folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Fatih Terim 250 Bin Euro Yu Haketti Mi!

Fatih Terim 250 Bin Euro Yu Haketti Mi!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    fatih terim'in Allah belasını versin.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

fatihack bunu yazdı:
    -----------------------------

++++++++++   Katılıyorum.. özellikle dünkü mactan sonra 3 ile carpiyorum..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek
    fatih terimi pek sevmem fakat sonuçta bi uefa bir süper kupası almış. onun statüsündeki diğer teknik direktörler daha fazlasını alıyorlar yani doğal bence. başkasıda gelse yine aynı parayı alır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek
    ya bu adam emreyi hala niye oynatıyo anlamış değilim... kaç maçtır ne milli takımda bi boka yarıyo ne kendi takımında. fosss ölmüş artık . hala emreyi ilk 11 de sürüyo.. sadece emreyi çıkarsa yerine beni koysa yine de yenilmezdik.. ama anlayamıyoum ne var bu emreyel erealarında .. bi konu varda açığını yakalamış santajmı yapıyo nedir hocaya . yoksa mümkün değil aklısalim biri dostluk uğruna dai koymaz tkıma ..

Ayrıca çok şekersin :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Android
    Android's avatar
    Erkek

umıt karanla fatıh tekkeyı nıye almıyosa tam tersıdır emreyı almasının sebebı ;D

emre yerıne yıldıray alınabılır veya ayhan aurelıo ıle baslanabılır

bu arada bıtık bır uzulmezde soru ısaretıdır koc gıbı volkan yaman dururken

sabri dururkende gokhan gonul 

(M.Sc) Master Science, Electronics and Communication Engineering
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arjen1905
    arjen1905's avatar
    Erkek
    Android bunu yazdı:

umıt karanla fatıh tekkeyı nıye almıyosa tam tersıdır emreyı almasının sebebı ;D

emre yerıne yıldıray alınabılır veya ayhan aurelıo ıle baslanabılır

bu arada bıtık bır uzulmezde soru ısaretıdır koc gıbı volkan yaman dururken

sabri dururkende gokhan gonul 

sabri dururken gökhan gönülmü :D naptın hoca sabriyi ben mahalle takımına almam,adam yıllarca orta açmayı öğrenemedi,öğrenemedende jübile yapcak

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    cagatay09 bunu yazdı:

fatihack bunu yazdı:

neden ? bir sorununuz mu var ?

yarası olan goçunur derler öyle bir şey mi..

futbol konusu açmak istemiyorum ama . . .

[22817//kaanabak]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    abi onu bunu anlamıyorumda siz hepiniz teknik direktör olmalıymışsınız :) yok onu niye alıyor yok onu niye oynatmıyor hocam kusura bakmayında sizin sözünüzle veya başkasının baskısı sözü ile fatih terim adam oynatacak değil oynatsaydı zaten teknik direktör olmazdı aldığı parayı fazlasıyla hakeden bir insan kariyeride Türkiyedeki teknik direktörler arasında en iyi olan bir kişi kendisi yavşak medyanın gazına gelip adamı karalamayın yaptığı şeyler ortada bence ispanyada 1-0 bile iyi bir sonuç ha gönül isterki berabere kalsın veya yensin ama yinede ispanya gibi bir takım var karşında boru değil dünya şampiyonu :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

iyi para.

He is finding himself.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

Nurky bunu yazdı:
    cagatay09 bunu yazdı:

fatihack bunu yazdı:

neden ? bir sorununuz mu var ?

yarası olan goçunur derler öyle bir şey mi..

futbol konusu açmak istemiyorum ama . . .

nurky kardes... ne yaramız olsun ki anlamadim. takımsal olarak mi konusuyosun? cimbom fb vs. yaramızın olmasi icin fanatik takım tutmamiza gerek yok ki. Zatewn ben Galatasaraylıyım ne yarasi bu??  dünkü mac icin fatih terimin neresini takdir edebilirsin. aldigi parayı hakediyor mu? kocaman bi HAYIR. taktiksel anlamda konusmuycam ama aldigi kararlarin sonucunu görebilmek icin müneccim olmaya gerek yok herhalde. dünkü macta gördün? semih cikarildiginda oynadigin sistem 4-5-1 döndügünde ispanyanın üzerimize nasil kapandigini ben o bu şunlar görebiliyorken ve biliyorken dahi.. üstelik iki bek oyuncuda hizli ve seri iken kontraataga bile cikamiycak kadar aciz birakmissan bir takımı, yaptigi mimik hareketleri yüz ifadeleri yada el kol hareketleri ona mac kazandirmaz.. Disiplinli disiplinli derken disiplinin icine eden bir teknik direktör ile, kadro seciminde adam kayiran. halen daha kalıplasmis formsuz iken bile forma verdigin topculari kadroya aliyorsa. oturup bi düsünmek lazim bu adam aldigi parayı hakediyor mu diye.. değilmi? hadi bu teknik direktör istedigini yapar. kararlar elbette ona ait.. ama aldigin parayı haketmiorsan. ve yenilirken dahi etkili futbol oynatamiyorsan. Ordaki arkadas kalkar Allah belasisini versinde der, cezasini versinde der.Türkiyede 18 tane takim var.. hala emre , nihat, üzülmez gibi topcularda israr ediyorsan oturup bi düsünmek lazim bu adma napio diye.. ispanyada neden raul yoktu? neden guti yoktu? neden diger ünlü oyuncular yoktu? cünkü adam kayirma yok. kim formda o milli takımda yerini alir.. bizdee ise kendi adamlari yerinde zaten hazir bekler.. türkiyeden topcu cikmiyo ciksada tek tük üç büyüklerden cikiyo.. nie digerlerinden cikmio acaba.. götü boklu nantesden . lensten, genk monacodan, metz den bu külüplerden dünyanin en iyi topculari cikiyor.. nie biz hala üc büyüklerde sayıklıyoruz???? fatih terim ve ona benziyen kalıplasmis futbol adamlari yüzünden.. bana uefa kupasi kazandirmis eyvallah ama bu hareketleri skibbe kadar degeri yok gözümde hem taktiksel hemde adam secme konusunda.. yardımcilari ayri bi olay zatennn.. topçu öldüren topçu hayatını bitiren bitirmeye çalışan tipik spor adami(!) (oğuz çetin vs vs..)

Toplam Hit: 3331 Toplam Mesaj: 34