folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Evimize Hırsız Girmiş

Evimize Hırsız Girmiş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Bu gibi olayları aklı sıra küçümseyen arkadaşlara akıl fikir diliyorum... "Robin hood " değil bu adamlar... GEçmiş olsun arkadaşım...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Şikayetinizden vaz geçmeyiniz yeter,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mischka
    mischka's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarasuZanu
    KarasuZanu's avatar
    Erkek

mescarine bunu yazdı:
    -----------------------------

KarasuZanu bunu yazdı:

isviçre deniz bakanlığı gibi adelet bakanlığımız var...

işin düşmesin lanet olsun. kadastro yanlış ölçüm yapıyo diye adamların hatasını düzelttirtmek için ücretlerinide ödemek zorundayım mahkemede hiç azımı bile açmadım direk yazdılar masraflarını karşılıcam vs vs tamam dediler maliyede konuya dahil olucak bide onlara para isterler amk 3-4 ay sonradasına duruşmayı attılar... Vatandaşız yaa amk üstümüzden geçen geçene durduk yere külli zarar amklarım bi bohada yaramıyolar...

Davacı olmazsan devlet zaten davacı olmak zorunda sanırım toplum suçu işliyorlar çünkü bırak onlar kendi aralarında anlaşsınlar...

boşa mahkemelerde sürünüp lanet okumaman dileğiyle.

Aynen hacı yaa.. Bazen eksik olsun diyesim geliyor. Aynı sorun bizde de var. Adam bizim araziye girmiş tutmuş bide sınırın dibine ev yapmış... adama çek dedik sıkıysa sen çek diyor. Gittik mahkemeye 2 kez ceza aldı 6şar aydan, ricai paraya çevirttirdi komik rakamlara ödeme yaptı geçti... aynı tas aynı hamam. Mahkemede tek kelime etmedik ya, avukatta sallıyor başı alıyor maaşı. Enson valide dayanamadı bağırdı, hakim diyor çok istiyorsanız yargıtaya gidin temyize... Oda ayrı bi fasıl. 15 senedir o alanın vergisini biz ödüyoruz it oturuyor...

Şeytan diyor bi gece operasyonu, sok kepçeyi duvarına itin, ör düvarı bi gecede bitsin gitsin bu iş... Ama yok suçlu biz oluruz ozaman ya... Adamı dinden imandanda çıkartır bunlar tövbe tövbee...

Sorma hoca haklıda olsan bileğin kuvettli, mert olsan yinede haklısın demiyolar yok..

Yüzsüz şerefsiz hırsız olanın cirit attığı bir ortam şuan.  kolay gelsin, allah sabır versin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı:

Şikayetinizden vaz geçmeyiniz yeter,

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

xxjokerxx bunu yazdı:

anlık haber spikeri gibi büyük bi olaydan bahseder gibi bahsetmişsin hacı az sakin ol.

tivitır değil burası hem herşeyi yazmana gerek yok.

Senin sorunun ne hoca ?

Adam kendi için büyük bi olayı payla$mı$ üstüne üstlük adam zaten bir $ey hakkında bilgi almak için soru sormu$ bundan doğal ne var?

Neler payla$ılmıyoki burda yenilerden yok face grubuma üye olun yok grup kuralm vs vs vs..

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

45 50 gün yatar cıkar. :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeverSayNever
    NeverSayNever's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bugün bizimkilerden haberleri aldım 3 değil, 2 kişilermiş zaten.Birisinin yaşı 18 yaşından küçükmüş.Erzurum'dan gelmişler.Bazı arkadaşların dediği gibi, biz dava açmasak bile devlet açıyormuş.3 suçtan yargılanıcaklar şimdi bizde haliyle şikayetçiyiz.Tutuklu olarak yargılanıcaklarmış, onu da öğrenmiş oldum.O akşam girdikleri 6. evmiş bizimkisi...Bugün bize oldu, yarın size olabilir.Bu konu da ileri de böyle bir sorunla karşılaşıcak olan olursa yardımcı olmuş olabilir kendisine...

Asla Asla Deme. . .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    geçmiş olsun dai

baksana bildiğin iş gezisine çıkar gibi çıkmışlar o... ç.... sinirim bozuldu lan
    elime verseler varya dünyaya geldiklerine pişman ederim
    yada erzurumdan hangi köyden hangi semtten gelmişlerse
    orayı komple ateşe verelim

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Hocam ev kaç metre kare? full ev sigortası yapalım max yıllık 200 tl ye

hırsızlık yangın sel deprem yanardağ püskürmesi cam kırılması komşulara zarar v.s v.s :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 6271 Toplam Mesaj: 42