Etnik Müzik Paylasimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bortecine357
    bortecine357's avatar
    Erkek
    kardeşler iyi güzel müzikte ben bişey söyliyecem yerimi bilmiyom ama yine söyliyecem geçen gün bi arkadaş hatırlıyosam erdoğan veya na yakın bişedi ismi güzel bi şiir yazmış hatta konu dilimin ucundaki kelimelerdi vatanla ilgili bi şiirdi onu propgan da yapıyolar diye kapattılar burdada bu kürtçe müzik var biraz haksızlık olmadımı sizce

SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR SEN SAHİP OLURSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    ben propaganda mı yapıyorum?

kendinize ayığ olunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bortecine357
    bortecine357's avatar
    Erkek
    ben sana propaganda yapıyon demedim o adam duygularını yazmış sende burda duyularını yazıyosun ben haksızlık oldu diyorum o kadar hem ben kürtçe bilmiyom sen koyduğun şarkıların türkçe anlamlarını yaz ozaman ne olduğu ortaya çıkar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    Küçüklüğümün bir kısmı batıda geçtiği için Kürtçe şarkıları %100 anlamakta zorluk çekiyorum. Fakat çevirmemi istediğin şarkıyı söyle topicte sana ana hatlarını anlatayım. Ayrıca bu bir propoganda topici değil paylaşım topici. Arkadaşın propogandası daşırıya kaçmış olmalı ki yetkili kişi silmiş. Ki kimse kimsenin babasının oğlu olmadığına göre kayırma ya da torpil yapma gibi bir şey söz konusuda değil.

kendinize ayığ olunuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bortecine357
    bortecine357's avatar
    Erkek

kardeşim sen hala beni anlamıyon ben diyorumki sen propaganda yapmıyosun o arkadaşta yapmamıştı ama o şiirde yazan sözler propagnda olarak algılanmış olabilir ama o arkadaş o şiiri şarkı haline getirip buraya koysaydı propanda yapıyo denmezdi şarkı denilirdi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BarettamazZ
    BarettamazZ's avatar
    Erkek

senin avatarından belli ne amacla yazı yazdığın...!!!!

...::: BarettamazZ :::...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BarettamazZ
    BarettamazZ's avatar
    Erkek
    Connection bunu yazdı:

BarettamazZ bunu yazdı:

İNSAN OLAN SAYGI DUYAR.... 

REAL_KURD VE ETNİK MUZİĞE GONUL VEREN MUZİĞİN EVRENSELLİĞİNİ BİLEN ARKDAŞLARA SONSUZ TEŞEKKÜRLER......PAYLAŞIMLARINIZIN DEVAMINI 4 GOZLE BEKLİYORUM

olm barretamazz mısın her ne sapsan pm oku kocum

Connection

Banlanmis Uye
    11/12/2005 8:49:00 PM                                                              

OKUDUM ASLANIM :) zuhahahahhahahha

...::: BarettamazZ :::...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bortecine357
    bortecine357's avatar
    Erkek
    benim resmimden belliyse amacım seninide dinlediğin müzikten belli ne amac için dinlediğin tartışma yaratmaya çalışma adam gibi konuşuyoruz burda

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bortecine357
    bortecine357's avatar
    Erkek

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Misanthrope
    Misanthrope's avatar
    Erkek
    Arkadaslar tartismanin ucu yine biryerlere kayacak gibi.. burasi özgür bir ortam, ama karsidakine saygi duydugun sürece.. gecen gün o siire cevap yazan bendim..o anda aklimdan gecen sey onlardi cünkü.. siir kelimesini görünce normal duygusal ask üzerine birseyler beklemistim cünkü:) kimse ile dalga gecmek gibi bir amacim yok benim..

Real_kurd arkadasim.. bence sen cok fazla hassasiyet gösteriyorsun bu konuda.. bizim müziklerimiz onlar.. bir dersimli olarak cocuklugumdan kalma bir cok o anida o melodilerin izi var.. ama kimse bunlari dinlemek zorunda degil eger istemiyorsa.. bizim guzelliklerimiz onlar.. görmek isteyen görür.. anlamak isteyen anlar.. kimseye sayfalar dolusu mesaj ile anlatmak zorunda degilsin yani..

senin yapmak istediklerinin arkasinda baska anlamlar aramak isteyenler birak arasin dursunlar.. sen acik acik ne düsündügünü söylüyorsun cünkü..anlamak istemeyene anlatmak zordur..

düsünebilen insanlariz hepimiz ve özgürlükten yanayiz.. amac iyi birseyler yapmak..
    forumdaki bir arkadasin guzel bir sözü var.. vatanina en iyi hizmet eden kendi isini en iyi yapandir..

Was mich nicht umbringt,macht mich stärker! Nietzsche
Toplam Hit: 12025 Toplam Mesaj: 66