Etnik Müzik Paylasimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

konunun kitlenmesini ya da arşive taşınmasını rica ediyorum.değerli kardeşlerim konuyu saptırmakta ve aleyhime konuşarak hewesimi kırmakta başarılı oldular.
    bu tarzta müzik isteği yapmak isteyen ya da hala içini dökememiş olup hakarete doyamayan arkadaşlar pm den ulaşabilirler.

Merhaba sayın Tariqat-ül Tahribat müridleri. Bendeniz ReaL_KurD çoðunuz beni tanır ve düşüncelerimi bilen bilir. O yüzden fazla karmaşaya girmeden bir kaç cümle söylemek istiyorum bu topic hakkında;

Bu topici açmak için bir kaç ay önce HolyOne (şeyhe) PM atmıştım ve bölücü-yasadışı içerik içermediği sürece serbest olduðumu söyledi bu konuda. Bende yeni yeni fýrsat bulmaya baþladým (hazır 512 Kpbs gelmişken demi) ve uploadlarıma başladım. Vereceğim MP3'lerden hiçbiri öyle sandığınız gibi bölücü sözler vs. içermemektedir. Eğer Kürtçe biliyorsanız ve bölücü bir söz felan falan tespit ettiyseniz bana PM atmanız yeterli olacaktır. (gözümden kaçmış olabilir pardon kulağımdan) Ben derhal mesajımı editler MP3 kaldırırım yayından.

Son olarak müzikleri dinlemeyecekseniz yorum yapmamanızı rica ederim. Ayrıca arşivim pek geniş değildir. (nedeni bilgisayarım (bkz. celeron bu boru değil)) Kürtçe MP3 sahibi arkadaþlar ellerinde ki beğendikleri MP3'leri yayınlamarını şiddetle rica ediyorum.

Teşekkür Ederim

kendinize ayığ olunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

İlk olarak favori parçam olan ve Gönül Yarası sinema filminde söylenen duygulu bir parçayla açılış yapmak istiyorum.

Şarkı İsmi: Hejîra Çiyaye
    Sanatçı: Aynur Doğan
    Download Linki: http://rapidshare.de/files/7318775/aynurdogan_hejiroke.rar.html

kendinize ayığ olunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek
    Bu şarkıya ağlamak için kürtçe bilmekmi gerekirAğlayanAğlayanAğlayan

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    www.megaupload.com rapidshare'dan daha iyi istersen oraya upload et...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    Şu anda bir şarkı daha ediyorum rapide o bitsin megauplad ı deneriz senimi kırcas :)

kendinize ayığ olunuz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sicakbuz2003
    sicakbuz2003's avatar
    Erkek
    Benden de Grup Yorumdan Adıgece bir şaheser dinleyen bayılıyor.Sitim shighue sikhepsh enuw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yap kardeş yap...güzel olur..bugün bitlisli bir kürt arkadşımın yanına gittim çok samimiyimdir pc de bi sorun olmuş..evde falan kürtçede konuşurlar türkçede ama en önemlisi evlerine girişte karşıya kocaman türk bayrağı asmışlar bazıları ibret alsın...kürtleri direk bölücü olarak görenlere sözüm.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    Şarkı İsmi: Diyarbekir Malamine
    Sanatçı: Ciwan Haco
    Download Linki: http://rapidshare.de/files/7404004/Ciwan_Haco__Diyarbekir.rar.html

Ciwan Haco Türkiye konserlerinde binlerce insanı meydanlara toplamış ve basında şaşkınlık yaratmıştır. Hülya Avşar'ın programına çıkması ile Türkiye onu tanımıştır.

kendinize ayığ olunuz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sicakbuz2003
    sicakbuz2003's avatar
    Erkek
    Bi tane daha çerkesce buda çok süper bu şarkıda coşmak için Çerkesce mi bilmek lazım?:) Adıge Nise
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

Çerkezce Müzik her ne kadar topicle alakalı olmasa da inanırmısın 3-4 gündür Çerkez müziği arıyordum inşallah bu MP iyi bir giriş olur :)

kendinize ayığ olunuz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sicakbuz2003
    sicakbuz2003's avatar
    Erkek
    elimde geniş arşiv var sonuna kadar yardımcı olurum
Toplam Hit: 11974 Toplam Mesaj: 66