Evlenmek İstiyorum Ama Babam İzin Vermiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crazy_in_love
    crazy_in_love's avatar
    Erkek
    lutfen yardimci olun sizce ne yapmam gerekli intihar etmeyi bile goze aldim yardimlarinizi bekliyorum

DoN-cOrLeOnE
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    benim de 16 ya$imda oglum olsa ben de izin vermezdim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gvzmucize
    gvzmucize's avatar
    Dişi
    hehehehehe senin yaşın daha çok küçük ama bencede izin vermemesi normaldir bea walla benim elimden bişey gelmez ama başkası yardımcı olursa bilemem

aşk bakmakla başlasaydı öküz trene aşık olurdu:)))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    Kız gece gelip seni kaçırsın

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyHaNN
    AyHaNN's avatar
    Erkek
    hayret ya..
    Diyoki:evlenmessem intihar edecem:)

Evlenincede intihar etmis olursun hele bu yastaevlencekmis
    ula evlenip napcan bu yasta

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolf_turk
    wolf_turk's avatar
    Erkek
    konuyu biraz daha aç uygun bir çare bulalım...

Ödü Varsa Düşmanın Meydan Açık Hazırız; Bu Topraklarda Biz Doğduk,Biz Yaşadık,Biz Varız...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkworld
    darkworld's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sende babandan izin alma varsa imkanın kaçır

Bir Duvar Var Sırtımı Dayadıgım Sevgiden Örülmüs Koskoca Bir Duvar Hasretinle Yandigim Kuytusunda Her Gece Ağladıgım Şunu Bil Ki Sevdigim Sen o Duvardaki Gözyaşım Olacaksin Ve Hiç Kurumayacaksın Ellerimi Kanatırcasına Tırnaklarımla İsmini Kazıdıgım O Sevgi Duvarinda Hep Ama Hep Yaşayacaksin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcgopat
    pcgopat's avatar
    Erkek
    Bunun niyeti başka

Şu duvarlar hıçkırığımı duysa,belki beni anlardı. beni unutana söyle,beni unutanı ben unutmadım gönlümde bir ışık kalbimde bir umut onu bekliyorum,bekleyecek elbet bir gün geri dönecek ya dönecek yada bu beden onsuz ölüp gidecek...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    call_of_love
    call_of_love's avatar
    Erkek
    netsonic bunu yazdı:
    -----------------------------
    Kız gece gelip seni kaçırsın

+16 yaş

©aL/¯oƒ _L°ve³
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kufurserbest
    kufurserbest's avatar
    Erkek
    crazy_in_love bunu yazdı:
    lutfen yardimci olun sizce ne yapmam gerekli intihar etmeyi bile goze aldim yardimlarinizi bekliyorum

yasini bilmiyorum ama 16 diye yazmis arkadaslar

eger 16 isen sana birsey soyleyeyim ;

20 li yaslarin sonuna kadar evlilik , nisan ,soz yok kertme yok olurum , keserimler , bu yaslarda ALINACAK KARARLAR DEGIL !

kac kez tecrube ettim kac kez asik oldum eger ailemi dinlemeseydim simdiye 50 kez evlenmistim

baban senin kotulugunu ister mi ? ya da hangi anne baba cocugunun mutlulugunu istemez ?

cunku onlar da senin su an oldugun yastaydilar ve onlar da ayni seyleri yasadi tipki benim ailem veya diger arkadaslarin ki gibi , yani tecrubeleri sana boyle birseye izin vermiyor ve dogrusunu yapiyor

hep asik oldugumda allahim bu hatunla kesin evlenmem lazim deyip direk olaya daliyordum ama her seferinde frenlendim ve aradan biraz sure gectikten sonra , gordum ki gercekten hakliymislar

" ulan ya evlenseydim hiyarligin onde gideni olacakmis" diye kac kez soylendim kendi kendime

bu bir kez de degil bircok kez oldu..

hep ailem hakli cikti

o da seni istiyorsa ki sanirim durum o , kacan gocen yok o zaman , birak zamana hem kendini gor hem o kendisini gorsun , bak bakalim ne oluyor ?

su an dogru karar verdigini dusunuyorsun ve insanlara kiziyorsun , aynen benim gibi , ama oyle degil su an verdigin kararin dgru oldugunu insanlara gosterebilmen gerekiyor , bunun icin de ZAMANA ihtiyacin var dostum

20 li yaslarin sonundayim , yurtdisindayim askerligimi yaptim isim var hala daha cocukken , o lise donemlerim dahil TR de alamadigim - babamin memur olmasi nedeni ile - bilgisayar uzaktan kumandali araba oyuncak aklina ne geliyorsa , simdi bokunu cikartiyorum , hemen herseyim var , ama hala daha o zaman ki hem ailmein soyledikleri hem benim o donem asklarimda "evlenmem lazim" dedigim seyleri

hatirladikca , "iyi ki yapmamisim" diyorum , aileme de nasil dua ediyorum biliyor musun , allahtan kizmislar izin vermemisler diye . o zamanlar kizmistim bende senin gibi , intihar mi etsem , evden mi kacsam , kizla ne yapsam vs..

yapman gereken tek sey ; once sakin ol bu kadar insanin bir bildigi var , deyip kendine hakim ol

sevgilinde istiyorsa kendinize hedef koyun okul , diploma , senin askerligin vs

evliligide odul olarak koyun ki , zaman size neler getirecek , duygularin degisecek mi vs gormus olursun

hicbirsey gelmiyorsa icinden en azindan aileni dinle , kimse cocugunun kotulugunu istemez

su an da bulundugun yaslar ileride hayatinin kilometre taslari , yon belirleyicisi olacak , simdi fark etmezsin , ama ileride cok dua edersin ailene , onlari dinle hicbirsey kaybetmeyecek aksine kazanacaksin

umarim yoluna girer hersey
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tazzy
    tazzy's avatar
    Dişi
    of of nefret ediyorum bana dediler dinlemedim ama bigün gelip bana denenleri sana söyliceğim aklıma gelmezdi! nasihat olarak algılama burada biçok insan senin yaşından geçti... 15 yaşında birini çok ama çok sevdim 3,5 sene sürdü o zmnlar annemin üstüne yürüdüm evi terketmeye kalktım ailemi çok kırdım ama hiç ölümü düşünmedim bu kdr depresif olma ve o taptığım insan koocaaaaaaa bir 0 çıktı iyiki ailemi dinlemişim dedim ki siz ne anlarsınız be iğrenç büyükler ama hepsi hepsi haklı çıktı...İyiki bi delilik yapmamışım gül gibi görüşün herşey olur o senin için ideal biriyse 2 sene snr ailen izin verir

Tüm genellemeler YANLIŞTIR!
Toplam Hit: 6010 Toplam Mesaj: 19