Evlenme Teklifi (Ufak Tefek Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xCs
    xCs's avatar
    Erkek

Arkadaşlar kafamda güzel bir evlenme teklifi var 2 hafta içerisinde gerçekleştirmek zorunda oldugum.bunun bir parçasıda 4dk lık bir video:) kalitesiz birşey olmaması için çabalıyorum biraz profosyonal çekim olacak..bu video içerisinde aralara eklenicek konuşma, müzik, güzel video efektleri, boyle sinemada kullanılan kapı gıcırtısı trafık sesı falan ekleyebilceigim bir programa ihityacım var..isteklerimi yazarken daha once boyle bırseyle uğraşmadıgım ve hiç fikrim olmadıgı anlaşılmıştır:) 

Son olarakta ıwır zıwır konular açmak istemiyorum bu kısa filmin yapım aşamsanında soru sorabilcegim yardım isteyebilecegim arkadaşlara ihtiyacım var..mutlu günümde bi pay sahıbi olursanız sevinirim:) 

GranT Me SerEnity!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

profesyonel çalışma için profesyonel biri lazım sana. senin yapabilicen işle kaliteli bi iş çıkarman zor.

adobe after effect kullanıcaksın.

edius da işini görür.

premier de görür sanırım.

bence bu iş için birazcıık arkadaşların hakkını ver onlara yaptır. bikere evlenme teklifi yapcan :)

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C-M-D
    C-M-D's avatar
    Erkek

Forumda takip ettiğim kadarıyla sana yardımcı olabilecek en iyi mürid Dj_DooM3 'dur kanımca..Bu iyi gerçekten iyi yapıyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    C-M-D bunu yazdı:
    -----------------------------

Forumda takip ettiğim kadarıyla sana yardımcı olabilecek en iyi mürid Dj_DooM3 'dur kanımca..Bu iyi gerçekten iyi yapıyor

evet ve inceptionda yardımcı olur sanırsam. allah tamamına erdirsin inşaallah hocam :) mutluluklar dilerim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Sony vegas uste ana sayfada konusunu actım bırı bulabılrmı :S

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xCs
    xCs's avatar
    Erkek

Teşekkur ederim darısı başınıza:) ya dediğiniz dogru bilen birine yaptrmak ama insan herseyını kendı yapmak ıstıyo:) biraz muhammetin programlarını karıştrıyım baktım beceremıyorum yaptrcaz artık:) doom a da pm attım bakalım:) tesekkur ederım.birde bole ufak tefek programlarla bu işi becremezmıyız?

GranT Me SerEnity!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C-M-D
    C-M-D's avatar
    Erkek

xCs bunu yazdı:

Teşekkur ederim darısı başınıza:) ya dediğiniz dogru bilen birine yaptrmak ama insan herseyını kendı yapmak ıstıyo:) biraz muhammetin programlarını karıştrıyım baktım beceremıyorum yaptrcaz artık:) doom a da pm attım bakalım:) tesekkur ederım.birde bole ufak tefek programlarla bu işi becremezmıyız?

Videoyu güzelce hazırladıktan/hazırlattıktan sonra bi sinema salonuyla anlaş,filmin ortasında senin videon yayınlansın..Çok güzel bir evlenme teklifi olur..

Sinema salonu olayını bi yerde görmüştüm ama nerede gördüğümü tam hatırlamıyorum.Çok zekiceydi ve güzeldi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xCs
    xCs's avatar
    Erkek

C-M-D bunu yazdı:

xCs bunu yazdı:

Videoyu güzelce hazırladıktan/hazırlattıktan sonra bi sinema salonuyla anlaş,filmin ortasında senin videon yayınlansın..Çok güzel bir evlenme teklifi olur..

Sinema salonu olayını bi yerde görmüştüm ama nerede gördüğümü tam hatırlamıyorum.Çok zekiceydi ve güzeldi.

----------------------------

:) benimde sınemada olcak fragman kısmında ama baya farklı olcak:) istediklerimizi yapabilirsek :)

GranT Me SerEnity!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

aramızdaki en profesyonel grafikçi Dj_DooM3 diye biliyorum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xCs
    xCs's avatar
    Erkek

saqeslanger bunu yazdı:

aramızdaki en profesyonel grafikçi Dj_DooM3 diye biliyorum

bakalım attım pm. yaw bide adobe madobe cozene kadar imanım gevrer benim birazdaha basit yollu bi program paylaşabilirseniz seswinirim:) edius gideri var onu keşfetmeye calsıyorum :)

GranT Me SerEnity!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casey
    casey's avatar
    Erkek

ben seni evli sanıyorum :D profilindede evli yazıyor:D

Zamanı durduramazsın.
Toplam Hit: 1837 Toplam Mesaj: 14