folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Fatblock Zayıflama Hapı

Fatblock Zayıflama Hapı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Fatblock 

Bu ürünü satan kullanan varmıdır çevrenizde falan

Arkadaşım lokman hekimde çalışıyor ve öve öve bitiremiyor al kullan bak bi dünya kullanan var falan diye

Arkdaşım çocukluk arkadaşım işin parasında pulunda falan değil yani bana bi gıcığıda yok 

İşe yararmı bi yan etkisi olurmu bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

eczanede satılıyormuymuş bu hap ?

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Evet bazı eczaneler satıyormuş

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben 2paket aldım ama 30undan öce kullanöıycam 30unda yazarım bişi olursa

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Tamam dostum senden öğrenelim bilgileri

Sana kim tavsiye etti kim önerdi ne dedi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

oturduğun yerden hapla zayiflama olmaz hocam hiç bulaşma mideni delersin bu tarz haplar midenin çeperine plastikimsi bir tabakayla kaplayip tokluk hissi veriyor bu yüzden kısa sürede hızlı kilo veriyorsun. ama uzun vadede ölümle sonuçlanan rahatsizliklara neden oluyor.

en sağlıklı yöntem spor yaparak zayiflama, sabahlari uyanir uyanmaz aç karına ılık su iç yağ yakımını hızlandirir.

gün içerisinde abartmamak kaydiyla limonlu suda içebilirsin. (sirkeli suyu sakın içme)  spor yapmazsan bunlarda bir işe yaramaz.

http://goo.gl/hZFvtn

yNsr tarafından 21/May/14 17:25 tarihinde düzenlenmiştir

In every job there is a no
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cerololo
    Cerololo's avatar
    Erkek

Arkadaşımın babası aktar. 'Yeşil kahve' satıyor yaldır yaldır işe de yarıomuş zayıflamada. Etkisi bünyeye göre de değişiyomuş tabi.

Edit : 200 gr. 5 tl belirteyim bunu da.

Cerololo tarafından 21/May/14 17:32 tarihinde düzenlenmiştir

Çapayı bırakırıp eve dönmek gibi seviyorum seni.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bu tarz haplardan bir sürü insan telef oluyor.. yazık etme kendine.. bugün olmasa bile bi gün çıkar acısı.. gıda çok önemlidir.. maalesef bir çok insan bilincinde değil.. kaldı ki bu tarz ürünlere karşı daha dikkatli olmak lazım. işin açıkçası bugüne kadar bu aktar gibi yerlerden ne aldıysam bir gram faydasını görmedim, öksürük için mi desen, saç için mi desen aldım bazı şeyler, yahu 1 şeyde mi işe yaramasın..

ben hayatımdan sporu çıkardığımda ve adam gibi beslenmediğimde hastalıklara davetiye çıkardım, o yüzden düzgün beslenmek çok önemli ve de spor. o yüzden bazen 40-50 dk lık yürüşler yapıyorum henüz koşuya geçmedim ama ilerleyen zamanlarda aktif bir spora başlayacağım.. Ne kadar kilon var bilmiyorum, seni tanımıyorum da arkadaşını da tanımıyorum ilacı da bilmiyorum.. ama kesinlikle doğal beslenmeni tavsiye ederim.. bu ilaçlar muhtemelen %100 doğal olarak piyasaya sunuluyordur ama gerçekçekçiliği ne kadardır? 

bu ilacı yapanlar kimsenin sağlığını, kilo alıp vermesini düşünmezler.. onların derdi paradır (arkadaşını kastetmiyorum), o yüzden dikkat et.. sağlık bu başka bir şeye benzemez ve bazen telafisi mümkün olmayabilir..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    falcon bunu yazdı
    al kullan bak bi dünya kullanan var falan diye

Bu standart " işin içinde bir bokluk var" cümlesidir hocam. Network marketing'de falan da çok kullanırlar bu cümleyi. "Madem yalan niye o kadar insan var vs."

Daha bir çok şeyin yararı, zararı konusunda tartışmalar varken böyle sikimsonik şeylerle sağlığına yazık etme. Bu hapların bağımlılık yapıcı özelliği de var. 1-2 ay diyet yap, spor yap sık dişini. Yaz geliyo bak, işin gücün yoksa bi spor salonuna yazıl, kick box, taekwondo gibi sporlar tavsiye ederim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Kaldırın kıçınızı biraz yürüyün birazda boğazdan kesin kardeşim. Ölmeye meraklıysanızda gidin köprüden aşağı atın kendizi.

DrKill tarafından 21/May/14 22:15 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Hocam sporsuz o iş çok zor ya. Yapabilceği maksimum vücuttaki suyu atar sen de kilo verdim zannedersin çünkü spora ilk başlayan insanlarda da olduğu gibi vücut su attığında gözle görülür bir inme ve tartıda büyük azalma olur ancak sonra ikisi de yavaşlar. Spor zaten yapıcam diyorsan yanına L-Carnitine alabilirsin destek olarak. Ya da karaciğere biraz hasarı ve çarpıntıyı göze alırsan (ki tavsiye etmem ama gerçekten çok etkili bi yağ yakıcıdır) Hydroxycut X ürünlerini kullanabilirsin. Ama işin en temizi L-Carnitine. Öteki türlü sporsuz zayıfla et ilaçlarına pek bulaşma bence hoca

since 2005 // tbt
Toplam Hit: 4734 Toplam Mesaj: 38