folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Etimesgut Devlet Hastanesi Rezilligi

Etimesgut Devlet Hastanesi Rezilligi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

sanki psikolog hülya hanımın yanına gönderince para istemiş gibime geldi yani böyle oluyor ya aq bi şefle konuşun bi müdüre sorun diye, yani hülya hanıma parayı verin gelin raporu veriyim gibi...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Daha ilk gün basacaktın kalayı herşey hallolacaktı.

Ayırca nasıl doktormuş o? İlla konuşmak mı gerekiyor aklî dengesinin yerinde olması için? Doktorda beyin yokmuş ki nasıl rapor hazırlasın.

Anlayamıyorsan söylediklerini dersin amca bilgisayar de bakalım masa de bakalım pasta de bakalım dersin. Adamın nasıl konuştuğunu çözersin. Olmadı mı? Adamın el hareketlerine bakarsın. El hareketleri normal ise verirsin eline iki tane kağıt birinde evet diğerinde hayır yazar. Soru sorarsın cevaplatırsın. Ki daha ne belirleyici yöntemler vardır benim bilmediğim benim düşünemediğim.

Bence peşini bırakma. Babanı götüremesen bile hemen kendin git doktora ve/veya baş hekime olayı anlat. Ben sizin neden rapor veremediğinize dair imzalı belge istiyorum de. İşinizi yapamadınız tekrar rapor değerlendirmesi istiyorum de. Ve son olarak raporun halolsa bile şikayet et. Hiç vakit bile kaybetme.

Sadece bi imza..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Etimesgut hastanesini o hale getiren yine halk bence. Bütün ankara rapor işleri hızlı diye orda hallediyor. Ne düzen kalmıştır ne de başka bir şey.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı

Etimesgut hastanesini o hale getiren yine halk bence. Bütün ankara rapor işleri hızlı diye orda hallediyor. Ne düzen kalmıştır ne de başka bir şey.

kesinlikle katılıyorum. elbette doktorun ilgilenmeyip başından savması veya kahvaltıdan geç gelmesi hastaları kabule geç başlaması doğru değil. ama doktorun gözünden bakınca evinden çok hastanede vakit geçiriyor, birsürü zibille hasta var hepsini o gün yetiştirmesi gerek, sizi muayene ederken aklından hesap yapıyor acaba kaç dkda bir hasta alsam bugün biter diye...

sizin işiniz önemli hocam sizi tenzih ediyorum ama hastaneye gelenlerin abartmıyorum %80'i gereksiz meşgul etmeye geliyorlar çalışanları. ben de sağlık sektöründeyim gelen hastaların baş ağrısı diş ağrısı göt ağrısı falan gibi ota boka gelmelerini geçersek gerçekten hasta olup sağlık hizmetine muhtaç olanların sayısı çok çok az.

şahsen ciddi hastalığı olanlarla birebir ilgileniyorum ama kolunu burkan, laf olsun diye hastaneye gelen, hafif bir baş ağrısı için hastaneye koşanlarla ilgilenmiyorum. ona ayıracağım vakti gerçekten ihtiyacı olan hastalara ayırıyorum o gün benim için daha verimli geçiyor. en azından eve gidince diyorum ki bugün 2 kişi de olsa 20 kişi de olsa farketmez muhtaç insanlara hizmet verdim işlerini hallettim.

rapor olayına gelirsek... bizde de rapor verme durumu var. şehir dışından gelen, aynı gün yetiştirmesi gerekenlerin raporlarını bizzat görüşüp hallediyorum aynı gün içinde raporlarını alıp gidiyorlar.

ama adam hastanenin karşısında oturuyor, raporu herhangi bir kuruma falan vermeyecek, raporu alıp eve götürecek internetten araştıracak falan filan... bu tür insanların işini halletmiyorum. çünkü onlara ayıracak vaktimi gerçekten ihtiyacı olanlara ayırıyorum ki zaman yetmiyor bile bazen.

bunları neden yazdım ? sağlık çalışanlarının psikolojisini, ruh halini anlayın diye yazdım. 

hastanelerde doktorla birlikte sağlık personelinin sayısı çok az ve hasta sayısı çok fazla. gittiğiniz doktorun yanında birkaç oda daha açık olsaydı, gelenl hastalar bütü doktorlarla paylaştırılsaydı en azından o doktorun zaman endişesi olmazdı sizinle ilgilenirdi diye düşünüyorum. tabi doktor şerefsiz değilse.

şikayet edecekseniz atama yapmayıp, bütün devlet hastanelerini taşerona satıp, bir serviste kadrolu 50 devlet elemanı çalışacakken taşeron politikasından dolayı 20 kişşi çalıştırılıp 50 kişinin işini yapmasını isteyenleri şikayet edin. hastaların işi eleman eksikliğinden, doktor azlığından aksıyor. devlette doktorların çalışma koşulları çok berbat özellikle acil doktorlarının. poliklinik doktorları uzmanlar zaten devlette 10 alacaksa özele gidip 30 alıyor. hal böyle olunca ortada hizmet adına birşey kalmıyor tabi. böyle sikko sikko doktorlar devlette kalıyor (gerçekten işini yapan doktorlar çok az da olsa da varlar lafım onlara değil)

DadasAdam tarafından 05/Nis/16 18:48 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    DadasAdam bunu yazdı

kesinlikle katılıyorum. elbette doktorun ilgilenmeyip başından savması veya kahvaltıdan geç gelmesi hastaları kabule geç başlaması doğru değil. ama doktorun gözünden bakınca evinden çok hastanede vakit geçiriyor, birsürü zibille hasta var hepsini o gün yetiştirmesi gerek, sizi muayene ederken aklından hesap yapıyor acaba kaç dkda bir hasta alsam bugün biter diye...

sizin işiniz önemli hocam sizi tenzih ediyorum ama hastaneye gelenlerin abartmıyorum %80'i gereksiz meşgul etmeye geliyorlar çalışanları. ben de sağlık sektöründeyim gelen hastaların baş ağrısı diş ağrısı göt ağrısı falan gibi ota boka gelmelerini geçersek gerçekten hasta olup sağlık hizmetine muhtaç olanların sayısı çok çok az.

.

bunları neden yazdım ? sağlık çalışanlarının psikolojisini, ruh halini anlayın diye yazdım. 

hastanelerde doktorla birlikte sağlık personelinin sayısı çok az ve hasta sayısı çok fazla. gittiğiniz doktorun yanında birkaç oda daha açık olsaydı, gelenl hastalar bütü doktorlarla paylaştırılsaydı en azından o doktorun zaman endişesi olmazdı sizinle ilgilenirdi diye düşünüyorum. tabi doktor şerefsiz değilse.

şikayet edecekseniz atama yapmayıp, bütün devlet hastanelerini taşerona satıp, bir serviste kadrolu 50 devlet elemanı çalışacakken taşeron politikasından dolayı 20 kişşi çalıştırılıp 50 kişinin işini yapmasını isteyenleri şikayet edin. hastaların işi eleman eksikliğinden, doktor azlığından aksıyor. devlette doktorların çalışma koşulları çok berbat özellikle acil doktorlarının. poliklinik doktorları uzmanlar zaten devlette 10 alacaksa özele gidip 30 alıyor. hal böyle olunca ortada hizmet adına birşey kalmıyor tabi. böyle sikko sikko doktorlar devlette kalıyor (gerçekten işini yapan doktorlar çok az da olsa da varlar lafım onlara değil)

Hocam kendi kendinle celismedin mi, hasta sayisi cok tamam dogru da cogu da yine dedigin gibi bas agrisi mide bulantisi grip gibi teshisi yarim dakika tedavisi ilac yaz gonder seylerle geliyor. Her gun House MD cekilmiyor devlet hastanesinde dev yorulacak bir durum yok gibi..

@Danqerline Hocam saglik bakanligi danisma hattini ara sikayet olustur. Gercekten guzel ilgileniyorlar takip ediyorlar.

izzmarit tarafından 05/Nis/16 18:53 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

Hocam direk sağlık bakanlığına şikayet et. Daha önceden ettim iki defa birinde özür dilediler diğerinde doktora disiplin cezası verildi 

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Konuyu gizlersen güzel teklifler gelecektir. :-)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    whopper bunu yazdı

şahsen ciddi hastalığı olanlarla birebir ilgileniyorum ama kolunu burkan, laf olsun diye hastaneye gelen, hafif bir baş ağrısı için hastaneye koşanlarla ilgilenmiyorum. ona ayıracağım vakti gerçekten ihtiyacı olan hastalara ayırıyorum o gün benim için daha verimli geçiyor. en azından eve gidince diyorum ki bugün 2 kişi de olsa 20 kişi de olsa farketmez muhtaç insanlara hizmet verdim işlerini hallettim.

rapor olayına gelirsek... bizde de rapor verme durumu var. şehir dışından gelen, aynı gün yetiştirmesi gerekenlerin raporlarını bizzat görüşüp hallediyorum aynı gün içinde raporlarını alıp gidiyorlar.

ama adam hastanenin karşısında oturuyor, raporu herhangi bir kuruma falan vermeyecek, raporu alıp eve götürecek internetten araştıracak falan filan... bu tür insanların işini halletmiyorum. çünkü onlara ayıracak vaktimi gerçekten ihtiyacı olanlara ayırıyorum ki zaman yetmiyor bile bazen.

böyle saçmalık mı olur aga işine gelmeyen çalışmasın siktirolup gitsin kimseyi zorla çalıştırmıyolar ya senin özel sektörden haberin yok herhalde TR nin %80i 12 saat çalışıyo

https://hastahaklari.saglik.gov.tr/

Buraya yaz kardeşim 

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

Teşekkürler hemen oralarada şikayet oluşturuyorum. Konuyu bilerek gizlemiyorumki google indexlesin rezil olsunlar içimde halen burukluk var cidden hirsimi yenemiyorum düşündükçe hırslanıyorum

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    efsanemeric bunu yazdı

kardeşim benim hastalığımı biliyorsun ameliyat sürrecinde başka hastahanelerle sıkıntı yaşamıştık en son gata da çözümü bulmuştum hepsini sağlık bakanlığına şikayet etmiştim mahkeme yolu açıldı sorumlu kişiler cezalarını aldı

Kardeşim sanada yeniden acil şifalar diliyorum. Bu doktorları haberlerde dövüyorlar ya hepsi olmasada hak edenler varmış buna inandım

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
Toplam Hit: 3484 Toplam Mesaj: 26
hastane