıralar türk siteleri kapandı, bankalara havale yapılmıyor gibi haberler vardı o sebeple girişimde bulunamadım.

hatta konuda mesajım da var.

hocam sadece btcturk bitcoin alımını kapattı. bir ara koinim.com da üye alımını durdurdu ama tekrar açtı.

Ben bitkapital.com kullanıyorum. tavsiye ederim. siteye girdiğinde en atta yeni başlarken - kullanma klavuzu vs mutlaka oku kimsenin lafıyla hareket etme. 

He çalışma prensibini özetlemem gerekirse sitenin dijital parabirimi KAPITAL. 1 tl = 1 kapital. Hesap numarası var sitede sen adama 500tl havale ediyorsun 1 saat içinde hesabına 500kapital yansıyor. daha sonra sen bu kapital ile site üzerinde borsası olan para birimlerinden alış emri veriyorsuun. yani eth 78$ olabilir şuan ama sen öngörüp bu eth ethereum 100$ olur 1 haftaya bana 80 dolara eth. satın 90 dolara eth. satın dersen anında satıcı bulursun. he bunun gibi eth düşecek öngörüsünde bulunup arkadaş bana 50$ a 1 eth. satın da diyebilirsin. kimsenin satacağını sanmıyorum ama çıkabilir de.. 

yani serbest bir borsa piyasası diyebiliriz. orada verilen satışları alışları herşeyi görebilirsin.. hee trick nokta nedir. Atıyorum bitkapital de eth piyasası düşmüştür azalmıştır hiç alış satış yapılmıyordur. sen bitkapitalden btc satın alırsın daha sonra bu btc lerini eth alış satışı fazla olan başka bir sanal para borsasına aktarırsın ve oradan btc karşılığında eth. alırsın. İşte işin içine girmeden anlaşılacak bir durum değil. ve diyim sana bu işi yapayım derken verilecek komisyonları da göz önüne almalısın.. Ben eth 17$ iken aldım bir çok yere baya komisyonlar ödedim bu bilgileri öğrenebilmek için. şansıma eth. yükseldi verdiğim komisyonuda çıkardım maliyetimi de kurtardım.

Eth. leri saklamak içinde wallet vs kullanma bence direk core uygulaması var mist onu kullan..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

@rappermcs, hocam çok teşekkür ederim bilgi için. akşam detaylı bi inceleyeyim, şu an için alım yapamam sanırım ama en azından bilgi olarak bulunsun.

bi arkadaş ripple diye bişiden söz etti, bu sitede tüm coinler mevcut mu? yoksa başka taraflara mı aktarıp alım yapmamız lazım?

işte bu noktada benim devreler yanıyor, baya çetrefilli iş.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

bitkapitale üye olayım dedi vazgeçtim , bu nedir ya

le le le sakine
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek

bitcoin konusunda  https://bitcointalk.org/index.php?board=133.0 burada yardımcı olabilir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı

al bi de burdan yak.

nerde anonimlik...

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

işte biri çıkıyo şu coin iyi alın edin ama nası alcaz onu anlatan yok.

sürekli olarak aldım sattım şu kadar kar ettim diyenleri görüyoruz, ama soruyosun aga nası yaptın, cevap yok..

pampa sakin ol :D Çoğu insan araştırmadan beleşçilik yapıp yardım istiyor.(TBT için geçerli değil dediğim) Adam utanmasa aga tw id verim de baglan yap iki dakka diyecek vs.vs.vs.

Önce bi nekadar güvenli olur nasıl olur bunu netleştirelim alım konusuna gelince ayrı konu açar oradan yardımlaşırız no panik :) Önce bi bakalım almaya değer mi eğer geleceği varsa alım satım bi şekilde olur :) 

Hocam herşey netleşince tw id pass vereyim de bağlan yap 2 dakika sana zahmet :D :D 

Sen iste yeter beleşçi kardeş :D Şimdi senin tw da zaman kısıtın da gelmiştir beleşçilikten. Alpemix , ammy vs varsa oradan da yaparız problem değil. Herşey netleşsin de :D :D :D 

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    umit bunu yazdı

al bi de burdan yak.

nerde anonimlik...

ben de üye olacaktım bu aşamada bıraktım, diğer hepsi tamam da bu nedir? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

selam arkadaşlar,

aşağıdaki konuda "nerede anonimlik" :) konusunu yazmıştım. anonimlik bir noktadan sonra başlıyor. Her zaman dediğim gibi konunun başında bütün doğrularınızı değerlerinizi yargılarınızı bir kenara koymak durumundasınız. yoksa konuyu anlayamazsınız. 

Özetle nerede anonimlik? sorusunun cevabı bir önceki postlarımda paaylaştığım 10.41 eth değerim var ben artık bu noktadan itibaren anonimim. Yani sana ona buna şuna göndereceğim eth. btc vs takip edilemez. Daha doğrusu benim bu jareketi yaptığım takip edilemez. Çünkü size bir sır daha vereyim. cyrpto currency  dünyasında bütün işlemler tüm dünyaya açıktır :) bu da farklı bir durum açıklamaya çalışırım dilim döndüğünce..

http://www.tahribat.com/forum/guvenilir-btc-alinabilecek-siteler--227296/0

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

@rappermcs, hocam çok teşekkür ederim bilgi için. akşam detaylı bi inceleyeyim, şu an için alım yapamam sanırım ama en azından bilgi olarak bulunsun.

bi arkadaş ripple diye bişiden söz etti, bu sitede tüm coinler mevcut mu? yoksa başka taraflara mı aktarıp alım yapmamız lazım?

hocam ripple ı bankaların arasındaki transferlerde kullandıkları bir CC (cyrpto currency) olarak biliyorum lakin alınıp satılacak yer neresidir bilmiyorum.

gerçekten çetrefelli lakin gelecek bu şekilde şekillenecek beyler ben inanıyorum:)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

hocam ripple ı bankaların arasındaki transferlerde kullandıkları bir CC (cyrpto currency) olarak biliyorum lakin alınıp satılacak yer neresidir bilmiyorum.

gerçekten çetrefelli lakin gelecek bu şekilde şekillenecek beyler ben inanıyorum:)

gelecek bizim ağzımızı yüzümüzü yamultacak

goo.gl/qBNZmW