folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Eve Kedi Getirdim- Ne Yapmalı?

Eve Kedi Getirdim- Ne Yapmalı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Kedi kurnaz hayvandır sen mamasını suyunu kumunu koy o yaşamanın bi yolunu bulur :)

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Bizim sokakta bir yavru kedi vardı sesini duyuyordum sürekli ama göremiyordum.

Bugün buldum hayvanı. Komşunun veledi taş falan atıyormuş hemde hayvan çok küçük diye ... 

--

s

s

Şimdi bu kedi kaç aylık, 4-5 aylık vardır her'âlde. 

Sokakta derken ilginç kuytu veya yüksek farklı bir yerde miydi?

Burnuna yakın kıllar acayip göstermiş kediyi. 

Bi de Kediyi görünce doğrudan Besleme Şekli olarak niye Süt geliyor. Gerçi çok fazla katkı maddesinden dolayı paket Sosis'lerden  yenmez deniyor, kalın büyük bi grup korkarak da olsa parça parça götürüyor. 

Bi'de bu kedilerin bir kısmı kendini sevdirir ve yavaş hareketliyken(bildiğin kara kaplumbağası hızında hareket ediyor), bazısı bildiğin aşırı hareketli, beslesen de beslemesen de.

RitmFarbRacourci tarafından 30/May/19 19:00 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unutulmusdiyarlar
    unutulmusdiyarlar's avatar
    Erkek

Konu açamadığım için buradan sorayım dedim. Benim 8-9 aylık bir kedim var. Balkondan atlar diye korkuyorum. Evin iki balkonu da sürgülü cam kaplı. Yani 8 aydır balkonun camlarını açamıyorum. Ne yapabilirim?

Yaşamak Buysa Üstü Kalsın...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek
    unutulmusdiyarlar bunu yazdı

Konu açamadığım için buradan sorayım dedim. Benim 8-9 aylık bir kedim var. Balkondan atlar diye korkuyorum. Evin iki balkonu da sürgülü cam kaplı. Yani 8 aydır balkonun camlarını açamıyorum. Ne yapabilirim?

Böyle durumlarda file geriyorlar. Ben bir süre büyükçe bir karton sıkıştırmıştım tek kanada. Henüz çok yükseğe zıplayamadıkları için işe yaramıştı. Büyüdüklerinde ise balkonu havalandiracagim zaman, odaya alıp öyle camları aciyordum. Kartonun sizde işe yarayacağını sanmam.

Olaylara karışmayın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unutulmusdiyarlar
    unutulmusdiyarlar's avatar
    Erkek
    YeniHarman bunu yazdı

Böyle durumlarda file geriyorlar. Ben bir süre büyükçe bir karton sıkıştırmıştım tek kanada. Henüz çok yükseğe zıplayamadıkları için işe yaramıştı. Büyüdüklerinde ise balkonu havalandiracagim zaman, odaya alıp öyle camları aciyordum. Kartonun sizde işe yarayacağını sanmam.

Karton kesinlikle işe yaramaz. Ama balkona sinekliğin biraz daha sağlamını yaptırmayı planlıyorum. En azından yarısına kadar. Böyle birşey oluyor mu? Yani sineklik gibi ama daha sağlam.

Yaşamak Buysa Üstü Kalsın...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    YeniHarman bunu yazdı

Karton kesinlikle işe yaramaz. Ama balkona sinekliğin biraz daha sağlamını yaptırmayı planlıyorum. En azından yarısına kadar. Böyle birşey oluyor mu? Yani sineklik gibi ama daha sağlam.

Aliminyumdan yapıyorlar hocam kedi sinekliği diye.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

Süt içirmeyin, sulu konserve mama yedirin. Kasaptan çorbalık 2-3 liraya satılan tavukları alın kaynatın suyuna ekmek doğrayın.

1 liralık kuru mamalardan yedirmeyin zehirlenir. Evden atmak isterlerse direnin onu atmayın en azından o hayatını yaşasın biraz.

En azından; Diğerleri gibi araba altında ezilerek, veya işkence edilerek can vererek ölmesin diye.

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
Toplam Hit: 4072 Toplam Mesaj: 28
kedi kedi