folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Etimesgut Devlet Hastanesi Rezilligi

Etimesgut Devlet Hastanesi Rezilligi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek
    DanqerLine bunu yazdı
    efsanemeric bunu yazdı

kardeşim benim hastalığımı biliyorsun ameliyat sürrecinde başka hastahanelerle sıkıntı yaşamıştık en son gata da çözümü bulmuştum hepsini sağlık bakanlığına şikayet etmiştim mahkeme yolu açıldı sorumlu kişiler cezalarını aldı

Kardeşim sanada yeniden acil şifalar diliyorum. Bu doktorları haberlerde dövüyorlar ya hepsi olmasada hak edenler varmış buna inandım

ALLAH razı olsun kardeşim aynen öyle hak eden kişiler çok fazla ahhhh yasalar olmasa 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

geçmiş olsun dostum. işin zor. ben etimesgut eryaman sincandan başlayıp, kızılaya kadar neredeyse tüm devlet ve özel hastaneleri gezdim de 3 gün raporu 11 gün uğraşarak alabilmiştim.

bimere yaz bence.

akabinde de git bi özel hastaneye derdini anlat. parayı verince verirler tabi hepsi paraya da bakmıyo artık.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bimer e yaz hocam ama 3 aydan aşağı herhangi bir işlem yapılmaz zaten o süreden sonrada olayın güncelliği kaybolur v.s kaynar gider
    o hastahaneyi çok iyi bilirim hizmetlisi dahil neredeyse personelin çoğu ayrı ayrı kafalar yaşıyor, ne içerler anlamadım

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaCin
    MaCin's avatar
    Erkek

Gün geçmiyor ki hastanede yeni bir ironi yaşanmasın. Arkadaşımın yaşadığı bir durumdan bahsedeceğim; kendisi 7 aylık oğlunu hasta olması sebebiyle hastaneye götürüyor...

Doktor - Şikayeti nedir?

Bebeğin Babası - Valla bize söylemiyor, bide siz sorun!!?? :D 

Konunun benzerliği sebebiyle paylaşmak istedim lakin Hekim sizin tanışmak zorunda kaldığınız hekime hiç benzemiyormuş. Özrünü dilemiş, malum nöbetimin 9. saati anlayışınıza sığınıyorum demiş.. 

Geçmiş olsun dileklerimle...

"İnsan memleketini niye sever? Başka çaresi yoktur da ondan. Eğer insan memleketini severse, orası dünyanın en güzel yeridir. Sevmezse orası dünyanın en güzel yeri değildir." Vizontele
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

İyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum gelen cevabı burada sizlerle paylaşmayı düşünüyorum

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
Toplam Hit: 3494 Toplam Mesaj: 26
hastane