folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Fare İle Mücadelem

Fare İle Mücadelem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Erkeklerin en özendiğim özelliği.

Sanki bilgisayar oyunu gibi anlatiyorsunuz hepiniz.

Odamdaydi gittim diğer odada uyudum diyor ya :)

Şehri terk ederim ben.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Şehri terk ederim ben.

Bekar evinde arkadaşım uyurken kanepesinin içerisinde fare olduğunu farketim uyandırdım kalk fare var kanepende diğer odaya geçelim dedim adam bana demezmi "sanane ya bunun içinmi uyandırdın beni" deyip geri yattı :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    masteryoda bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Şehri terk ederim ben.

Bekar evinde arkadaşım uyurken kanepesinin içerisinde fare olduğunu farketim uyandırdım kalk fare var kanepende diğer odaya geçelim dedim adam bana demezmi "sanane ya bunun içinmi uyandırdın beni" deyip geri yattı :)

Yok artık :)

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    Elysion bunu yazdı
    osmaman bunu yazdı

Başlığı görünce aklına sadece bilgisayar faresi gelen benden başka birileri var mı? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Logitech M185 almıştım 4 5 yıl önce BİMden 25 liraya o kadar memnundum ki. Ta ki 2 3 aydır sağ sol tık çalışıyor fare ekranda sağa sola hareket etmiyor. pildendir diye defalarca farklı marka pil kullandım. ama yok. hala arada yapıyo. arada dediğim günde 3 4 kere. kapatıp açıyom yok. alıcıyı çıkarıp takıyom yok. sadece fareyi kapatmadan önce pili çıkarıp takarsam öyle düzeliyo.

o yüzden yeni fare almak istiyorum. prof bişey lazım değil. M185 muadili yeterli.

aynısından alacaktım ama 3 4 kişi beraber almıştık hepsinde aynı sorun varmış. sanırım kronik o yüzden 25 30 40 lira bandında el yormayacak lazer fare arıyorum.

yazacaktım bi baktım konu bambaşka. neyse yazmış oldum içimde kalmasın. fare önerinn

edit: imla

joe_black tarafından 20/Ara/16 17:55 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

yazın çatı katında benimde bi kovalamacam oldu . kapan alırken köylülerden biri . kardeş kapanı kurarken yem koyarken hatta yapışkan kullanırsan kartonu falan çıplak elle elleme tak eline bi poşet ole yap demişti hayvan taze kokuyu alı falan dedi .

bende elime eldiven takıp 2 adet kapanı kurup çatıya ve odaya kurmuştum . 1 saat geçmeden kelleden yakalamıştı hayvancağızı .

şehir efsanesi olabilir ama  ben ole yaptım işe yaradı .

kapanlardan birinde çikolaya birinde ekmek vardı sanırım ekmek olana yakalanmıştı .

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

Logitech M185 almıştım 4 5 yıl önce BİMden 25 liraya o kadar memnundum ki. Ta ki 2 3 aydır sağ sol tık çalışıyor fare ekranda sağa sola hareket etmiyor. pildendir diye defalarca farklı marka pil kullandım. ama yok. hala arada yapıyo. arada dediğim günde 3 4 kere. kapatıp açıyom yok. alıcıyı çıkarıp takıyom yok. sadece fareyi kapatmadan önce pili çıkarıp takarsam öyle düzeliyo.

o yüzden yeni fare almak istiyorum. prof bişey lazım değil. M185 muadili yeterli.

aynısından alacaktım ama 3 4 kişi beraber almıştık hepsinde aynı sorun varmış. sanırım kronik o yüzden 25 30 40 lira bandında el yormayacak lazer fare arıyorum.

yazacaktım bi baktım konu bambaşka. neyse yazmış oldum içimde kalmasın. fare önerinn

edit: imla

buyur hocam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek

hocam kedi al aç bırak yakalar o :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Şehri terk ederim ben.

Fareleri çok severim ama beslemem. özellikle yavruları minnacık pembe-kırmızı arası bir şey oluyor. Ambarda bir sürü oluyor. 10 ton kadar bugday 4-5 ton arpa elma armut ne ararsan ambarımızda vardır. açıkta su bile var. Yiyorlar içiyorlar çoğalıyorlar

Tabi bunlara karşı kedimizde var.:-) kerata iyi iş çıkarıyor.

Doğayı serbest bırakıyoruz hiç kasmayız. Herkes rızkını yer.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

Yazık etmişsin hayvana

youtube da evde basitçe yapılabilecek çok güzel kapan videoları var.Hayvanada zarar vermiyorsun dışarda uygun bi yerde salarsın.

bi ara epey dalıp izledim yeni bir kapan modeli tasarlamak eğlenceli geliyor içten içe bi fare olsada evde kapan yapmak için bahanem olsa diyorum. Kış günü güzel bi pazar aktivitesi olabilirdi :))

Keyr00t tarafından 20/Ara/16 19:37 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 4279 Toplam Mesaj: 31
fare