folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Fenerr Herkezi Yener FENERLİLER BURIYA Galatasaraylılarda Girebilir

Fenerr Herkezi Yener FENERLİLER BURIYA Galatasaraylılarda Girebilir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mistik
    Mistik's avatar
    Erkek
    Aziz Başkan Bugün Fenerin Bayramı Cimboma Yine Fark Atacağız demişti bu adam işi biliyoo Kardeşiiiiim millet tur atıyooo halaaa... Maçı Galatasarylı arkadaşlarla izledim yaa adamlar bi yerlerin fırlıyamadılari bii heycanlanamadılar öyle bir kenarda pusdu kaldılar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    ulen ikinci 6-0 vakası yaşanıodu a.qdumun direkleri olmasa

Amphetamine Logic.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    the_deep_darkness nickili arkadaş demek manisadan 5 yedik diye size 10 atsakta farketmez o zaman sana bir hatırlatma yapam bunu iyi bilirsin
    "avrupa fatihine yozgatmı çarptı reaşi yendim diye götünmü kalktı....." evet uefa şampiyonu olmuştunuz ve yozgata yenilmiştiniz
    artık anladın sen

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tazzz87
    tazzz87's avatar
    Erkek
    3 mayıs ta canınızı yakıcaz emin olun fnerliler GERCEK TARAFTAR

ben ölmüşüm beni soracak kimsem yok
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoLGeTuRK
    GoLGeTuRK's avatar
    Erkek
    Fenerli arkadaşlar hiç mrk etmeyin BEŞİKTAŞ sizi finalde İNÖNÜ'de de şaraçoğlundada çimlere gömecek :)))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    durun a.q bjk ne alaka şimdi hele onunda zamanı gelcek mactan sonra konusuruz burda :)

Amphetamine Logic.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    house
    house's avatar
    Erkek
    walla ya biz az önceki maçın yorumunu yapıyok sen daha oynanmamış maçın

Every thing"s place and her time reach
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ruhsuz
    ruhsuz's avatar
    Erkek
    Ben GALATASARAYLIYIM...
    Yanarım ki en bok durumdayken bile (vestelden 5 yemiş ) feneri göklere çıkardığımıza yanarım..
    Yanarım ki paramızın olmadığı şu zamanlarda herkesin ilk 5 girmez dediği zamanlarda para içinde yüzen fbyle avaraj farkından kaybetmemize yanarım..
    Yanarım ki bütün fenebahçelilerin gözünün kör oldguna yanarım..
    Yanarım ki bize laf eden takımın kendi ülkesi dışında 0 başarısının oldguna yanarım..
    Yanarım ki hırs,içtenlik,ruh birliğinin paraya yenildğine yanarım..
    Yanarım ki o gözünüzde büyüttünüz Fbnizin bi ara voleybol maçı gibi oynadıgı maçlarda aldıgı puanlar sayesinde bizimle çekiştiğine yanarım..
    Yanarım ki bu kader hep böle gidecek... ( fb gsyi bjk fbyi gs bjkyi yenerek )
    Yanarım ki fblilerin kör olduguna başkanlarının tam bir dansöz olduguna..Yenildikleri zaman merdivenler doludyu yendikleri zaman güzel maç oldu lafına..
    Yanarım ki fb-bjk maçında bjk seyyircisi yokken bile birbirine giren CENTİLMEN taraftara yanarım kendileri öle diyoya...
    Yanarımki vestel maçında bi anons duyunca ortalığı ayağa kaldıran bi fb tuncay kardeş baba hindi çekince alkışlamaya başlıyo..
    Yanarımki biz böle bi takıma yeniliyoruz..Hemde en boktan zamanlarında bizi yenerek herşeyi unutturuolar...
    Yanarımki aşın kendinizi geçmiş geçmişte kalmıs avrupa mazide kalmıs bi takım durmadan 6 rakamında bahseder.. ki tarihse 7side var bunun..
    Yanarımki ATATÜRK ismini kendi tekeline almış bi takım var yanarımki cumhuriyeti kendi tekeline almış bi takım var..
    Yanarım ki bunlara rağmen hala fenerbahçeli var .......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    yanarımki hakemin hatasız yönettiği fenerin eze eze yendiği macta tribünün koltulklarını söküp polise atan gs taraftarına yanarım :D

Amphetamine Logic.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PaBLo_eSCoBaR
    PaBLo_eSCoBaR's avatar
    Erkek
    yanarımki hala kör fenerliler yazıyoo saidonun 2.sarı karta bidaha bak hatasız hakem derken
Toplam Hit: 6331 Toplam Mesaj: 69