folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Ev Sahibi Bozuk Eşyayı Değiştirmiyor

Ev Sahibi Bozuk Eşyayı Değiştirmiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    nevorapat bunu yazdı

Nasıl eve baktıysan artık adam senden sonra satarım dıyor XD 

Hikaye bencr hocam, kiradan düşülsün istenmiyor işte 

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

öncelikle dolabın bozuk olduğunu sözleşmeye ekletebilirsin ama dolabı ben almam ev sahibine itelerim dersen evdeki dolabın bozuk olduğunu ve 15 gün içerisinde tamir edilmesini istediğini noterden belirten ihtar çek ve ihtara 15 günlük süreçte bu sorunun giderilmemesi durumunda yeni dolabın alınıp kiradan düşüleceğini de belirtirsin işlemini hukuki yoladan halletmiş olursun ama işin içine kağıt kürek girince aranızda hoş bir ortam varsa bu ortam gerilir sürekli birbirinizin hatasını aramak zorunda kalırsınız. 

Sen bence ara ev sahibini durumunu anlat bu kapak düşerse beni öldürür ve eşyalı aldığım için sorumlusu sen olursun de. Hatta para çıkmasın muhabbetinde ise sevenlerim bensiz kalır sende aileme kan parası denilen tazminatı ödemek zorunda kalırsın çünkü bu sorun giderilmezse sözleşmeye eklenmesi için ihtar çekmek zorunda kalacağım de. Ya bu hafta tamir ettirin ya da ben yenisini alıp kiradan düşeceğim bunu da sözleşmeye ekleyelim de.

Doğacak sonuçların fragmanlarını gösterdikten sonra sulh içinde çözülmeyecek sorun yoktur. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

öncelikle dolabın bozuk olduğunu sözleşmeye ekletebilirsin ama dolabı ben almam ev sahibine itelerim dersen evdeki dolabın bozuk olduğunu ve 15 gün içerisinde tamir edilmesini istediğini noterden belirten ihtar çek ve ihtara 15 günlük süreçte bu sorunun giderilmemesi durumunda yeni dolabın alınıp kiradan düşüleceğini de belirtirsin işlemini hukuki yoladan halletmiş olursun ama işin içine kağıt kürek girince aranızda hoş bir ortam varsa bu ortam gerilir sürekli birbirinizin hatasını aramak zorunda kalırsınız. 

Sen bence ara ev sahibini durumunu anlat bu kapak düşerse beni öldürür ve eşyalı aldığım için sorumlusu sen olursun de. Hatta para çıkmasın muhabbetinde ise sevenlerim bensiz kalır sende aileme kan parası denilen tazminatı ödemek zorunda kalırsın çünkü bu sorun giderilmezse sözleşmeye eklenmesi için ihtar çekmek zorunda kalacağım de. Ya bu hafta tamir ettirin ya da ben yenisini alıp kiradan düşeceğim bunu da sözleşmeye ekleyelim de.

Doğacak sonuçların fragmanlarını gösterdikten sonra sulh içinde çözülmeyecek sorun yoktur. 

Hayber Kalesi'nin kapısı mı ki bu düşünce altında ölsün?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

arkadaş var ankara yüzüncü yılda oturuyor (odtü nün orası) evde kombi ve bir kaç şey daha bozuk. ev sahibi herhangi bir şekilde kiradan düşmeyi ya da yaptırmayı kabul etmiyor."beğenmiyorsan çık kardeş, 2 güne yeni kiracı bulurum" modunda. sizinki yine iyi hacı abi :D

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 2098 Toplam Mesaj: 15
ev sahibi kiracı