Evlilik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    artık her beyaz sakalı olan dinen bişeyleri yanlış kılmasa ne guzel olur dimi?? bişey olmaz hocam.. ama ewliliğin din değilde diğer yönlerinede yogunlas bence..

NesTo | same shit diffirent asshole
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    brK
    brK's avatar
    Erkek
    kafalar uyussun gerisi yalan mesela annemde babamdan 2 yaş büyük ama en ufak bir tartışmalarını ne duydum ne gördüm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    Dinen bi sorun olmaz ancak ilerde sorun yaşarsınız,kızın erkekten küçük olması çok daha iyi olur derim...Ama sen bilirsin hocam..

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi

hiç sorun değil bence..bende büyüğüm sevgilimden deli gibi aşıkken kim takar hurafeleri milletin görüşünü :) salla gitsin yaşa aşkını evlenme kararı verecek kadar seviyosanız hele aklına takıldığına bile değmez. 

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

bu hurafeyi çıkaran adamın amk.cold ne güzel yazmış,akla uygun olan şey dine de uygundur.Bazı derin konularda da Yaşar Nuri Öztürk gibi dini iyi bilen birine sor.

Böyle yobaz,softa düşüncenin de ziniyetinde .....

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    nerden duydun böye birşey ?? islamda evlilikte aradaki yaş farkı hakkında bir ibare olduğunu hiç duymadım.

imzadaki sayaç istek üzerine kaldırılmıştır. son blog yazım : PyQT ile Hesap Makinesi Yapalım - http://www.whosayin.com/y/pyqt-ile-hesap-makinesi-yapalim/ || hotboy attığınız özel mesajlara cevap yazmama hakkını saklı tutar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

hotboy bunu yazdı:
    -----------------------------
    nerden duydun böye birşey ?? islamda evlilikte aradaki yaş farkı hakkında bir ibare olduğunu hiç duymadım.

yokki zaten böyle birşey... ordan burdan çıkma yobaz, hurafecilerin kulaktan dolma sözleri işte.

Bu topraklar BAAS benzeri tek adamlı rejimlere geçit vermedi bugüne kadar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek
    Kımseyı dınleme seviyorsanız birbirinizi size mutluluklar dilesin cevrenızdekiler dilemeyenleride tınlama kanımca.

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek
    hocam başlarım böyle işe olurmu öyle şey seviyorsanız din min anlamam ben yeterki sevmek önemli ha senin görüşün nedir bilmiyorum onada saygım var ama sevgi önemli hocam

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    guru
    guru's avatar
    Erkek

JeremYC30 bunu yazdı:
    evlenmeeeeeee sakın kardeşim aman yakma başını boşu boşuna. bak biz evlendik de ne oldu kedi besliyoruz anasını satayım çocuk öncesi şartmış :D düşün artık. daha neler neler aman gözünün çapağını yiyim yapma.

usta naptın sende yaa  :D:D kedi mi besliyosunuz ? kediyle insan birmi yaa :D:D:D

..
Toplam Hit: 5102 Toplam Mesaj: 50