folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Evlilik Öncesi Cinsel İlişkiye Bakış Açınız

Evlilik Öncesi Cinsel İlişkiye Bakış Açınız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek

rene sokumş lafı diyecek bişi yok,

neden bacak arasıdna namus arıyorsunuz ki,  Yapacak olan her türlü yapar.

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Ha bu arada, şöle bir tabir var genelde, yaşım olmuş 23-24 arkadaşlarımın %50 si en azından bir kez ilişkiye girmişler yaşadığımız cevreden dolayı...

-Lan hiç ilişkiye girdinmi?

-Evet Abi

-Kac farklı kişiyle (eğer gerçei söylüyorsaki, yakınen tanıdıklarımı zaten biliorum)

-5-6 kişiyle

-E olm evleneceğin kadının bakire olması önemlimi?

- Tabi önemli olm, saçmalama bakire olmayan kızla hayatta evlenmem :|

---------------------

Şimdi hemen hemen hepsinin bu şekilde düşündüğünü varsayarsak, kaldıki bunların farklı ırkdan farklı kültürden insanlarlada evlenmeyeceğini varsayarsak

Türkiye cumhuriyetindeki her 1 erkeğe ortalama 6-7 kadın düşmesi lazımki 5 inde mala vurup birinde evlensin...

Büyük ihtimal ya siz bakire bulamayacaksınız, ya bizim konurdaki doktor kızının altına jeep çekecek, ya benim hesapda bi terslik var :|

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seseok
    seseok's avatar
    Erkek
       her erkek  hic yapmamis bir kizi  ister tabi  ama  önemli olan o kizin  gecmisti yaptigi degil senden sonra yapacagi zaten sen gecmiste onu tanimiyorsun  önemli olan sevip sevilerek evlenmek gerisi bos saygilar

seseok
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

FireX herseyi anlatmıs bence sonuna kadar destekliyorum

rene abi su numarları msn den atsana :P

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanskaans
    kaans
    kaans's avatar
    Erkek
    yay denen lavuk! senin kız kardeşin varsa senin bu düşüncelerinden olan bi erkeğe rastlarsa görürüm ben seni!

Software Developer
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iptal007
    iptal007's avatar
    Erkek
    karım bakire olsun sevdiğim kızlada bakireliğini bozmadan her haltı yiyim en iisi bu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahmaran
    sahmaran's avatar
    Dişi
    morportakal bunu yazdı:
    -----------------------------

şuradaki yazıyı okumanızı öneririm. Ayrıca kim cıkıpta "ben senin karınla bunları yaşadım" diyecek ki? Derse bile Evleneceğim kadının ona gayet uygun cevabıda vereceğinden eminim.

Kadın sanki bir eşya gibi olucak yada bir giysi bir ayakkabı gibi daha önce hiç giyilmemiş olmalı diymi arkadaslar :D

İnsanın aklına geldikçe yumruk yemiş gibi olduğu, boğazına bir şeyler düğümlendiği olaylar vardır, yıllar önce bir yer de okumuştum; doğu illerimizden birinde, yaşlı bir adama ikinci eşi olarak, başlık parasıyla satılan genç bir kızımız, bakire çıkmadığı için öldürülüyor, yapılan otopsi de ise bakire çıkıyor, kızlık zarı ancak doğum da yırtılan, esnek türdenmiş....kafamda oluşan en masum insan imgelerinden birisi olmuştur, bu bakire meleğin kaderi :(

Aptal insanımız bakireliğin bir kaç damla kan da olmadığını, beyin de olduğunu ne zaman öğrenecek, ....Tecavüze uğramış masum bir kız mı daha bakiredir, oral-anal sex yapmış ama bakire birisi mi?.... Peki ilişkiye girip sonra da kızlık zarını diktirmişe ne diyeceğiz, ya da gerdek gecesini adetinin en kanlı gününe denk getirmiş bir başka birisine?

Dahada uzun yazıcaktım ancak okuyan ve anlayan kişi olmayacagı için bende sabah sabah kendimi paralamayım dedim.

Katiliyorum. Bakireligin gerçek anlami yok oldu, sadece bir et parçasi önem verilmis .Simdi "esimin bakire olmasini isterim"  diyenler  bunu evlenmeden nasil bileceksiniZ? harbiden kiza sorup, yada gerdek gecesi bakire olmayinca kovmak mi ? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    sahmaran bunu yazdı:

Katiliyorum. Bakireligin gerçek anlami yok oldu, sadece bir et parçasi önem verilmis .Simdi "esimin bakire olmasini isterim"  diyenler  bunu evlenmeden nasil bileceksiniZ? harbiden kiza sorup, yada gerdek gecesi bakire olmayinca kovmak mi ? 

Ben söleyim hoca,

daha ne halt yiyeceklerini kendileri bile bilmiyorlar :)))

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeelzeBuB
    BeelzeBuB's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

Cinsel ilişkiye girmediğim hatunla evlenmem,

Ben bakire değilsem, karşımdakininde bakire olmasını bekleyemem...

Piyasade 20 sene evli kalıpda daha cinsel ilişkiye girememiş olan karı kocalar var...

Bakirelik denilen kavram bana göre tamamen gerzekce ve saçmaca bi tabirdir...

Ha bu laflarıma cok sinirlenip senin nası bi ahlak namus anlayışın var diyebilirler...

Konur sokakdaki bi jinekoloğün bilgisayarını tamir ediyorum, elimde programının databasei var...

Şimdi searh yaptım, 2003 den beri 1100 kızlık zarı dikilme operasyonu var, bunlardan 450 adedi 18 yaş altı...

Arkadaşlar siz bakirelerle evlenin, fiyatı 300 ytl...

Anal sexden hiç bahsetmiyorum bile :)))

Böle bi saçmalik olamaz ya...

Not: Ha bu arada, programda hatunlarınn telefon numaralarıda var isteyenlere veriim :) şimdi en fazla 21 ler :P

kesinlikle sonuna kadar katılıyorum.

hadi ordan seksi!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek

iptal007 bunu yazdı:
    karım bakire olsun sevdiğim kızlada bakireliğini bozmadan her haltı yiyim en iisi bu
    Peki hoca, sewdiğin kızla her haltı yedin...

evleneceğim die aldığın kadında, senin gibi bi sevgiliye düştüyse zamanında,

Şimdi bunda sorun yok, ama kızın 1 fincanlık kanı olunca sorun var ölemi :|

Ya siz çelişkidesinizi ne yapacağınızı bilmiosunuz, ya ben sizi anlayamıorum...

Toplam Hit: 27602 Toplam Mesaj: 77