folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ev Fiyatları Ne Olur? Tavsiye Ve Öneri Lazim.

Ev Fiyatları Ne Olur? Tavsiye Ve Öneri Lazim.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Antalya Alanya ise ev almanız. Bende antalyalıyım fiyatlar düşmüyor. Geçen sene 400 e alınan ev bu sene üst komşu 530 istiyor 500 e verir daha da aşağıya vermez. Batan battı çıkan çıktı zaten Antalya da Rusya krizinden sonra kalanlarda bu ekonomik krize dayanır. Ayrıca maliyetler her geçen gün artıyor. Tamam Evi faize atarsın ancak atıyorum 6 ay sonra alacağınız evin fiyatı da artmış olacak. Birde üstüne kira vermiş olacaksınız. Şu piyasada nakit parayla doğru hamle yapıp alacağınız evin sahibinin tepesine binmenizdir. Özellikle müteahhitlere binin. Tamam adam batmıyor ama para da lazım. 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    MaxeL bunu yazdı

Hocam kirada oturana allah yardim etsin, elinizde para varsa yeteri kadar ev alin kendini evinizin borcunu ödeyin daha iyi hiç bir zarariniz olmuyor evde herzaman fiyat artar 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

faizde kalın hocam. cok sükür bunlar kötü günlerimiz. ileride  daha kötü günler var.

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

Aslında ev fiyatları yükselmiyor kısaca şöyle bir hesap yapabiliriz ev fiyatları ile ilgili.

2017 yılında eti cici bebe 2 liraydı ufak paketi ve bir evin fiyatı 200.000 lira idi.

2018 yılında eti cici bebe 3 lira oldu ufak paketi ve bir evin fiyatıda 300.000 lira oldu.

2019 yılında ise eti cici bebe 4.5 lira oldu ufak paket ve bir evi fiyatıda 450.000 lira oldu aslında burada olan ev fiyatlarındaki artış değil enflasyon, yani ev fiyatlarının ( balon olmayan yerlerde ) düşmesini beklemek ya zararına satıştır ya da ekonominin ciddi şekilde düzelmesi ile olur.

"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

benim bir arsam var 1,800,000 tl ediyordu o zaman müşterisi vardı . dolar 3,00 - 3,50 tl idi yani  500,000 $  

şu anda 500,000 $ X 6,1 = 3,000,000 tl 

ama arsaya 1,500,000 veren bulamaıyorum 

çünkü herkes dolar yada vadelide   

bilmem anlatabildimmi 

NOT : ZENGİN DEĞİLİM ÖRNEK OLSUN . 

ev işinde bence en önemli kriterler . komşular . konum . toplu taşıma . okul . hastane . market . parası . şeklindedir . 

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

bankalar siki tuttuğunda size kim faiz verecek?

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

yeni taşındıgim sitede dip fiyat 750-770 den satmislar herkese 2 yildir satamadiklari 2 daireyi 690a aldim 2 dubleks 180m² ve 167m² alman mantikli suan icin tabiki borclanma yapmadan alicaksan

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
Toplam Hit: 2337 Toplam Mesaj: 18
kira ev konut alım satım