folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Fakirin Binebileceği Araba Tavsiyesi

Fakirin Binebileceği Araba Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    interfector bunu yazdı

Fakir ve araba kelimelerini aynı cümle içinde kullanman bile hata hocam :| Çoğu insan otobüse para vermemek için ebesinin nikahına yürüyerek yada bisikletle gidiyor sen araba diyorsun fakir için diyorsun.

benim yaşadığım yerde toplu taşıma özel araçtan daha pahalı fakir olduğum için araba aldım.

senın oralar ve bulundugun ılı baglayan tum ılceler oyle 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

fakirearaba.com yap siteyi belirle kuralları misal 20binin üzerinde araç yok herşey fakire göre dizayn edilmiş. 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

http://www.sahibinden.com/opel-corsa-1.3-cdti-sport?sorting=price_asc#/

Hocam opel iyidir alman arabasi üzmez seni ankarada araba alacagin zaman herturlu yardimci olurum gerek ustalar gerek noter islerinde :) işimiž araba

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

temiz serçe aldım geçen konuda bahsetmiştim. sigorta konusundaydı sanırım.

iyi fena değil. memnunum. yakıtı güzel tüpü yeni. 90 dan sonra vites istiyor. doğan şansımanı taktırmam gerekiyor ama uğraşmak istemiyorum. 4 vitesle işe gidip geliyorum.

motoru oldukça güçlü tüplü olduğu halde . tıkır tıkır çalışıyor. al aileni istediğin yere git sıkıntı yok. gitmem demiyor. oldukça kemikli bir araba bence.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

kazasız belasız kullan . hayırlı olsun . 

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

iyi fena değil. memnunum. yakıtı güzel tüpü yeni. 90 dan sonra vites istiyor. doğan şansımanı taktırmam gerekiyor ama uğraşmak istemiyorum. 4 vitesle işe gidip geliyorum.

motoru oldukça güçlü tüplü olduğu halde . tıkır tıkır çalışıyor. al aileni istediğin yere git sıkıntı yok. gitmem demiyor. oldukça kemikli bir araba bence.

Hocam kaça aldın sorması ayıp

www.kriptopedi.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı

Neden fakirlik?

fakir olmak ayrıcalıktır. fakirin harcadığı para can acıtmaz.

orta gelirli biri fakir gibi yaşarsa sırtı hiç yere gelmez.

bazen fakir gibi davranmak en büyük silahtır.

fakir olarak yaşamak insanı güçlendirir. 

o camı kaldırmak için kolunu hareket ettirmen bile vücuduna fayda sağlar. arıza yaptığında sanayyie kadar itmek bir spor sayılır.

fakir kişi asla devlete boş vergi ödemez. fakir kişi bir alet erdavattan en büyük verimi alır.

temel ihtiyaçların dışına çııkmadan  hayatın her dakikakısı bütün lezzeti ile yaşar.

fakir arabasına kız atmak bile bir ayrıcaklıtır.  fakir yaşamak sigorta ,kasko , ıvır zıvır gibi para tuzağı için icat edilmiş kurumlardan korunarak yaşamanı sağlar.

fakir yaşamak ile fakir olmak arasında fark var.

fakir olmak tanırının insanlara yapmış olduğu hahpeliktir.

ama fakir yaşamak tanrının kahpeliklerinden korunmaktır. ayağını yorganına göre uzatmaktır.

Guzel yazmissin hocam :)

vatandaşa kafam girsin!..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek
    doganaydin bunu yazdı

Broadway al arkana bakma.

Aynen hocam ne düşünüyosun daha.

Suzuki maritu nedir ya.Fiat bis gibi bişey o.

Broadway al bencede.

Köpeklerin kardeşliği aralarına kemik atılana kadardır. Mevlana Celaleddin-i Rumi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

Hocam kaça aldın sorması ayıp

6500 tl hocam. 

kapıları hariç her yeri tertemiz. kapı bakımına girmek üzereyken adam satma kararı almış. çocuğu ısrarla doğan diyince adam kafayı sıyırıp sattı bana :)

yedek lastiğinin üstünde prelli etiketi var daha :D  motor yuzdeyuz  sıfır yani.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

kazasız belasız kullan . hayırlı olsun . 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...