folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder FC 2024 (PC) ALMAYIN

FC 2024 (PC) ALMAYIN

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

İndirime girse dahi almayın Optimizasyon o kadar berbat ki 4060 ekran kartı ile bile donmadan oynamak mümkün değil herkes aynı dertten muzdarip zaten düzeltme desen oda yok Menüde Ara Sahneler de heryer de Ani FPS Düşüşü oluyor.Denemediğim ayar kalmadı zaten ayar yapmaktan oyun oynayamadım. 

PPS5 iniz varsa alın oynayın EA Sport PC ye hiç önem vermiyor.Paranızı çöpe atmayın.

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

PS5 te de öyle. Fifa yıllardır öyle değişmedi ki.Oyun içinde de bi sürü bug var. Pes 21 ondan daha stabil.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Battlefield ve Fifa yüzünden EA'ye 1 kuruş veresim yok. Yıllardır en çok oynadığım 2 oyunu bok ettiler. Battlefield 4'ten beri oynuyorum. Battlefield 2042 kötü olduğu için hiç almadım. Battlefield V de hile dolu hemen hemen her oyunda hile çıkıyor karşıma. Söve söve mecbur oynuyorum hileci geldi mi üşenmezsem sunucu değiştiriyorum.

En son Fifa 19'a para vermiştim momentum yüzünden kafayı yedim. Hafta sonu sabahlara kadar maç oynuyordum. Fifa 20'de momentum daha çok artınca, 21'de ondan da çok artınca ikisini de almadım. Geçen sene fakir Fifası Fifa Online oynuyordum onu da Ruslar eline yüzüne bulaştırdı sunucular kapandı.

Bu arada kardeşim Fifa isimli son oyun diye indirimden Fifa 23 almıştı onu açamadım bile. Bildiğin paranla rezil oluyorsun. 2 farklı bilgisayarda denedim sistem fazlasıyla oyuna yetiyor ama hile koruma sistemi yüzünden galiba oyun ekranı açılır açılmaz geri kapanıyor. Bir sürü oyuncu bu sorunu yaşıyor 4-5 farklı yöntem denedim açamadım. 3-4 güncelleme geldi en son FC 24 çıktı Fifa 23 bende hala açılmıyor. İyi ki ben de almamışım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

Senin PCde bir sıkıntı olmasın 3050 Ti ile hiç takılmadan oynuyorum. Belki de ayarlar gereğinden fazla yüksektedir?

The king is bleeding.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    j4x bunu yazdı

Senin PCde bir sıkıntı olmasın 3050 Ti ile hiç takılmadan oynuyorum. Belki de ayarlar gereğinden fazla yüksektedir?

Valla DH de bile çok yorum gördüm herkes ara sahneler ve menü geçişlerinde şikayetçi Gol sevinçlerinde Drop yemiyor musun FPS kaç görünüyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

hocam oynamıyorsan steam üzerinden parayla satın alabilirim bir fiyat belirlersen 

boş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    overlocker bunu yazdı

hocam oynamıyorsan steam üzerinden parayla satın alabilirim bir fiyat belirlersen 

Ea play pro ile oynuyorum 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sammy
    Sammy's avatar
    Erkek

Aynı FPS drop mevzusunu 3060 ile yaşıyorum ne yaptıysam olmadı. Arkadaşlarla yada ultimate team oynarken bok gibi takılıyor alt+tab çekmeden de düzelmiyor. Tabi o zamana kadar çoktan maçın annesi öpülüyor. 

ben sadece ben
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

düzgün çıkan oyun yok zaten bu sadece fc'ye özel bi durum değil. bütün oyunlar buglı hatalı fps droplu.

son dönemde çıkan bütün oyunlar leş gibi çıktı. baldurs gate sanırım bu konuda diğerlerinden ayrılıyor.

modern warfare 3 çıktı, oyun yapmamışlar botlara karşı savaş

cities skylines 2 çıktı oyun render berbat 3070'te donuyor

böyle bi sürü oyun var çöp gibi çıkan. sebebi de biz kullanıcılar

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Ben aynı oyunu pS5 te oynadığında müthiş zevk almıyorum.

Bence işin PC tarafında sorun var. Oyun oynayacaksınız Kolsol alacaksınız

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

Ben aynı oyunu pS5 te oynadığında müthiş zevk almıyorum.

Bence işin PC tarafında sorun var. Oyun oynayacaksınız Kolsol alacaksınız

2 seneye bu konsol işi bitecek gibi duruyor bu arada

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 1811 Toplam Mesaj: 13
fc2024