folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ev Tipi Kullanıcılar İçin Yazıcı Tavsiyesi

Ev Tipi Kullanıcılar İçin Yazıcı Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı
    rapidhacker550 bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

Sadece siyah beyaz alacaksan laser alabilirsin.

evet sadece siyah beyaz olacak .

xerox phaser 3020 düşünüyordum.

marka model tavsiyeniz var mı ? 

Belirttigin modelde ayni agda yazdirma var gorunuyor,

Mobil baskı Apple® AirPrint™, Google Cloud Print™

https://www.office.xerox.com/tr-tr/software-solutions/google-cloud-print

https://www.office.xerox.com/tr-tr/software-solutions/apple-airprint

Xerox Türkiye ile görüştüm Android kaynaklı bir sorun nedeniyle telefonlardan olmuyor dedi. bu nedenle dediğim gibi xeroxu maalesef eledim

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

güncel konu

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    underzero bunu yazdı

Ama söyle modellerde var;

yaziciya bir mail adresi tanimliyorlar ornegin : randomrakamlar@hp.com randomrakamlar@epson.com gibi

Buraya mail attigin zaman ciktisini aliyorsun yazicidan.

Ek varsa eki ile birlikte maili cikti aliyor ek yoksa maili cikti aliyordu sanirim.

ya bu olayı hiç bir yazıcıda randımanlı kullanamadım, hep attığım dosyaları yarrak gibi yazdırdılar.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Hocam yazıcı hangisi peki?

107w hp alacağım bugün muhtemelen 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

HP linkinde vardı aslında :)

HP Neverstop Laser 1000w (4RY23A)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    engin01288 bunu yazdı

güzelmiş ama sanki hocam aynı özellikler için fazla para vermek gibi bir şey 

107w ev için daha uygun değil mi ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek
    engin01288 bunu yazdı

güzelmiş ama sanki hocam aynı özellikler için fazla para vermek gibi bir şey 

107w ev için daha uygun değil mi ?

Doldurulabiliyormu veya Muadil toneri ne kadar. Toner ne kadar gidiyor ona bakmak lazım. 107w samsung üretimi cihaz. (HP Samsung'un yazıcı kısmını satın aldı) Bunlarıda araştırmak lazım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Ben 3 Yıl Önce Canon PıxmaG1410 veya onun gibi bişey.

Muhtemelen 3 Top A4 yazdırmışımdır şimdiye kadar renkli renksiz sticker fotoğraf. vs. bir defa renkli mürekkepleri bitti onuda çok ucuza aldım.

Daha önceden yıllık bir sürü kartuş parası ödüyordum. Fotoğraf yazdırması çok kaliteli değil yada kullanılan kağıttan da olabilir bir süre sonra renkler soluyor.

Onun dışında bi yamuğu olmadı bi defasında da arabayla başka bi yerlere götürmüştüm bazı renkler yazmaz olmuştu sonra temizleme programı gibi bişey çalıştırdım kullanıyorum hâlâ hatta aynısından işyerine de aldım tonerli yerine.

Yani tavsiye ederim.

#....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

mürekkep yerine lazer tercihim oldu hocam 

107w aldık bakalım nasıl çıkacak

Toplam Hit: 1923 Toplam Mesaj: 22
yazıcı tavsiye