folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ev Tipi Kullanıcılar İçin Yazıcı Tavsiyesi

Ev Tipi Kullanıcılar İçin Yazıcı Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Herkese merhabalar,

Bir yazıcı almayı düşünüyoruz ev kullanımı için. Ödev ve tufak tefek sayfa çıktıları için

kullanacağımız özellikleri

-Siyah beyaz olacak renkliye gerek yok.

-Telefondan yazdırma yapılabilmesi varsa iyi olur

-Toneri bittiğinde dolumu ile uğraşmadan yenisini alıp takıp kullanabilmeliyiz yani ucuz yollu muadil tonerler ile veya bazı markalardaki gibi şişeden direkt kartuşa doldurma gibi olursa sevinirim

Fiyat aralığım çok uçuk olmayan 1000 1200 civarı tercihen hepsiburada n11 amazon gibi yerlerden internetten alış yapacağım.

Teşekkürler şimdiden.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

https://www.bitmeyenkartus.com.tr/kategori/canon-bitmeyen-kartus-montajli#labels=226-2&stockOnly=0&type=catalog&searchalpha=&searchprice=asc&tp=

sana uyanı seç 

1. 2 ay kullanmazzsan donma yapabiliyor . eldiven takıp selpakla kartuşların ucunu sildinmi düzeliyor  . 

2. sağa sola oda değişirken 1 tık dikkatli olmak lazım  kartuş tankları mürekkep dolu dökülmesi vs durumunda etrafın ırzına geçiyor  . 

3. sürekli bütün arıza ışıkları yanıyor kağıt yok , kartuş az flan ama öyle çalışıyor  :)

not  3 4 yıl önce aldım 1 adet hala %50 den fazla mürekkep var .  ev kullanıcısı nadiren bişeylerin çıktısı alınıyor . ( nadir dediğim 2.  top a4 yarıya falan geldi )

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

hocam seninki sıkıntılıymış :D bende şimdilik hp p1005 var hiç öyle tozuyla dolumuyla uğraşmadım ben bunun gibi n11 den muadil dedim mi çok pahalı olmayan aleti alıp takıp yürüyüp gitmek istiyorum. ha kartuşu orijinal olmasın 50 tl 100 tl neyse alayım çocuğun ödevleri ile çıktı alayım yeter diye bakıyorum olaya. 

eldivendi tozdu mürekkepti uğraşmayayaım.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Sadece siyah beyaz alacaksan laser alabilirsin.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

evet sadece siyah beyaz olacak .

xerox phaser 3020 düşünüyordum.

marka model tavsiyeniz var mı ? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

+1 

marka öneri :1 xerox 2 hp 

canon kesinlikle alma...

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

xerox 3020 ve 3025 in de sanırım teleofon uygulaması desteği yokmuş. yani bağlanıp yazdıramıyormuşuz herhalde.

telefon destekli olması çok önemli 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

evet sadece siyah beyaz olacak .

xerox phaser 3020 düşünüyordum.

marka model tavsiyeniz var mı ? 

Belirttigin modelde ayni agda yazdirma var gorunuyor,

Mobil baskı Apple® AirPrint™, Google Cloud Print™

https://www.office.xerox.com/tr-tr/software-solutions/google-cloud-print

https://www.office.xerox.com/tr-tr/software-solutions/apple-airprint

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ama söyle modellerde var;

yaziciya bir mail adresi tanimliyorlar ornegin : randomrakamlar@hp.com randomrakamlar@epson.com gibi

Buraya mail attigin zaman ciktisini aliyorsun yazicidan.

Ek varsa eki ile birlikte maili cikti aliyor ek yoksa maili cikti aliyordu sanirim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hp 1101, yillardir kullaniyorum. 2 yılda bir toneri bitiyor 25 liraya aliyorum.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

Ama söyle modellerde var;

yaziciya bir mail adresi tanimliyorlar ornegin : randomrakamlar@hp.com randomrakamlar@epson.com gibi

Buraya mail attigin zaman ciktisini aliyorsun yazicidan.

Ek varsa eki ile birlikte maili cikti aliyor ek yoksa maili cikti aliyordu sanirim.

hocam teknolojik oluyor biraz benim için sorun yok da evdekiler için çok basit olması lazım whatsapptan geleni pdf olarak telefondan yazdırmalı.

XEROX'u tamamen eledeim Android  ile uyumsuzmuş.
    https://www.hepsiburada.com/hp-laser-107w-mono-yazici-4zb78a-p-HBV00000L218D 

şunu alacağım %99 ama bunun da kartuşu nasıl oluyor yani uğraştırmadan kaseti söküp yerine yenisini takıp muadille kullanabilir miyim ?

Toplam Hit: 1920 Toplam Mesaj: 22
yazıcı tavsiye