folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder FC 2024 (PC) ALMAYIN

FC 2024 (PC) ALMAYIN

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Battlefield ve Fifa yüzünden EA'ye 1 kuruş veresim yok. Yıllardır en çok oynadığım 2 oyunu bok ettiler. Battlefield 4'ten beri oynuyorum. Battlefield 2042 kötü olduğu için hiç almadım. Battlefield V de hile dolu hemen hemen her oyunda hile çıkıyor karşıma. Söve söve mecbur oynuyorum hileci geldi mi üşenmezsem sunucu değiştiriyorum.

En son Fifa 19'a para vermiştim momentum yüzünden kafayı yedim. Hafta sonu sabahlara kadar maç oynuyordum. Fifa 20'de momentum daha çok artınca, 21'de ondan da çok artınca ikisini de almadım. Geçen sene fakir Fifası Fifa Online oynuyordum onu da Ruslar eline yüzüne bulaştırdı sunucular kapandı.

Bu arada kardeşim Fifa isimli son oyun diye indirimden Fifa 23 almıştı onu açamadım bile. Bildiğin paranla rezil oluyorsun. 2 farklı bilgisayarda denedim sistem fazlasıyla oyuna yetiyor ama hile koruma sistemi yüzünden galiba oyun ekranı açılır açılmaz geri kapanıyor. Bir sürü oyuncu bu sorunu yaşıyor 4-5 farklı yöntem denedim açamadım. 3-4 güncelleme geldi en son FC 24 çıktı Fifa 23 bende hala açılmıyor. İyi ki ben de almamışım.

bf 2042 son güncelleme ile çok fena toparladı şu an çok iyi oyun

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

EA FC 2024, EA App'de %50 indirime girdi. Şu an en ucuz burada satılıyor, kaçırmayın.  Standart: 599 TL  Ultimate: 850 TL

Toplam Hit: 1822 Toplam Mesaj: 13
fc2024