folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eve Yavru Kedi Aldım Pirelendim

Eve Yavru Kedi Aldım Pirelendim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

o pire sadece onların üzerinde yaşar başka yerde yaşayamaz diye biliyorum hayvana pire tasması tak oldu bitti hocam

bide ense damlası var tasma ile birlikte çok iyi iş yapar

yunusdogan tarafından 20/May/16 15:04 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

İç-dış parazit aşılarını yaptır anında düşmeye başlar pireler.

der die das
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hayvan geceyi küvette geçirdi. Işığı söndürünce fayansı tırmalayıp ağlıyordu, ışığı yaktım yanınada bi tane ılık su şisesi koydum annesi sandı sarıldı uyudu garibim. :)

Sabah doktor eldiveni giyip arka bahçeye çıkardım. 4 apartmanın ortak bahçesi. Ortada çardak var. Teyzeler kedi bakıyor sürekli. Sepetle yemek indiriyorlar kediler yemekleri yiyince yukarı çekiyorlar vs.

Bizimkini arka bahçeye koydum. Kedilerden anlayan bi teyze bi tane damla getirdi ensesine damlattık. Ben dedim komple sırtına dökelim yok olmaz yalar, kedi titiz hayvandır dedi.

Benim pire meselesini sordum. Korkacak bir şey yok insan piresi ayrı olur dedi. İnsan vücut sıcaklığı kediden düşüktür. Kedi piresi sende yaşayamaz ancak kanını emer dedi.

Dün geceden beri tiklendim amk sürekli böcek var sanıyorum üstümde. Allah düşmanımın başına vermesin yok kötü bir tik.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hayvan geceyi küvette geçirdi. Işığı söndürünce fayansı tırmalayıp ağlıyordu, ışığı yaktım yanınada bi tane ılık su şisesi koydum annesi sandı sarıldı uyudu garibim. :)

Sabah doktor eldiveni giyip arka bahçeye çıkardım. 4 apartmanın ortak bahçesi. Ortada çardak var. Teyzeler kedi bakıyor sürekli. Sepetle yemek indiriyorlar kediler yemekleri yiyince yukarı çekiyorlar vs.

Bizimkini arka bahçeye koydum. Kedilerden anlayan bi teyze bi tane damla getirdi ensesine damlattık. Ben dedim komple sırtına dökelim yok olmaz yalar, kedi titiz hayvandır dedi.

Benim pire meselesini sordum. Korkacak bir şey yok insan piresi ayrı olur dedi. İnsan vücut sıcaklığı kediden düşüktür. Kedi piresi sende yaşayamaz ancak kanını emer dedi.

Dün geceden beri tiklendim amk sürekli böcek var sanıyorum üstümde. Allah düşmanımın başına vermesin yok kötü bir tik.

Aynı psikolojiyi bende yaşadım güvercim yavrusu getirdiğimde. Geçmiş olsun.

Yalnız teyzete kafam takıldı, veteriner hekim gibi o ne bilgili cevaplardır amk.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Aynı psikolojiyi bende yaşadım güvercim yavrusu getirdiğimde. Geçmiş olsun.

Yalnız teyzete kafam takıldı, veteriner hekim gibi o ne bilgili cevaplardır amk.

kediyle içli dışlıysa demekki biliyomuş kadın :D bende kendim yapıyorum iç dış paraziti filan

ensesine damlatıyosun emiliyor o , komple dökse onu yalar temizlemek ister , hem kendisine zararlı hem bi amacı olmaz.

http://www.leyladansonra.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@Drkill

Emekli hemşire kadın. Kışın ağır hasta olmuştum doktorun yazdığı iğneleri gelip yapıyordu o teyze.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bizimde evin penceresine Kumru'lar yuva yapmış şu yazılanları okuyunca işkillendim hatta psikolojikman kaşıntı tuttu şu an...Kumru piresi diye bir şey var mı ki ? 

not:Kediyi sokağa bırakma sakın

Acaip derecede agresifim !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

ufak bir bilgi, dış parazit damlası ense köküne yapılır çünkü kimyasal bir ilaçtır, kedinin yalaması yan etkiler yaratır zavallıcağızda. o yüzden dış parazit yapacaksanız ense köküne, yalayamayacağı bir yere sürmeniz gerekir. 

Kamu Spotu: Nadide ülkemin ilginç insanları, o ilaçların her zaman prespektüsü olur, ilaç olmasa bile 3ü1 arada kahvenin bile arkasını okuyun her daim değerli bilgiler vardır canlarım kuzularım...

Çok sıkılıyom
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek

Al işte, dün bağırıyodu annesi gelir alır dedik terk etmiş kaldı başımıza :) açlıktan bağırıyodu sustu şimdi mahallede biri çıkıp süt vermemiş yazık günah ya

Frontend Dev.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hokomoko
    hokomoko's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Pelki pis kanini alir kanka

Toplam Hit: 4696 Toplam Mesaj: 37
kedi kedi pire