folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Evlilik Teklifi Hakkında Goruslerinize İhtiyacim Var

Evlilik Teklifi Hakkında Goruslerinize İhtiyacim Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

Merhaba dostlar. Uzun bi aradan sonra donus yaptim pek takip edememistim bu yuzden affola.

Kisaca sadede gelmek istiyorum. Bayramin 3. Gunune denk gelen tarihta bi aksilik olmazsa sozleniyorum.. Ama gel gelelim teklifte bulunmadim. Hayat arkadasimla10 senelik birliktelimizden sonra haliyele aile baskisi yuzunden diyelim bu karari aldik ama mutluyuz yani bu karardan oturu sorunumuz yok.

Yakin zamanda tektas bi yuzuk almayi planliyorum bu konuda gorusu olan nerden alini falan yardim edermisiniz. Hatta kendi ozel cizimlerim var yaptiriliyo mu bilmiyorm ama oluyosa nerde yaptirilir bilen var mi.. Yanlis anlamayin gidip kuyumcudan standart bisey almak istemiyorum ucuz olur pahali olur dgisik olsun hatta mumkunse altin istemiyorum..

Birde son olarak herhangi bi yerde deniz kenari olmali sakin biyerde gun batiminda bu teklifi yapmak istiyorum restoran mis kafemis olmamali.. Fikriniz dusunceniz varsa yardim edebilirmisiniz..

Biraz uzun bi yazi oldu ama heyecandan gozum hic bise gormuyo ve bisey de dusunemiyorum aklim uctu resmen.. Uzun yazip goz bozduysam affola simdiden teskkurler..

Evrim içi mürit..laugh is live..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

benzer çok konular açıldı hocam arama yap yada o konununn altına yaz istersen 

SeRDaR tarafından 16/Ağu/16 20:24 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Mobilden girdigim icin arama yapamadim. Acikcasi gecmis icin degil guncel bisey sordum sadece oan akliniza gelen fikir yada bilgi. Gcmis sonucta yapilmistir hissi uyandiriyo ama yine de teskkurler

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Hocam merhaba, öncelikle hayırlı olsun demek istiyorum. İnşallah mutlu olursunuz.

Zamanında gözüme bu ilan çarpmıştı fiyatları nasıldır, ne değildir bilmiyorum en azından dışarı ile karşılaştırma imkanına sahip olursunuz.

https://forum.donanimhaber.com/m_46528250/tm.htm

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Bence güneş batarken teklif ediver. Güneş bile batıyor ama biz batmayalım de.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    csabanci bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Mobilden girdigim icin arama yapamadim. Acikcasi gecmis icin degil guncel bisey sordum sadece oan akliniza gelen fikir yada bilgi. Gcmis sonucta yapilmistir hissi uyandiriyo ama yine de teskkurler

o kadar yazı yazılır konun silinip heba olmasın diye dedim 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    absconder bunu yazdı

Hocam merhaba, öncelikle hayırlı olsun demek istiyorum. İnşallah mutlu olursunuz.

Zamanında gözüme bu ilan çarpmıştı fiyatları nasıldır, ne değildir bilmiyorum en azından dışarı ile karşılaştırma imkanına sahip olursunuz.

https://forum.donanimhaber.com/m_46528250/tm.htm

Tesekkurler darsi herkesn basina

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Bence güneş batarken teklif ediver. Güneş bile batıyor ama biz batmayalım de.

Eyw dostum kaptim bunu tskler

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    csabanci bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

o kadar yazı yazılır konun silinip heba olmasın diye dedim 

Anladim dostum tesekkurler aynen haklisin :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek

Hocam sürprizmi olsun istiyosun bilmiyorum.Karavan kiralayıp yada çadır vs ayarlayıp kamp yapalım fikriyle kız arkadaşını kelebekler vadisi gibi deniz kenarı hemde günbatımını mühteşem şekilde izleyebileceğiniz yerlere götürebilirsin.Orada da hem 3-4 gün eğlenirsiniz başbaşa vakit geçirirsiniz hemde fırsatını bulduğun bir zamanda da teklif edebilirsin.

holederma tarafından 16/Ağu/16 22:29 tarihinde düzenlenmiştir

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    holederma bunu yazdı

Hocam sürprizmi olsun istiyosun bilmiyorum.Karavan kiralayıp yada çadır vs ayarlayıp kamp yapalım fikriyle kız arkadaşını kelebekler vadisi gibi deniz kenarı hemde günbatımını mühteşem şekilde izleyebileceğiniz yerlere götürebilirsin.Orada da hem 3-4 gün eğlenirsiniz başbaşa vakit geçirirsiniz hemde fırsatını bulduğun bir zamanda da teklif edebilirsin.

Bi tek puruz var, kelebekler vadisine karavanla gidilmez :D 

Aslinda tekneyle giderken denizin ortasinda teklif etmek hos olabilir gercekten. Vardiginizda guzel bir yemek. Masal gibi oyle. 

Tebrik ederim simdiden :))

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 4034 Toplam Mesaj: 31
evlilik yuzuk