folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Evlenmeden Evlat Edinebilir Miyim ?

Evlenmeden Evlat Edinebilir Miyim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Çok merak ediyorum evlenmeden evlat edinilebiliyor mu...

Yani her ailede aranan özelliklerin hepsine tek başıma sahip olsam düzenli iyi bir hayatım olsa evlat edinebilir miyim... Evlenmeyi düşünmüyorum ama bi kız çocugumun olmasını çok istiyorum.. 

not: böyle diyenlerin hepsi evlenmek isteyenlerden daha önce evlenir aile kurar felan demeyin... Kararım kesin çok düşündüm evlenmeyeceğim ama dediğim gibi kız çocugumun olmasını çok istiyorum... evlat edinmek istiyorum ilerde.. bundan 4-5 sene sonra...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Evli değilsen zor.Çünkü evlat edinilen çocuğa anne-baba olacak kişiler arıyorlar ama sen sadece babalık yapabilirsin.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

Bence evlilik farklı bir şey. Ayrıca evlat edineceğin çocuğu kendi sperminden oluşacak bir çocuk kadar sevemezsin bence :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

wking bunu yazdı:
    -----------------------------

Bence evlilik farklı bir şey. Ayrıca evlat edineceğin çocuğu kendi sperminden oluşacak bir çocuk kadar sevemezsin bence :)

Benim için çok önemli değil kendi spermimden olup olmaması.. tamam bana benzemeyebilir zenci olabilir veya japona benzer veya baskasına ama benim için önemli olan benim yanımda olması onu bnm büyütmem... Emin ol sevgimide en az kendi çocuguma gösterecek kadar hatta daha fazlasını esirgemem ondan... ama işte yasal prosedürler :S

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hafta sonları ona koruyucu aile olabilirsin ama temenni alamazsın yarın birgün evleneceksin bir şekilde ve kendi çocuğun olacak aldığın çocuğun halini düşünebiliyormusun

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

olum içimimi okudunlan bende aynını istiyorum :| üniv bitsin evlatlık alıcam...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    beyler benim üniversite bitti, düzenli bir geliri olan bir işte çalışiiyorum. askerden gelince evlenmezsem bende evlatlik almak istiyorum ama annesiz nasil büyütebilirim, büyüyene kadar ben işe gidince kime bırakabilirim bu meseleleri çözemedim. kimseye de açamiyorum konuyu ama evlenmeden çocuğum olmasını çok isterdim.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

balik_ bunu yazdı:
    beyler benim üniversite bitti, düzenli bir geliri olan bir işte çalışiiyorum. askerden gelince evlenmezsem bende evlatlik almak istiyorum ama annesiz nasil büyütebilirim, büyüyene kadar ben işe gidince kime bırakabilirim bu meseleleri çözemedim. kimseye de açamiyorum konuyu ama evlenmeden çocuğum olmasını çok isterdim.

aynı durum bednede var. bi arkadasa durumu anlattım ne yapabiliriz sence dedim. cevabı oğlum kısırmısın lan sen oldu?

Bazı muridlerde yarın birgün evleneceksin karından olacak çocukların olacak evlatlık aldıgın çocugun psikolojisi ne olacak yazmışlar!

Evlenmeyeceğim arkadaslar. gerekirse ders alırım kitapo kurum nasıl çocuk büyütülür öğrenirim. gerekecekte zaten :) sen işe gideceksin ona kim bakacak diye soracaksınız. güvendiğim tanıdık olan müükemmel bakıcılar var. ben işteyken ilgilenirler... sevgimi esirgemem çok iyi baba olacağımıda biliyorum... keşke bi yolu olsa evlenmeden bi kız çocuğum olsa.. arkadaslar imkansızmı çok mu zor. yani yasalar ne diyor bu işe ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

araştırmıştım bende zamanında.Evlat edinmek için enaz 30 yaş istiyor yanlış hatırlamıyorsam ve birçok psikolojk ve mali tetkik ile şuanki yasa.Ama koruyucu aile olabiliyorsun cocugun ihtiyaçlarını karşılayıp belirli zaman beraber vakit geçirip ona destek olabiliyorsun.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

bu aynı şeye benzedi   evcil hayvan satan yerden kedi yada köpek almak  gibi  bir şeye... 

akla yatan bir şey söylede  en azından bizde  bir destek verelim :) hocam

Mevzu derin | Papikolas Planet
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    karakutu bunu yazdı:

bu aynı şeye benzedi   evcil hayvan satan yerden kedi yada köpek almak  gibi  bir şeye... 

akla yatan bir şey söylede  en azından bizde  bir destek verelim :) hocam

bu dünyada aradığım aşkı bulamadım. sırf çocuk sahibi olmak için beni sevmeyen yada benim sevmediğim bir bayanla evlenmeyi asla düşünmedim. bana baba diyen, ben eve geldiğimde bana sarılan, beni seven özleyen, kendimden çok önemsediğim bir kızım olsun istiyorum. evlenmek istemiyorsam ve evlatlık ta olmazsa nasil olur sence ? komşunun çocuklarını büyütecek değiliz.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
Toplam Hit: 6390 Toplam Mesaj: 50