folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Fakirin Binebileceği Araba Tavsiyesi

Fakirin Binebileceği Araba Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

piyasasını bilmiyorum ;

Twingo open air alt segment için çok keyifli olduğu söyleniyor.düşünebilirsin belki.

Koca hestiy aya bedenem ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosnaK
    BosnaK's avatar
    Erkek

Fiat Uno, Renault Broadway-Spring-Flash-Fairway bunlar gariban arabasıdır ben de de 97 clio vardı 9a satmıstım 2 sene önce şimdi 12k para istiyorlar yazık garibana...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Skoda olmadı tempra

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

reno spring al. brodwayin özelliklerini barındırır ama brodwayden 2000 tl aşağıdan satılır. 95 ve üstü modellere yönelirsen 8-9bin civarında temizini bulursun.

kuytul tarafından 10/Kas/15 12:38 tarihinde düzenlenmiştir

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

http://www.sahibinden.com/daihatsu-applause?query_text=DAIHATSU

Bakacağın araç budur kardeşim.

kasa japon, alt yürürün pek çok parçası renault yan sanayi uyuyor, enjeksiyonlu, döküm motor lpg de problem yaratmaz, götü başı spring broadway gibi dağılmaz, 3 gün kullandım iyi de gittiğini söyleyebilirim.

RETRET tarafından 10/Kas/15 14:01 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    ehveniser bunu yazdı

piyasasını bilmiyorum ;

Twingo open air alt segment için çok keyifli olduğu söyleniyor.düşünebilirsin belki.

yedek parçası bulunmuyor ve aşırı pahalı.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Hocam 95 model bir golf 3 aliorsun bakiyorsun keyfine mk3 olarak geciyolar turkiyede 12-13 bin falandi piyasasi parcasi ucuz yakari az  bir kere topladinmi araci dagilmak gormez.

Turkiyede pek yok bu aracdan ama cidden boyle genis rahat hatcback ben araca binmedim.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

Hocam 95 model bir golf 3 aliorsun bakiyorsun keyfine mk3 olarak geciyolar turkiyede 12-13 bin falandi piyasasi parcasi ucuz yakari az  bir kere topladinmi araci dagilmak gormez.

Turkiyede pek yok bu aracdan ama cidden boyle genis rahat hatcback ben araca binmedim.

12-13'e mk3 ? :D hemdr temizi, imkansız. Mk2 bulunur ama.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı

12-13'e mk3 ? :D hemdr temizi, imkansız. Mk2 bulunur ama.

yapmaya ben 6-7 ay once baktim okadarlardi 13 civari :D piyasa cok artmis demekki ben memleketde 2 milyara aldim ak :D koyde biraktim gidince surerim die fantezi amacli :D

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.